Jump to content
Dogomania

URAN - odżył po koszmarze...pojechał do DOMU. Trzymajcie kciuki żeby to był TEN DOM!


AlfaLS

Recommended Posts

Widać wszyscy na romantycznych kolacjach walentynkowych lub w salach kinowych...:) i plotki kiepsko się rozchodzą;)
tym którzy trzymali kciuki za Urana mocno mocna bardzo dziękuję, mogą już puścić, coby podpowiadać przyszłej Urankowej rodzince co, gdzie, kiedy, jak:)
Bo pytań teraz trochę będziemy zadawać i liczymy na pomoc;)
może zacznę od pierwszego: co teraz, co trzeba kupić, gdzie znajdę taką rewelacyjną odblaskowa smyk i najlepiej szelki (gdzieś widziałam na forum), o i adresówkę. może znacie jakiś sklep w Warszawie ze sporym i nie rujnującym kieszeni:) asortymentem smyczowo-miskowym:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KułAga']Widać wszyscy na romantycznych kolacjach walentynkowych lub w salach kinowych...:) i plotki kiepsko się rozchodzą;)
tym którzy trzymali kciuki za Urana mocno mocna bardzo dziękuję, mogą już puścić, coby podpowiadać przyszłej Urankowej rodzince co, gdzie, kiedy, jak:)
Bo pytań teraz trochę będziemy zadawać i liczymy na pomoc;)
może zacznę od pierwszego: co teraz, co trzeba kupić, gdzie znajdę taką rewelacyjną odblaskowa smyk i najlepiej szelki (gdzieś widziałam na forum), o i adresówkę. może znacie jakiś sklep w Warszawie ze sporym i nie rujnującym kieszeni:) asortymentem smyczowo-miskowym:)[/QUOTE]
O Matko KułAga czy ja dobrze widzę??????? Czy zdecydowałaś się na Uranka??????? Jejku jak bardzo się cieszę:bigcool::bigcool::bigcool:

Co do wszelkiej pomocy - ja zawsze służę choć teraz już nie bardzo mogę się popisać bo nie wiem gdzie takie sklepy są w Warszawie :shake:
Adresówki dla moich suczek kupowałam na Allegro, jest leciutka i trwała. Są takie jak te: [url]http://allegro.pl/identyfikator-grawerowy-dla-psa-kota-adresowka-i1449242900.html[/url]
Zdecydowanie ja nie polecam tych tubek skręcanych, moja Tara nie wiem jakim cudem po 1 lub 2 dniach noszenia zawsze gubiła dolna część a co za tym idzie karteczkę z adresem też :evil_lol:

A na bazarkach na dogo patrzyłaś? nie ma nic ciekawego. Jejku sama tam zaraz popatrzę :lol:

HURA!!!!!!! HURA!!!! HURA!!!!

Uranku - jeszcze niedawno nie miałeś nic swojego. Teraz masz swój watek, swój blog, swój profil na facebooku a niedługo będziesz miał swój własny DOM!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To pozostaje tylko organizować transport w dogodnym dla KułAgi terminie :)
A może razem z mężem sami wybiorą się po Uranka? :)[/QUOTE]
Czekamy na wiadomości w tym temacie :lol:
N razie znalazłam taki bazarek z cudeńkami dla psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/201717-Wszystko-dla-psa-kaga%C5%84ce-flexi-szczotki-i-grzebienie-na-Huntera-do-15.02-g.11[/url]

Z transportem to my już sobie poradzimy - nie takie rzeczy się organizowało ale gdyby chcieli.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To pozostaje tylko organizować transport w dogodnym dla KułAgi terminie :)
A może razem z mężem sami wybiorą się po Uranka? :)[/QUOTE]

Rozmawiałam z Panią Grażyna i Uran ma przyjechać do nas, nie ustalone tylko czy na ten, czy przyszły piątek.
Zresztą Pani Grażyna wczoraj obiecała, że osobiście mnie udusi, więc liczę po cichutku, że sama Naczelna będzie we własnej osobie nadzorowała akcję:D

Link to comment
Share on other sites

Grażyna Cię udusi???
Nie pozwolimy, nie pozwolimy!!!

