Jump to content
Dogomania

Koszalin krajowa terrierów22 lipca 2006 oraz krajowa wszystkich grup FCI 23lipca 2006


cardea

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do obsady dla bullowatych nic nie mam, jeszcze mnie panie nie oceniały. Ale faktycznie, ciężko jest się cokolwiek dowiedzieć, stawka, sędziowie, trochę to niepoważne, żebym dowiedziała się dopiero dzisiaj kto mnie będzie sędziował. A przecież pod sedziego wybiera się wystawy (zazwyczaj). Nie jest to moja pierwsza koszalińska wystawa a postęp zerowy. Podobnie niestety wygląda organizowanie wytaw przez Klub Teriera Tybu Bull, żby było śmieszniej, też z Koszalina... Jadę bo mam blisko i ziomale będą :p

Link to comment
Share on other sites

:angryy: Jednak Koszalin, to ma bajzel u siebie :angryy: :angryy: :angryy:

Zgłosiłam trzy sztuki na krajówkę i dwie na terrierów.

Po czym zadzwoniłam i wypisałam swoje suczo z krajówki.
Po warszawie - dokładnie 11 we wtorek( bo 10 nikt nie odbierał) i po długiej dyskusji z jakąś panią (ponad 30 min - nawet sobie zanotowała co i jak ma być !) ustaliłam, że na terrierów idzie jeden pies w otwartej, a na krajówkę dwa psy - otwarta i ch.

I CO ?!?:angryy:

I jajco:angryy: :mad: :angryy:

Dostałam potwierdzenie zgłoszenia - terrierów dwa:angryy: psy, krajówka 3:angryy: psy

I ciekawa jestem niezmiernie co oni z tym zrobią - bo ja płacić nie będę za ich błędy :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Spokojnie zawsze się da wyjaśnić :) (mam taką nadzieje ) może ci wyjasnią przez telefon dlaczego tak jest ?[/quote]
Taaa. Na razie się na sekretarkę nagrałam i nadal namiętnie usiłuję sie połączyć - maili nie mam co wysyłać, bo raczej ich nie czytają - wysłałam mailem skan ch pl, to dopiero jak zadzwoniłam to stwierdzili, że doszło (tydzień wcześniej wysłane), ale nie czytali :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...