Jump to content
Dogomania

Warszawa lipiec zawody


Sajko

Recommended Posts

Guest ajsonowa

[quote name='PATIszon']Najwyzej zostawisz go w trajlerze :evil_lol:[/quote]

a co to? :roll: wybacz, ale mimo posiadania Konika nie jestem obeznana w konskich domkach i przyrzadach... moj nie potrzebuje stajni spi na kanapie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']A wanna jak ma być? Z biczami, bąbelkami czy jeszcze czemś?[/quote]

Wy sobie tu śmichy-chichy :evil_lol: a patrząc na Saharę za oknem to sprawa zaczyna się robić poważna. Więc pytam - poważnie - czy ktoś ma taki dziecięcy basenik? Wzięlibyśmy buteleczki 5l, każdy obróci te 2-3 razy i chociaż trochę by się toto napełniło. Żeby psa wstawić i opłukać wodą od czasu do czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']A może ktoś przxynajmniej ma lodówkę turystyczną? To Ci co mają to by wzięli wkłady zmrożone i okłady (takie chirurgiczne;) pomrożone, i przynajmniej trochę by się psy nimi obłożyło:roll:[/quote]
Mam takową lodówkę i 4 wkłady, ale więcej już do rączków nie zmieszczę, więc ktoś musiałby przyjechać po mnie pod sam dom :lol: .
[quote name='Rauni']
No ja jeszcze jestem ciekawa, jak tam będzie z dostępem do wody, bo na Wacie to przynajmniej był taki szlaufik, pod którym kąpałam Sundaya i siebie przed każdym przebiegiem...[/quote]
Nie pamiętam żadnej wystawy na Gwardii.Trudno powiedzieć, jak to z wodą będzie...

Link to comment
Share on other sites

dwoniłam na stadion
jedyne zacienione miejsce to trybuna główna
[URL="http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7"]http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7[/URL]

co do kranów, to są one tylko w łazienkach w budynku:shake:
chyba, że organizator coś wymyśli (to słowa pani), a przecież raczej beczkowozów nie wstawią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']A może ktoś przxynajmniej ma lodówkę turystyczną? To Ci co mają to by wzięli wkłady zmrożone i okłady (takie chirurgiczne;) pomrożone, i przynajmniej trochę by się psy nimi obłożyło:roll:[/quote]

Ja mam turystyczną na prąd 220V lub można podłączyć do zapalniczki samochodowej. Podejrzewam, że będzie tam jakieś gniazdko. No, ale weekend nie mam auta i nie dam rady jej przytachać z Bródna. Ktoś musiałby podjechać po mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']dwoniłam na stadion
jedyne zacienione miejsce to trybuna główna
[URL="http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7"]http://www.wksgwardia.boo.pl/portal/viewpage.php?page_id=7[/URL]

co do kranów, to są one tylko w łazienkach w budynku:shake:
chyba, że organizator coś wymyśli (to słowa pani), a przecież raczej beczkowozów nie wstawią...[/quote]

A łazienki zapewne będą płatne:angryy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Mokka, masz transport w zamian za lodówę:lol: Tylko czy my wiemy już o której???[/quote]
Nic nie wiemy, ale myślałam, aby w tej sprawie zadzwonić dopiero jutro, wtedy jest szansa, że do soboty nic już się nie zmieni. Mam nadzieję, że zaczniemy wczesnie rano (może o 8-mej).

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wielką nadzieję, że się ochłodzi, bo inaczej ... szkoda nawet mówic.
A na tym stadionie można sie hmm... rozbic z namiotem? Jak myślicie?
Pati, sory, że w temacie Pikniku walnęłam, coś mi się pomyliło, a temat zaczął zbaczac na Warszawę:)

I wody dużo trzeba chyba zabrac ze sobą w takim razie....
Nastawienie dobre mamy! Jak Pati:)
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Nic nie wiemy, ale myślałam, aby w tej sprawie zadzwonić dopiero jutro, wtedy jest szansa, że do soboty nic już się nie zmieni. Mam nadzieję, że zaczniemy wczesnie rano (może o 8-mej).[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1866143&postcount=11"]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1866143&postcount=11[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

ja wlasnie nie chce rezygnowac :shake:
dlatego biore reczniki mokre, baniak wody, parasole i jakos przezyjemy ;)
juz jedna wystawe w takim upale warszawska przezylismy:angryy: to i ta przezyjemy i pokonamy upal :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='Mokka']Dzisiejsza informacja od K. Miklińskiej - zawody zaczynają o godz. 9, przyjmowanie zawodników od godz. 8[/quote]

z powodu takich upalow wszystko powinno sie rozpoczac jak najwczesniej!!
ma np. nie przeszkadza wstanie o 6, no, ale fakt z innych miast tez musza przyjechac...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo żałuję, że nie pojadę, ale siła wyższa:angryy: .
W niedzielę jeszcze z 5 godzin na obóz, więc nie będę jej tak męczyć. Mam nadzieję, że do czasu zawodów w Łącku pogoda się zmieni , na naszą korzyść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']nas nie bedzie w Łącku :placz: :placz: :placz:

ale planuje pojawic sie w Legnicy :cool1:[/quote]

ojej, szkoda, że konik nie pogalopuje ma hippodromie.


A ja chyba podejmę wyzwanie i pojadę do Wawy.
Najgorzej droga - bez klimy- szkoda nawet mówić:(
wyjeżdżam o 5 rano O rety!!!:crazyeye: to o której ja mam wstać?

Dorota

Link to comment
Share on other sites

no wiec juz po wszystkim.... ide padnac gdzies w samotnosci, pogoda do zniesienia, dali nam ladny 'daszek' na ring, tak wiec slonce nie palilo, wszyscy dobrze przygotowani, psy chlodzone na okraglo, no i w sumie - dalismy rade, wszyscy mogli biegac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...