I nic już nie napiszę!!!
Żadne słowa mi jakoś nie pasują teraz..po prostu...jakos tak....KułAga, niech Ci święty Franciszek wynagrodzi w czym tylko chcesz!!!
Magda222 Cię kocha i ja Cię też kocham!!! Normalnie!!!
Juła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Grażyna Cię udusi???
Nie pozwolimy, nie pozwolimy!!!

[/QUOTE]

Też wczoraj prosiłam by mnie nie dusiła, bo kto wtedy zaopiekuje się Uranem?:P
Po chwili stwierdziła, że w takim razie tylko trochę, tak przez chwilę :D


[quote name='Jasza']
KułAga, niech Ci święty Franciszek wynagrodzi w czym tylko chcesz!!!

[/QUOTE]

Myślę, że znajdzie się kilka sposobów;D

Link to comment
Share on other sites

[I]Sistars "Nie zatrzymasz"..[/I]

[I]Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi [/I]
[I]Nie zatrzaśniesz serca swego drzwi [/I]
[I]Ciepły dotyk ruszy zimny głaz [/I]
[I]Białe światło oświetli twoją twarz /x2 [/I]

[I]Twoje oczy [/I]
[I]Są tak smutne od tygodni [/I]
[I]Mimo że bawisz się codziennie [/I]
[I]Nie jest źle [/I]
[I]Pracujesz tak ciężko [/I]
[I]I tylko martwisz się [/I]
[I]Może zatańcz dziś ze mną [/I]
[I]Rozluźnij się i poczuj, że [/I]

[I]Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi [/I]
[I]Nie zatrzaśniesz serca swego drzwi [/I]
[I]Ciepły dotyk ruszy zimny głaz [/I]
[I]Białe światło oświetli twoją twarz /x2 [/I]

[I]Na ulicy, którą dobrze znasz [/I]
[I]Spotkaj mnie [/I]
[I]Słońce świeci dziś inaczej [/I]
[I]Tuż za rogiem błękit nieba spada na nas [/I]
[I]Obudź się [/I]
[I]Zobaczysz że [/I]

[I]Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi [/I]
[I]Nie zatrzaśniesz serca swego drzwi [/I]
[I]Ciepły dotyk ruszy zimny głaz [/I]
[I]Białe światło oświetli twoją twarz /x2 [/I]

[I][B]Powiedz czy w twoim sercu [/B][/I]
[I][B]Miejsce dla mnie znajdzie się [/B][/I]
[I][B]Jeżeli tak będę z tobą [/B][/I]
[I][B]Pozwól pokazać mi [/B][/I]
[I][B]Jesteś dla mnie kocham cię [/B][/I]
[I][B]Zaufaj sobie i uwierz, że [/B][/I]

[I]Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi [/I]
[I]Nie zatrzaśniesz serca swego drzwi [/I]
[I]Ciepły dotyk ruszy zimny głaz [/I]
[I]Białe światło oświetli twoją twarz /x2[/I]

Link to comment
Share on other sites

KułAga absolutnie masz rację - nie można Cię udusić bo kto wtedy zaopiekuje się Uranem??? A co ta Grażynka ma takie mordercze instynkty??? Zamiast takie osoby wręcz płatkami róż obsypywać to ona chce dusić :stupid: Dobrze że ona na dogo nie zagląda bo by mi dała za tą emotikonkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I ja się bardzo cieszę! Hurra! Szczęścia Wam życzę :)
Ja obróżkę ostatnio zamówiłam u taks, robi ładne. Adresówki zamawiałam na allegro - takie z laminatu czy czegoś tam z grawerem. Lekkie, dla małego psa w sam raz, nie muszą być metalowe. A w ostateczności możesz markerem na obroży numer telefonu zapisać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']I ja się bardzo cieszę! Hurra! Szczęścia Wam życzę :)
Ja obróżkę ostatnio zamówiłam u taks, robi ładne. Adresówki zamawiałam na allegro - takie z laminatu czy czegoś tam z grawerem. Lekkie, dla małego psa w sam raz, nie muszą być metalowe. A w ostateczności możesz markerem na obroży numer telefonu zapisać :)[/QUOTE]

To prawda. Taks robi piękne smycze i obroże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To prawda. Taks robi piękne smycze i obroże.[/QUOTE]

Ale coś dawno nie trafiłam na bazar z obrożami taks. A Dylanka chciałaby mieć taką śliczną obróżkę z dogo :shake:

Tak sobie pomyślałam, że jak Grażyna udusi KułAgę to ja uduszę Grażynę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, spokojnie, niech nikt nikogo nie dusi!!!

