Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 31.07.2011


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 i 9 grupa ma być pod dachem;) reszta na ...ulicy:):)
Piszą o baaardzo szczegółowej kontroli wet. Nie piszą jednak ile trzeba będzie za to zapłacić i w jakiej walucie....;)
Napisałem do nich maile ale nie odpowiadają. Dziś dzwonimy ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Krzysio wam to zrobie ;) ale moze ktos jeszcze indywidualnie pojedzie, tak, jak my ;)

podobno 3. grupa bedzie w hali? Jezeli tak, to bardzo sie ciesze :) nie bede musial ze soba brac namiotu ;)))[/QUOTE]

Indywidualnie jedzie Lena z westami,zabiera tez moja shibę.Bardzo prosze o zdjęcia:lol:
Wiem,że jedzie tez Kola i kilkoma psami,na pewno z bassetem,dało by sie cyknąć balerona;):lol:

[B]krzysio-[/B]ile mam zapłacic za wystawę?Na to ichnie badanie weterynaryjne tez mam iles kasy przeznaczyć?no i ile zapłacic trzeba za championat?/ewentualnie:diabloti:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Dziś wieczorem będę rozmawiał z Leną i wszystko jej powiem.
Oczywiście mamy zniżki za grupowe zgłoszenie....Dobrze widziałem w stawkach? Pewnie się cieszysz:multi:[/QUOTE]

Fajnie,Lena mi wszystko powie:lol:
Hiihiiii-dobrze widziałeś:lol::lol::lol:-cieszę sie to mało powiedziane:loveu::evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy cieszycie sie z tego wyjazdu - ale jesli sa tacy, co jada pierwszy raz a sa wrazliwego serca - to wspolczuje, ogrom biednych, blakajacych sie psow po tym miescie (i kraju) to jest rozpacz.
Bylam , widzialam i nie wiem, czy chcialabym tam wrocic.
Usilowalam sie czegos dowiedziec, pisalam na strone miasta, wielu ludzi u nich to dostrzega, ale nie ma nic, co umozliwiloby zorganizowac jakakolwiek pomoc dla tych zwierzat.
Zero pomyslu, zero idei i chyba zero wspolczucia.:shake:

Moze teraz przywieziecie lepsze wiesci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...