Jump to content
Dogomania

Koszalin krajowa terrierów22 lipca 2006 oraz krajowa wszystkich grup FCI 23lipca 2006


cardea

Recommended Posts

Informuję że oddział jeszcze przyjmuje zgłoszenia na dwie wystawy krajową terrierów która odbędzie się 22 lipca ( wszystkie teriery, łącznie z bulowatymi)
oraz krajową psów rasowych 23 lipca
Są już puchary oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców min Rower DVD sprzet AGD natomiast nie ma za wiele zgłoszeń :-(
przyjmowanie zgłoszeń trwa do 30 czerwca 2006r
biuro oddziału czynne jest w każdy wtorek i piątek 17-19
zgłoszenia można przesyłać na adres korespondencyjny oddziału
oraz przyjmowane są FAXEM !!!
wszystkie inne dane podane są na stronie ZG ZK w wykazie wystaw 2006
->info

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja słyszałam, że termin przyjmowania zgłoszeń przesunęli do 5 lipca. Czy ktoś jest ze Związku w Koszalinie i mógłby to potwierdzić?

No i mam dylemat, do jakiej klasy zgłosić, bo brakuje mi jednego Zw.Mł. na krajówce do MłChPl, ale na drugą grupę jest wyznaczona m.in. p. Kozłowska, od której mam Zw.Mł. z międzynarodówki w Szczecinie. Jeśli ona będzie sędzowała, to wolę zgłosić do pośredniej, bo psisko akurat niedawno skończyło 15 m-cy. No i co tu zrobić? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Cardea, słyszałam też, że najprawdopodobniej p. Kozłowska będzie sędziowała jednak III grupę, a nie II - jak jest w rozpisce. Czy wiesz coś na ten temat?

Bo ja jestem totalnie w kropce :roll: Na pewno zgłoszę mojego psiaka, ale nie mogę się zdcydować do jakiej klasy. A może ewentualnie byłaby możliwość zmiany klasy jak już będzie znana obsada sędziowska? Bo w końcu jak jatalog idzie do druku to sędziowie też są już ustaleni...

Link to comment
Share on other sites

Cardea, wysłałam zgłoszenie przez internet, na adres email poczty oddziału koszalińskiego, czy jest szansa, że ktoś to odbierze? Czy macie pocztę dla jaj? ;) Dzisiaj jest dyżur i do dziś nikt nie odebrał emaila... :placz:
Parsonrk ile masz ludzi w samochodzie? :cool3:Komplet? Nie stęskniłaś się? Do Koszalina milusio jedzie sie przez Goleniów :multi::loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']
Parsonrk ile masz ludzi w samochodzie? :cool3:Komplet? Nie stęskniłaś się? Do Koszalina milusio jedzie sie przez Goleniów :multi::loveu::cool3:[/quote]

Tak w sumie auto mam puste :cool3: bo mój zestaw zastrajkował :shake: ( tzn ludzki ;) )

Link to comment
Share on other sites

O to bier mnie, bier, po co mam jechać sama samochodem :cool3: Do Koszalina spokojnie przez Goleniów można jechac, na Nowogard, nie musiałabym jechać do Szczecina. Dorzucam się do paliwa. :razz:
Właśnie mój email został odebrany, co za radość, jest szansa, że będę mogła wydać te 120 zł na wystawe plus na dojazd, marzę o tym by się kasy pozbyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi też się dziś udało dodzwonić i jednak zgłaszam psa do młodzieży, bo najprawdopodobniej będzie nas sędziował Pan Bork-Grabkowski :lol: A tak przy okazji, czy ktoś coś wie na temat tego Pana? Bo mojego psa jeszcze nigdzie nie sędziował i nie wiem, czego mam się spodziewać :roll:
Porozmawiałam sobie z bardzo miłym Panem Prezesem Oddziału ZKwP w Koszalinie i zapewnił mnie, że Pani Kozłowska nie będzie sędziowała bernardynów, więc spróbujemy zakończyć ten Młodzieżowy Championat :lol: (Bo u Pani Kozłowskiej musielibyśmy wystąpić w pośredniej)
Jak mój glutek nic nie wymyśli, to może się uda :evil_lol:
Jutro idę zapłacić za wystawę i wysłać zgłoszenie, bo Pan Prezes powiedział, że lepiej wysłać pocztą, bo maile nie zawsze dochodzą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cardea, czyli jeszcze w poniedzialek będzie można zgłosić?
Chciałam szgłaszac mailem, ale nie macie takiej opcji...
Czy przyjmiecie fax w poniedziałek? A może jednak istnieje mogę wysłać maila?

(Chodzi o zapisanie 3 psów - goldena, seterki irl, seterki ang)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']O to bier mnie, bier, po co mam jechać sama samochodem :cool3: Do Koszalina spokojnie przez Goleniów można jechac, na Nowogard, nie musiałabym jechać do Szczecina. Dorzucam się do paliwa. :razz:
[/quote]
Jasne, że cię bierę:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...