A ja mam nowe wieści: Uran jest właśnie na spacerze, poniekąd Anioł a nie pies:D
I zbiera same ochy i achy wśród spacerowiczów (nie wiem ilu ich tam jest - to krótka emocjonalna relacja Pani Grażyny), w samochodzie ze schroniska wtulił się w Panią u której teraz chwilkę pomieszka, a nawet chłopak podobno uciął sobie drzemkę;D

Ach wielki dzień nadchodzi:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']To prawda. Taks robi piękne smycze i obroże.[/QUOTE]

Piękne to mało powiedziane...tylko wiecie, ja potrzbuję smycz na piątek raczej, a Uran to facet i tak jakby to rzec ekhm no wiecie, w kwiatki...:) mąż poprosił, żeby zakup smyczy, obroży i szelek odbył się razem z nim, bo facet to faceta zawsze zrozumie i nie da zrobić krzywdy jakims ubraniem zbyt nowoczesnym/dandysowym/niemęskim/takim w jakim kobieta marzyła by go zobaczyć;P*
*niepotrzebne skreślić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KułAga']Piękne to mało powiedziane...tylko wiecie, ja potrzbuję smycz na piątek raczej, a Uran to facet i tak jakby to rzec ekhm no wiecie, w kwiatki...:) mąż poprosił, żeby zakup smyczy, obroży i szelek odbył się razem z nim, bo facet to faceta zawsze zrozumie i nie da zrobić krzywdy jakims ubraniem zbyt nowoczesnym/dandysowym/niemęskim/takim w jakim kobieta marzyła by go zobaczyć;P*
*niepotrzebne skreślić[/QUOTE]
Grażynka do mnie też dzwoniła i też zachwycała się Urankiem :lol:. To będzie super pies tylko musi poczuć się troszkę pewniej !!!! On ma zadatki na psa idealnego, takiego jak moja Tara :loveu:

W kwestii zakupów - hmmmm, chyba byłabym po stronie męża... Uran w kwiatkach???

Najważniejsze że Uranek już poza schronem :multi:

Link to comment
Share on other sites

no żeby kumple na podwórku nie wyśmiali chłopaka;)
ja tam chciałam czarne wszystko, tylko potem zobaczyłam tą świetna obroże z odblaskiem, nie wiem tylko czy u Ciebie Alfo gdzieś na wątku, czy u Kruka, czy u innych które mi przesłałaś. Jutro trzeba będzie wybrać się na szoping. Jak nie znajdę nic rewelacyjnego, to kupię jakie będą, potem zaszaleję jak już Uran będzie i będę mogła ocenić gabaryty:)

Link to comment
Share on other sites

Moja Dylanka ma taką obrożę plecioną z odblaskiem :lol:. Może chłopaki się dadzą na taką namówić bo w ciągu dnia ona całkiem niewinnie wygląda. Tylko w nocy w świetle np. latarki tak fajnie błyszczy :lol:

Stanęło na tym, że nie będzie duszenia :evil_lol:. Grażyna nie udusi KułAgi a ja nie uduszę jej... Dlaczego? Bo ona sobie wymyśliła, że jak mam ją dusić to muszę jechać do Tychów... Taka wygodna...
DT dla Uranka, a właściwie tymczasowa opiekunka mieszka w budynku gdzie kiedyś mieszkała Grażynka. Pani wychodzi z domu do pracy na 9 godzin. Sąsiedzi i rodzice Grażynki / bo oni dalej tam mieszkają/ powiedzą nam wszystko - no dobra prawie wszystko -o zachowaniu psiaka jak Opiekunki nie będzie w domu ;). Uwaga - Uran na cenzurowanym :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...