Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='marysia-loria']Jakich katalogów?? Moze mi pan wysłać mój e-mail to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Katalogi są wydrukowane w formacie A-4 i mają po kilkadziesiąt stron
Formularz zamówienia katalogu jst tutaj:
[url=http://www.wandrus.com.pl/zamow-katalog]Zamów katalog | Rejsy żeglarskie - Kolonie letnie - Obozy żeglarskie - Wandrus.com.pl[/url]

Wystarczy wypełnić i wyślemy pocztą.
Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia-loria']Nie myślicie ze to dziwne??? o to chodzi czy... odbedzie sie ten obóz ;/

Wiem ze to moze dziwne pytanie ale coraz mniej mi się wydaje ze.. go nie bedzie. Bo po pierwsze patrzyłam dzis na karcie kolonijnej i tam pisze ze trzeba pozostałą kwote wpłacić do 19 maja ;/ a przecierz wpłaca się 21 dni przed obozem czyli albo sie pomylili albo cos ale powinni chyba napisac ze do 29 maja;/ i też raz jak dzwoniłam w kwietniu to nie chcieli mi powiedziec od razu czy już wpłaciłam całą zaliczke i powiedzieli zebym zadzwoniła na kilka dni..... no i wogle ostatnio zmienili strone bo jak wchodzilam na ta starą to jej juz nie ma

Napiszcie co o tym myślicie i o wam napisali na karcie uczestnika prosze[/quote]

Witam. Żeby sprawdzić czy ktoś wpłacił zaliczkę trzeba by zrobić przegląd wpłat bankowych a to trwa. Dlatego jak ktoś dzwoni w takiej sprawie i chce natychmiast informację, czy wpłata doszła, to nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi od razu - w biurze jest ruch, siedzą klienci, dzwonią telefony i po prostu nie ma możliwości rzucić wszystkiego i sprawdzać wpłaty. Robimy to raz w tygodniu.

Jeśli na umowie ktoś się pomylił i wpisał zamiast jedynki dwójkę to jest to po prostu zwykły błąd - wiadomo że wpłata ma być dokonana do 3 tygodni przed imprezą i to jest podstawa.

Co do strony to cały czas trwa intensywna praca nad jej zmianą. Strona [url=http://www.wandrus.com.pl]Rejsy żeglarskie - Kolonie letnie - Obozy żeglarskie - Wandrus.com.pl[/url] będzie wyglądać mniej więcej tak jak druga nasza strona: [url=http://www.wakacjesmyka.pl]wakacjesmyka.pl | Wakacje dla najmłodszych![/url]
Jeszcze te strony nie są na 100% gotowe, ale cały czas nad nimi pracujemy

Co do obozu to mogę Cię zapewnić, że się odbędzie..
Z pozdrowieniami, Piotr Salecki
Wandrus

Link to comment
Share on other sites

Jeju przecież oczywiste jest to że ten obóz się odbędzie ;]
ja w zeszłym roku byłam i wiem że w tym roku będzie jeszcze lepiej niż w poprzednim ; ]
Panie Piotrze mam jedno pytanie dotyczące Agility..
Czy przeszkody są oryginalne ?

z tego co pamiętam w zeszłym roku oryginalna byłą tylko huśtawka... ;(

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]DRODZY UCZESTNICY OBOZU OZP1[/SIZE][/B]

[SIZE=2]Otóż chciałabym zadać proste pytanie - czy mogę dołączyć do Was z moim psem?

Chciałabym tylko powiedzieć, iż moja suka jest nie tyle co agresywna, jednak nie lubi nachalnego wąchania pod ogonem, oraz boi się większych psów. W obu przypadkach podgryza w nos. Błędy socjalizacji.
Tak, tak. Pracuję z nią i do obozu powinno udać mi się wyeliminować większość "złych nawyków". Już robimy postępy. Będzie również miała sterylkę, mimo wszystko liczę się ze zdaniem innych uczestników.

I proszę się zdecydować raz, a nie co pięć minut mieć inną decyzję, bo jak wpłacę zaliczkę to już nie będę rezygnować.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Guptasek - z tego co mi Pan Piotr pisał i mówił to wszystkie przeszkody będą wymieniane i będzie nowy teren :D

A i na który Ty turnus jedziesz bo zapomniałam ? ;)

Panie Piotrze wciąż czekam na odpowiedź mailową :)[/quote]

Witam, przepraszam jesli nie odpisałem na meila, jeśli można to poproszę o pytanie smsem 501 647 139. Co do przeszkód to w zeszłym roku oryginalne były dwa tunele, kladka, dwie hopki, oponka, paliki do slalomu... moglem przekrecic fachowe nazwy tych przeszkod... Zamowilismy tez nowe przeszkody, czesc bedzie zdublowana. Nowy teren w tym sensie, ze kolo domkow teren bedzie specjalnie ogrodzony dla pieskow. I tam beda ustawione przeszkody.
Pzdr, Piotr

Link to comment
Share on other sites

Guptasek - na początek dla psów które nie miały do czynienia z torem to będzie można wykorzystać np. palisadę. Chodź ta nowa powinna być regulowana także myślę że te stare nie będą w ogóle potrzebne.
Pani Piotrze czy te przeszkody będą zamawiane u stolarza czy u specjalnej firmy które zajmuje się produkcją przeszkód agility u której przechodzą testy ?
Jeżeli u stelaża to należny pamiętać o antypośflizgach na strefach ( kładka,palisada,huśtawka)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrs']Witam, przepraszam jesli nie odpisałem na meila, jeśli można to poproszę o pytanie smsem 501 647 139. Co do przeszkód to w zeszłym roku oryginalne były dwa tunele, kladka, dwie hopki, oponka, paliki do slalomu... moglem przekrecic fachowe nazwy tych przeszkod... Zamowilismy tez nowe przeszkody, czesc bedzie zdublowana. Nowy teren w tym sensie, ze kolo domkow teren bedzie specjalnie ogrodzony dla pieskow. I tam beda uszkodzone przeszkody.
Pzdr, Piotr[/quote]

Co ma pan na myśli pisząc uszkodzone ?
z nich też będzie można korzystać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Guptasek - na początek dla psów które nie miały do czynienia z torem to będzie można wykorzystać np. palisadę. Chodź ta nowa powinna być regulowana także myślę że te stare nie będą w ogóle potrzebne.
Pani Piotrze czy te przeszkody będą zamawiane u stolarza czy u specjalnej firmy które zajmuje się produkcją przeszkód agility u której przechodzą testy ?
Jeżeli u stelaża to należny pamiętać o antypośflizgach na strefach ( kładka,palisada,huśtawka)[/quote]

W specjalnej firmie.
Pzdr, Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Guptasek - na początek dla psów które nie miały do czynienia z torem to będzie można wykorzystać np. palisadę. Chodź ta nowa powinna być regulowana także myślę że te stare nie będą w ogóle potrzebne.
Pani Piotrze czy te przeszkody będą zamawiane u stolarza czy u specjalnej firmy które zajmuje się produkcją przeszkód agility u której przechodzą testy ?
Jeżeli u stelaża to należny pamiętać o antypośflizgach na strefach ( kładka,palisada,huśtawka)[/quote]


Ja trenuje z psami Agility od dawna... jadę na 1 poziom ze względu na przyjaciółkę.... bo bierze ona mojego psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...