Jump to content
Dogomania

!!! LIPSKO, czy na DOGO jest LIPSKO ???! - POMOZCIE ODEBRAC PSY SADYSCIE !!!


P78

Recommended Posts

[CENTER][B]Witajcie, zostalam poproszona o zalozenie watku z tragiczna i przerazajaca sytuacja dwojki szczeniat i ich matki! [/B]

[B]Historia wyglada tak:[/B]

[FONT=Tahoma][SIZE=5][SIZE=4]Znajoma jadac z Wawy do Sandomierza, przejezdzala przez [B]
gmine LIPSKO[/B], adres dokladny [B]znany nam[/B]-
i zobaczyla tam DRAMATYCZNA sytuacje -

2 malenkie szczeniaczki, blakaly sie po ulicy!
Jeden juz potracony przez samochod!!!
Do tego byla jeszcze ich matka - niewielka sunia, wielkosci jamnika :(
Dziewczyna chciala je zlapac, ale nagle pojawil sie jakis facet, ktory zabronil Jej je brac, chciala odkupic! - tez odmowil... Jednoczesnie informujac ja, ze do weterynarza psa nie zabierze, bo [B]
to tylko pies i najwyzej zdechnie, to bedzie inny[/B]!!!!
Po calym zajsciu [B]cisnal szczenietami!!! przez plot!!![/B]
na swoj (chyba) teren.
Podobno moga sie nauczyc, zeby na ulice nie wylazic!!!

BLAGAMY WSZYSTKICH O POMOC, moze jest ktos z okolic, ktos kto moze przejechac sie pod wskazany adres i zabrac biedactwa !!!
[B]Beda DT!
[/B] Chodzi tylko o Wasza pomoc - o pomoc kogos z okolic albo kogos kto moglby tam podjechac !!!
...jesli nie my, to nikt ich nie uratuje...
[COLOR=Sienna]
[B]Podaje kontakt do Oli: 796-096-481

[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[SIZE=5]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, wiem dziewczyny, ze mam przeniesc, ale juz jestem w tyle spraw wkrecona i znowu mam dt, i jezzzzzzzzzzuuuuuuuuu :placz: , po prostu nie daje rady, brak czasu i cholernego dobrego kompa... Ja mam Dogo na win98!!! Tragedia! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Paulina, policz do 10-ciu. Na głębokim wdechu i wydechu....
I proszę - nie czuj się odpowiedzialna za te psiaki za wszelką cenę.
Założyłaś jedynie wątek na czyjąś prośbę. To nie jest jednoznaczne z tym, że za nie odpowiadasz.

Nikt, kto jest w pełni władz umysłowych nie zarzuci Ci, że coś zaniedbalaś.

Forum jest ogólnodostępne i wszyscy mogą się na nim swobodnie wypowiadać.
[B]Wszyscy również mogą pomagać. Pomoc fizyczna i realna jest bardzo mile widziana :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']najlepiej te psiaki zabrac do ok.15 bo wtedy wychodzą na ulicę, potem niestety juz nie:( (wiem bo koczowałam wieczorem godzinę w samochodzie..)[/QUOTE]


Ola - sorry
Ja mogę pojechać z Warszawy do Maruszowa w poniedziałek. Jedziesz ze mną?
Rozumiem, że masz gdzie umieścić zarówno suczkę, jak i jej potomstwo.
Najlepiej, gdybyśmy były tam przed 15.00 :), żeby nie wyszły na ulicę.
Może zsynchronizujmy zegarki już teraz...

Link to comment
Share on other sites

O czesc, Abra :)!
Kurcze serce mi peka od tych wszystkich bid, ale nie nadazam :) powaznie...
Nawet szczylka nie wystawilam jeszcze :( pooddycham sobie z 10 razy :) - fakt, ja juz jestem klebek nerwow, na okraglo cos nie tak sama wiesz, echhhh :(

Napisalam do moda, czekam na zmiane...

Link to comment
Share on other sites

Skrzynia juz wolna ;)

Oj Abra przejechalabym sie z Toba po cokolwiek, ale kurcze od wrzesnia z lekka udupiona jestem i funkcjonuje netowo - domotymczasowo :) - ogoloszeniowo - telefonowo...

Taaaa, pomoc dogomaniakow by sie przydala...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Abrus-mialam dt dla brzdacow-tu usmiech w kierunku Pauliny, ale nie wiem czy ona dalaby sobie rade z 3...co do mamuski-to jest to jej pierwszy miot i sunia ma dopiero ok.roku, zreszta wyglada i zachowuje sie jak szczeniak, ale dla niej nic nie mam w tej chwili bo zapchnelam sie innym psim nowo nabytym znaleziskiem...
a w pon jesli sie zamienie nockami to moglabym jechac..;)

Link to comment
Share on other sites

Ola, ale one moga byc bez matki? Ja suki nie wezme :(, zreszta powiem Ci, ze Majka malo mi tego 4-5miesiecznego co teraz mam, nie zagryzla :placz:, ona nie toleruje innych psow... Toleruje jeszcze tylko takie malenstwa, suk juz w ogole :(
Raz przyszla kolezanka z ta huska Beza (ta z Chrcynne) i dym byl nie do opisania!

A suka bedzie mlodych chciala bronic :( Tu jest problem... :placz: Ale najwazniejsze to pojechac i zobaczyc, bo jak wspomniala Renata, dziad mogl po zlosci utluc je od razu lopata, zeby pokazac, ze on tu rzadzi! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Ola, ale one moga byc bez matki? Ja suki nie wezme :(, zreszta powiem Ci, ze Majka malo mi tego 4-5miesiecznego co teraz mam, nie zagryzla :placz:, ona nie toleruje innych psow... Toleruje jeszcze tylko takie malenstwa, suk juz w ogole :(
Raz przyszla kolezanka z ta huska Beza (ta z Chrcynne) i dym byl nie do opisania!

A suka bedzie mlodych chciala bronic :( Tu jest problem... :placz: Ale najwazniejsze to pojechac i zobaczyc, bo jak wspomniala Renata, dziad mogl po zlosci utluc je od razu lopata, zeby pokazac, ze on tu rzadzi! :angryy:[/QUOTE]

Sorry, w poniedziałek nie dam rady.
Pojadę we wtorek i zobaczę. Rozumiem, że jestem sama?
Ania102 - przepraszam - w poniedziałek nie mogę...
Sorry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...