Jump to content
Dogomania

Warszawa lipiec zawody


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pakuj się :D, psa znaczy i bądź na stan by :), bo Agata w niedzielę ubiegłą mi mówiła ,że zawody są 08.07. w sobotę, ale detali nie znam :(

[B]WIND[/B]
będziesz focić???? bo nie wiem czy mam przyjechać czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysłałam, więc uważam się za zgłoszoną, choć też odzewu nie ma. Trzeba się po prostu stawić na miejscu, tylko nie wiem, na którą godzinę, bo tak naprawdę to też nic nie wiem, poza tym, że w sobotę :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']
[B]WIND[/B]
będziesz focić???? bo nie wiem czy mam przyjechać czy nie?[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol:

Z przykroscia wielgasna informuje, ze nie :( W niedziele wyjezdzam na oboz agility (dla mnie rowniez fotograficzny :cool3:), a w sobote mam wielgasna sesje :(

Nie mniej, slyszalam ze wielu fotografow do Wawy na Zawody sie wybiera :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

:bigcry::bigcry::bigcry:

A ja miałam taką wielką nadzieję, że uwiecznisz debiucik Pyrosława na zawodach. Liczyłam na Twój kunszt tym bardziej, że Vigocki ma przedziwną tendencję do wychodzenia na zdjęciach w charakterze mazów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']:bigcry::bigcry::bigcry:

A ja miałam taką wielką nadzieję, że uwiecznisz debiucik Pyrosława na zawodach. Liczyłam na Twój kunszt tym bardziej, że Vigocki ma przedziwną tendencję do wychodzenia na zdjęciach w charakterze mazów :diabloti:[/QUOTE]

Rauni, tez zaluje :-( :-( :-( Mam tylko nadzieje, ze co sie odwlecze to nie uciecze i na kolejnych zawodach sie spotkamy :multi:

A na oboz jade w Twoje strony, bo az do Radkowa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ok, już coś wiem:
Zawody jak najbardziej się odbywają - moznazgłaszać się na maila Agaty - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Sedzia będzie czeski - niestety nazwiska nie zapamiętałam:eviltong: .
Wpisowe wynosi 40 zł.
Starty zaczniemy ok 8 30 - 9 rano , wszystko zależy od ilości zawodników.
Zawody odbywają sie na ringu głównym i zakończą się najpóźniej o 14.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']
Starty zaczniemy ok 8 30 - 9 rano .[/quote]

Lomatko! To przyjmowanie zawodnikow o 7.30? :o
To o ktorej my musimy wyjechac :placz:

Tak sobie tylko marudze, spoko! Wazne zeby wogole sie odbyly, bo zaczynalam miec watpliwosci.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Lomatko! To przyjmowanie zawodnikow o 7.30? :o
To o ktorej my musimy wyjechac :placz:

Tak sobie tylko marudze, spoko! Wazne zeby wogole sie odbyly, bo zaczynalam miec watpliwosci.....:roll:[/quote]

Dziś gadałam z Agatą i zawody jak najbardziej aktualne - a niech spróbują się nie odbyć:mad: - my już w pt jedziemy, żeby być świeże i wypoczęte :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Macie jakby troszku dalej.:cool3:
Ale o to rozpoczecie zawodow zapytaj moze jeszcze raz, co?[/quote]

Zaczynamy tak wcześnie, bo jesteśmy na ringu głównym i musimy skończyć przed 14 - bo potem Młody prezenter się zaczyna :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...