Jump to content
Dogomania

Bury kocurek szuka domu


Ja i moje psy

Recommended Posts

Witam! Bezdomny dokarmiany przez jedna z mieszkanek na ulicy Prostopadłej 5 w Tarnowie kotek szuka domu..Pani ma obecnie 4 u siebie tego 5 nie jest w stanie zabrac a jak wiadomo zima idzie mrozna, noce sa naprawde zimne.. Kotek jest przyjazny, zadbany, ma problem z lewym oczkiem..Nie mam pojecia jak tu wrzucic jego zdjecie ale gdyby ktos byl zainteresowany wysle na maila

Link to comment
Share on other sites

dobra sprawa zaczyna smierdziec rabarbar uzywaj sobie na miau ile chcesz i na dogo tez, ale licz sie z tym, ze ludzie czytaja..
po 1. jak przechodzilam zobaczylam kota, rozmawialam z pania dokarmiajaca i opowiedziala mi o kocie co napisalam w pierwszym poscie.. info o jego stanie mam od niej i tego co widzialam, jego stan ocenila na dobry opiekowala sie i karmila chciala tylko dla niego dom i nie zglaszala problemow
po 2. jak jestes z TOZu to rusz troche glowa-sluzy do myslenia wyobraz sobie- i jesli mozesz to sie zajmij, Fundacja proponowala pomoc- skoro pani nie skorzystala i stawiala coraz wieksze wymagania, ktorym niestety sprostac nie jestesmy w stanie to nic nie poradze
po 3. jesli moglabym cokolwiek zrobic w kierunku powstania organizacji zajmujacej sie zwierzetami to juz by to dzialalo, ale nie przejmuj sie jesli sie uda bedziesz miec o czym pisac po forach
po 4. nikt nic nikomu nie obiecal, azyl jest pełny nie mamy ludzi na DT w tym momencie, a zeby bylo jasne nawet gdyby w azylu bylo to pani, ktora obecnie karmi kocika ,a juz nie chce i -jak sama powiedziala- wolala by, zeby zdechl na mrozie niz tam trafil-nie wymaga komantarza
po 5. TOZ ma pieniadze wiec niech nimi dysponuje, a nie zrzuca odpowiedzialnosc za wszystkie porzucone zwierzaki na organizacje OPP, ktore robia co moga, a i tak komus nie pasuje..
pozdrawiam i zycze oswiecenia

Link to comment
Share on other sites

Co z tym kotkiem? Dałam wątek na miau ale boję się, że kot dalej na ulicy. Jeśli ktoś byłby odpowiedzialny za adopcję, mogłabym ogłosić go z ładnym zdjęciem w Dzienniku Polskim w Krakowie. Ale musiałabym mieć pewność, że osoba, której numer podam w gazecie, będzie odbierała telefon, zrobi selekcję telefoniczną i notatki, przydatne do sprawdzenia potencjalnych chętnych. O sprawdzenie domów w Krakowie, można poprosić zaufane osoby np. z AFN. Ale ktoś musiałby przywieźć kota, jakby był dobry dom. Informacje do ogłoszenia też są potrzebne, jaki jest ten kotek, jak reaguje na inne koty, psy, czy załatwia się do kuwety, itp. Przydałby się teraz dom tymczasowy, żeby coś o nim wiedzieć. Miałam dużo kotów na tymczasie i wszystkie trafiały do domów z Dziennika Polskiego.

Link to comment
Share on other sites

Wtatara, napisałam wszystko na wątku. Myślę, że założycielka wątku przeczytała, bo była dzisiaj na dogo. Może szuka DT i robi kotu zdjęcia. Jeśli DT byłby w Krakowie, to wezmę na siebie koszty weterynaryjne (leczenie, kastracja, szczepienie, odrobaczenie) u zaprzyjaźnionego weta.

Link to comment
Share on other sites

witam byłam, czytalam.. kotek jest nadal na ulicy nie mamy warunkow na DT ;( to jest jedyne foto jakie posiadam kot jesli nie ma pani karmiacej do siebie na tyle zeby zrobic zdjecie nie da.. pani obiecala, ze na poczte mi wysle bo robila dla siebie i sie nie doczekalam .. sytuacja podbramkowa, a ja mam urwanie glowy i i tak nic nie udalo sie zdzialac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Ja i moje psy"']po 5. TOZ ma pieniadze wiec niech nimi dysponuje, a nie zrzuca odpowiedzialnosc za wszystkie porzucone zwierzaki na organizacje OPP, ktore robia co moga, a i tak komus nie pasuje..
[/quote]
Bardzo proszę o wyjaśnienie, które porzucone zwierzki masz na myśli i na które organizacje TOZ zrzuca odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

witam nie wiem szczerze mowiac..dopiero wrocilam z drugiego konca polski co ide kota zastac nie moge .. na miau widze znow jazda bez trzymanki rabarbar jak zwykle swoje zlote mysli.. zlituj sie nad ludzmi i odpusc im czytanie swoich wypowiedzi bo to meczy.. sluchaj mowilam przed akcja tej pani ze bedzie akcja.. ja nie jestem w stanie ogarnac wszystkiego-mogla kota przyniesc z tego co mowila bylo ok tylko to oczko, ktore jak mowilam kropila .. ja mam na glowie teraz tez caly zwierzyniec nie wiem jak ty ale niektorzy tez pracuja wiec maja ograniczony czas..nie jestem Panem Bogiem, nie moge byc w wielu miejscach na raz, ale robie co moge.. co do TOZu nie moja sprawa jak dysponujecie pieniedzmi bylescie robili to madrze.. nie bede sie licytowac kto sie iloma kotami czy psami opiekuje bo to zalosne.. jesli pomagasz po to by sie chwalic tym innym to krzyz ci na droge! dla mnie liczy sie kazdy ocalony i nikt poza mna i futrzakiem o tym wiedziec nie musi ..ja jestem zmeczona ta gadka na dwa fora i czytania tych przepychanek .. bez DT kot na adopcje nie pojdzie.. koniec i kropka bo to nie pluszak, ze dasz powiesz-masz- i sprawa zalatwiona..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...