Jump to content
Dogomania

Warszawa lipiec zawody


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Właśnie oglądałam prognozę pogody- w sobotę przepowiadają 33 stopnie:roll: ugotuje mi się czołg...[/quote]

Rok temu tez bylo goraco! Pamietam, ze sedzia nie wzial tego pod uwage i czas byl mocno wysrubowany, nawet "lepsze" modele sie nie wyrabialy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Rok temu tez bylo goraco! Pamietam, ze sedzia nie wzial tego pod uwage i czas byl mocno wysrubowany, nawet "lepsze" modele sie nie wyrabialy :evil_lol:[/quote]
Mam nadzieję, że w tym będzie lepiej - jak wystawiałam rok temu psa, to sędzia kazał przez 10 minut stać mu na stoliku pokrytym czarną gumą w słońcu. Powiem tylko, że jakby psiak mógł, to by 4 łapy naraz do góry zabrał......

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

o matko kolejny upal, moj Kon tego nie zniesie :shake:
mam nadzieje, ze na tej gwardii to sa zacienione miejsca:mad:
chyba zainwestuje w wiatrak, albo caly dzien bede trzymac psa w samochodzie klimatyzowanym:razz:

Tak, Pati kiedys to przerabialismy.Kiedys znaczy w Pozananiu tez sie tak spieszylismy, ze wiekszosc przebiegow sie nie odbyla:angryy: Wiec ja nie wiem jak znowu sobie to wyobrazaja jesli kolejny raznie dadza nam pobiec to nie wiem co zrobie...:stop: petycja nie pomogla... :wallbash: :madgo:
ahhh... i jak zwykle wpakowali nas na ring glowny czyli na najwieksza patelnie, sam srodek i zero cienia (jedynie pod palisada :stupid: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Kiedys znaczy w Pozananiu tez sie tak spieszylismy, ze wiekszosc przebiegow sie nie odbyla:angryy: [/quote]

Więc nie jedziemy, w ten upał to Fufak miałby nie podwójne, ale potrójne przekroczenie normy czasu...
No i szkoda mi ciągnąć szczeniaki w upał...
Tak, żż życzymy powodzenia i jedziemy nad wode albo do lasu....,
CHi & Bull-Box-Banda (już 5!!! ogonów - tzn 4 i 1/10..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']ahhh... i jak zwykle wpakowali nas na ring glowny czyli na najwieksza patelnie, sam srodek i zero cienia (jedynie pod palisada :stupid: )[/quote]
No to rozbijemy obóz pod palisadą :lol: . Łomatko, już się cieszę na te zawody :angryy: , na tę [B]piękną pogodę[/B] (tak nam obiecują we wszystkich prognozach, ma być [B]pięknie)[/B]. Trzeba się zaopatrzyć w parasole, duże ilości wody, ręczniki do robienia okładów no i jakieś prywatne drzewa i krzaczki, co by psiakom urządzić zacieniony kącik. Może da się przetrwać.

Link to comment
Share on other sites

Mokka, jak zabierzesz wannę, to mogę nosić do niej wodę, byleś tylko pozwoliła mi w niej zamoczyć psy.
Nie będę jechać na te zawody ze złym nastawieniem, nie będę jechać na te zawody ze złym nastawieniem, nie będę jechać na te zawody ze złym nastawieniem... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Mokka, jak zabierzesz wannę..... [/quote]

No to przynajmniej wiadomo kto co zabiera :cool3:

[quote name='Rauni'] nie będę jechać na te zawody ze złym nastawieniem... :diabloti: [/quote]

złe nastawienie ZABRONIONE :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

a ja proponuje 'pozyczyc' palme z centrum warszawy , zawsze troche cienia da :razz: o ile liscie w transporcie nie odpadna :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Cholender, właśnie się dopatrzyłam, że wannę sugerowała sic!, a nie Mokka. No, ale Mokka jest z Warszawy, nie będzie musiała wanny przez pół Polski wozić. :diabloti: Pleeeeaseee... ;)[/quote]
Nie ma sprawy :evil_lol: . Najważniejsze, to rozdzielić zadania, reszta sama się zrobi. A wanna jak ma być? Z biczami, bąbelkami czy jeszcze czemś?

Link to comment
Share on other sites

Rauni
dzięki że nie będę musiała faktycznie przez pół Polski wanny tachać :D

Mokka
:ylsuper: bicze biczeeee jeeeeeeeeeeeeeee :cool3:

PATIszon
łooooooooo matko Ty myślisz, że ajsonowa ma takie wielkie "gdzieś" ??? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='sic!']Rauni

PATIszon
łooooooooo matko Ty myślisz, że ajsonowa ma takie wielkie "gdzieś" ??? :crazyeye:[/quote]

haha:mad: to co moze ktos ma jakies kontakty z firmami typu "Zywiec" albo "Carlsberg, Algida" oni maja takie fajne duuuze parasoooole moznaby taki zalatwic wszystkich agilitowcow pewnie by pomiescil :p

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

ja drże przed pogodą :roll:

narazie sie zastanawiam gdzie ja znaaajde taaaaką ilość cienia coby boks dla Konia postawić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...