Jump to content
Dogomania

Ile ważą wasze bulle?


GOSIA09

Recommended Posts

No właśnie nic jej więcej nie daję więcej i zastanawiam się czy nie powinnam tylko nie wiem co.

Ja się toszkę zmartwiłam jej wagą jak zobaczyłm bullka o pół miesiąca starszego który był od niej potęzniejszy i ważył 14 kg więc jest różnica

Moze mial poprostu ciezsza budowe. nasza tez jest mala i nigdy nie osiagnie rozmiarow niektorych bulkow, ale specjalnie taka mala bralismy. Miesniaki tylko ladnie wygladaja a na codzien to sie nie sprawdza.

Mozesz jej dawac warzywa, owoce, mieso, jogurt naturalny, twarog, oliwe, suche kromki czarnego chleba. