Jump to content
Dogomania

Koszalin krajowa terrierów22 lipca 2006 oraz krajowa wszystkich grup FCI 23lipca 2006


cardea

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cockerek']Gryfoniki tak, a maltanczyki wrzucili do p.Chabika razem z mopsami, buldożkami, grzywaczami, pudlami ...itd. :-([/quote]

O przepraszam pomylilam pieski z Sylwia skalska:oops:
Ja tez mam w zwiazku ze zmianami wystawianie na dwoch ringach 6 i 18:placz: i boje sie ze mi sie czasowo pokryje wystawianie:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

JEDZIE KTOS Z WARSZAWY I MOGŁBY ZABRAC POTRZEBUJĄCEGO CHARTA -Willego ,musimy dostac sie do Szczecina a z Koszalina już blisko.
Prosimy!Jesli ktośby sie znalazł to jutro bym go wzieła ze schronu i od razu moznabybyło jechać,albo w nocy z soboty na Niedziele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']kto mi powie gdzie ta wystawa sie odbedzie ? bo nie moge znaleść nigdzie
Pozdr.[/quote]

Wystawa zaczyna sie o 10 i odbywa sie na terenach przy Gwardii. Bylam dzisiaj i musze wam powiedziec, ze upal strasznie meczy. Mam troche zdjec (w wiekszosci to yorki), ale znajda sie tez inne rasy.:cool3:

Czekam tylko na wyniki, bo jeszcze nie wiem......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Wystawa zaczyna sie o 10 i odbywa sie na terenach przy Gwardii. Bylam dzisiaj i musze wam powiedziec, ze upal strasznie meczy. Mam troche zdjec (w wiekszosci to yorki), ale znajda sie tez inne rasy.:cool3:

Czekam tylko na wyniki, bo jeszcze nie wiem......[/quote]
Ok dzieki za odpowiedz :lol:
to jest jakiś stadion ? moze jakas stronka z mapą na PRVa z gory dzieki

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do wszystkich, którzy dziś pojechali na wystawę terierów ze Szczecina - jak długo trwało dotarcie na miejsce? Bo zastanawiam się, o której jutro wyjachać na krajówkę... Czy są po drodze jakieś roboty drogowe, korki, itp.? Mój psiak będzie oceniany na naszym ringu jako pierwszy, więc nie chcemy się spóźnić. Założyliśmy sobie, że podróż potwa ok. 2 godzin, ale nie wiem, czy to nie za mało...
Będę wdzięczna za jakiekolwiek bliższe informacje :modla:

No i jak wygląda na samym stadionie? Czy organizatorzy postarali się o jakieś namioty, czy może znowu wszystko trzeba załatwiać we własnym zakresie?

A może kogoś dziś sędziowała Pani Korpetta? Czy biorąc pod uwagę upał, starała się wszystko szybko i sprawnie przeprowadzić? Trochę się boję, jak mój futrzak zniesie upał...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz mieć pewność, że dojedziecie na czas, wyjedźcie 2,5 godziny przed czasem. Po drodze nie ma korków, ani remontu ulic (fragmenty na ekspresówce między Szczecinem a Goleniowiem, ale nie utrudniają jazdy), możecie trochę czasu stracić w samym Koszalinie (nie łatwo jest znaleźć stadion, nie ma tabliczek) i można pobłądzić.
Na stadionie wielka lipa, wystawa nie odbywa się na samym stadionie, tylko na przylegającym, małym terenie (nawet nie wiem co to jest), kilka małych ringów, nie ma się gdzie schować przed słońcem poza jedną ścianą wystawy z drzewami. O namiotach można pomarzyć.
Nasza sędzina kazała utawiać psy w cieniu, więc nie ugotowaliśmy się z upału, gorzej mieli spóźnialscy, miejsca pod drzewami szybko zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za info :multi:
Co do znalezienia samego stadionu, to nie będzie z tym żadnego problemu. Chyba nawet przejeżdżaliśmy koło niego w tym roku po drodze do Słupska. A poza tym byłam tam w zeszłym roku jako widz :lol: Tylko w zeszłym roku o ile dobrze pamiętam ringi były ustawione na boisku :roll:
I niestety tak myślałam, że namiotów ani parasoli nie będzie... Dobrze, że przygotowaliśmy własny sprzęt :cool1:

Link to comment
Share on other sites

wrocilam :multi: :multi: (o godzinie 13 wlasciwie ale przed chwila wrocilam ze spacerku)
ale od poczatku ..
Obudzilam sie o 5.30 rano ...
o 8.40 wyruszylam z tata w strone Koszalina ... temperaturka wachala sie od 24 do 26 w autku chlodno klima ... :lol:
na miejscu bylam o 10.10 ... UPAŁ niemilosierny... tragedia poprostu..
:cool1: :cool1:
stalam w tym sloncu dobrą godzine ... o 11 z groszami skonczylo sie sędziowanie AM o ile mnie pamiec nie zawodzi ... a ja okropnie źle sie czulam z powodu tego ukropu ... tak więc tata zabral mnie w drogę powrotna do domku ... (na szczęscie wystarczyl zimny sprite i czuje sie jak nowo narodzona)
powiem tylko tyle ze temperatura w sloncu 30 stopni ... :cool1: :cool1:

Chcialam powiedziec ze ciesze sie z poznania Marty Chmielewskiej (wreszcie :lol: )
a zdjecia wstawie za chwilke tylko je zgram .... :lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kaukaz :
[img]http://img84.imageshack.us/img84/298/p7230096my3.jpg[/img]
Leonberger
[img]http://img152.imageshack.us/img152/2706/p7230033uj6.jpg[/img]
Husky Siberian
[img]http://img231.imageshack.us/img231/3158/p7230084vk3.jpg[/img]
[img]http://img353.imageshack.us/img353/5593/p7230085yp4.jpg[/img]
[img]http://img152.imageshack.us/img152/648/p7230034aa5.jpg[/img]
Pozdrowionka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbigi']Hejka Czy moglby mi ktos podac stawke mopsów:) Pieknie prosze:modla: :)[/quote]

[B]PSY MŁ:[/B]
E.T. u Hanki
[B]PSY OTW:[/B]
BURZAN Adamaria
[B]SUKI MŁ:[/B]
AIDA KSIĘŻNA MOPS Reinkarnacja
AZA KSIĘŻNA MOPS Reinkarnacja
U LA LA Wielka Szansa
[B]SUKI POŚR:
[/B]LUCIAZulga
[B]SUKI OTW:
[/B]BONI Ostrowskie Wały
DIANA Astarte Gold
LULA Zulga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...