Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Tesska']A to się można tak przeprowadzac z domków?
Nie wiem o której zamierzam przyjechać, albo tak jak zorganizowany albo zależy od rodziców. Mam nadzieje, ze trafie na jakiś fajny domek.
A Ty dlaczego wybrałaś 11 a nie np. 17 lub 14 co Make Believe dała zdjęcia?[/QUOTE]

pies z którym mieszkałam najpierw nie lubił mojej Molly więc przeprowadzka była konieczna generalnie domków bez powodu się nie zmienia :) My z MakeBelieve będziemy mieszkać razem na dwóch turnusach czemu akurat 11 ? pasuje nam ponieważ jest najbardziej z boku a że Daisy pies MakeBelieve jest trochę strachliwa uznałyśmy że tak będzie najlepiej zresztą w tamtych domkach mieszkałyśmy już więc fajnie w tym roku w innym przeszkadza Ci to że będziemy w tej 11 ? uwierz mi nie jest jakaś szczególna my po prostu wolimy trochę z boku spokojniej i wgl :)

Link to comment
Share on other sites

nie co Ty, nic mi nie przeszkadza tylko pytam z ciekawosci, bo nigdy na tym obozie nie bylam a i zdjec duzo domkow nie widzialam, ale przeciez na oboz jezdza rozne psy, takze jakis domek na pewno jest nieco bardziej poniszczony od drugiego itd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tesska']nie co Ty, nic mi nie przeszkadza tylko pytam z ciekawosci, bo nigdy na tym obozie nie bylam a i zdjec duzo domkow nie widzialam, ale przeciez na oboz jezdza rozne psy, takze jakis domek na pewno jest nieco bardziej poniszczony od drugiego itd?[/QUOTE]

ale piszemy Ci że praktycznie nie ma różnicy który domek wszystko są jednakowo zniszczone nie ukrywajmy najmłodsze nie są i się już po prostu trochę zużyły :P w 16 czasami otwierają się drzwi,a tak to reszta domków jest w sumie podobna pod względem zniszczeń pamiętam że po obozie dziewczyny coś pisały,że w 12 była chyba jakaś dziura w ścianie,którą psiaki dogryzły(pewnie w większości domków są jakieś dziury) a tak to takich większych zniszczeń nie ma tak jak pisałam Ci na PW najlepiej na miejscu wybrać jakiś domek bo chyba bardziej liczy się to z kim mieszkasz niż w którym domku XD

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie to samo co Ola. W 17 jest też fajna dziura ;PP
A, Ola powiem Ci cos : PPP 11 była kiedyś zasikiwana haahahahahaha.
Generalnie ludzie pisali już tutaj jakie domki na jaki turnus rezerwują, trzeba poszukać.
Tego nie rezerwuje się jakoś oficjalnie, ale my między sobą, żeby potem żadnych spięć nie było i wszyscy byli zadowoleni ^^ No i liczymy też, że my uczciwie mówiąc jaki chcemy domek, ktoś inny nam zwyczajnie jego nie podpieprzy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Dokładnie to samo co Ola. W 17 jest też fajna dziura ;PP
A, Ola powiem Ci cos : PPP 11 była kiedyś zasikiwana haahahahahaha.[/QUOTE]

oj tam oj tam sądzę,że w każdym domku jakiś pies się kiedyś zesikał wymiotował itd XD dobrze że piszesz to muszę pamiętać żeby nie wchodzić w bliższe kontakty z dywanem chyba że będę zmuszona bo Ty mnie z łóżka zrzucisz czy coś :P w 14 też dywan wiele dzięki nam przeżył ale go dzielnie wyprałam także można tam spokojnie mieszkać ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Dziewczyny, a jaki polecacie domek na ozp? Taki, który jest nie zajęty i w miarę ok.?[/QUOTE]

nie wiem które są już zajęte na Twoim turnusie ale 13,14,15,17 są spoko w 16 te drzwi reszta domków na podobnym poziomie :)

Link to comment
Share on other sites

Ehh, ja kończę podstawówkę - niestety... Szkoda. Strasznie SZKODA! Nie chcę opuszczać mojej kochanej klasy... Jedyne co mnie cieszy z powodów wakacji to to, że CHYBA pojadę na ozp...
Molowe - dzięki ;*
pozdroo!

Mam kilka pytań. Mianowicie:
Kiedy się dokonuje pełną wpłatę?
Już jest ustalona kadra?

Kto jeszcze nie zarezerwował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Kocham Wasze wypowiedzi w stylu "wszystkie domki są w takim samym stanie" ale "rezerwujemy sobie 11 bo jak ktoś nam podpieprzy to będzie źle" :p[/QUOTE]

Kocham wypowiedzi osób, które nie czytają ze zrozumieniem. O ile dobrze zrozumialam dziewczyny mialy na myśli raczej to, że kiedy rezerwują sobie domek nikt nie powinien być na tyle wredny, by im go podpieprzyć. Szczególnie, że wspomnialy o tym kilkakrotnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

To może tak , poza 11 domki są w podobnym stanie :D
11 jest domkiem "luksusowym" jak na tamte warunki :D
nie licząc szyby sklejonej na taśmę klejącą ; ) Wszyscy lubią 11 i tyle.
Nie czepiajcie sie siebie na wzajem bo po co ? Poza 16 [ w której drzwi sie otwierają ] i 11 która jest super nie ma raczej różnicy w domkach . 12 Jest raczej spoko . I ten pierwszy domek od toru .. kurde nie pamiętam numeru. pierwszy jak sie odzie od łazienek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']co takiego my robiłyśmy w 14? ; PP
jeeej, za miesiąc będzie koniec roku (smutny żółwik :CC) i potem w zasadzie przygotowania do ozp <3[/QUOTE]

nie nic zupełnie nic :D jeeej <3

[quote name='Shetanka']Kocham Wasze wypowiedzi w stylu "wszystkie domki są w takim samym stanie" ale "rezerwujemy sobie 11 bo jak ktoś nam podpieprzy to będzie źle" :p[/QUOTE]

a co nie są w miare podobnym stanie jak wiesz lepiej to napisz że Ty widzisz to inaczej a nie krytykuj jak dla mnie byłam w większości domków i wszystkie są naprawdę w podobnym stanie jeżeli Ty widzisz to inaczej napisz :) chcemy z Martą być w 11 ze względu na jej położenie a nie warunki tak jakby co :)

[quote name='Whatever']Kocham wypowiedzi osób, które nie czytają ze zrozumieniem. O ile dobrze zrozumialam dziewczyny mialy na myśli raczej to, że kiedy rezerwują sobie domek nikt nie powinien być na tyle wredny, by im go podpieprzyć. Szczególnie, że wspomnialy o tym kilkakrotnie :roll:[/QUOTE]

Whatever dzięki za zrozumienie :p

Link to comment
Share on other sites

a więc po kolei..
patusiove- resztę kasy wpłaca się z tego co pamiętam najpóźniej 21 dni przed obozem, ale jak ktoś później rezerwuje to raczej całość płaci.
Kadry nadal nie ma.. PANIE PIOTRZE czekamy!!
My nie rezerwowałyśmy <3

Alu- po co pieprzysz o czymś o czym nie masz pojęcia? Poczytaj to co pisałam z Olą. Nie mówię, że wara od 11 jest moja jak nie to wpier..ol. Tylko uczciwie tak jak inni informujemy, że chcemy być w 11 nie tak jak Rysia stwierdziła, bo luksus, ale temu, że jest dalej od innych domków. Mam strachliwego psa i jednak przez 2 turnusy lepiej będzie jak nie będą psy biegały obok.

Guptasek- aż taka różnica? Ja byłam nie raz w 11 (w 2009 i w 2010 jak Ola od Rafy z Wiktorem tam byli) i dla mnie wydawała się taka sama jak inne.
Ale dobrze wiedzieć.

Jeszcze raz powtarzam- nie idziemy do 11 bo jest jakaś lepsza, bo i w 16 2 razy mieszkałam i przeżyłam, w 17 byłam ostatnio i też jest ok. Chodzi mi o położenie, że jest trochę dalej od innych domków i dla mojego psa tak będzie lepiej, bo się boi innych psów..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...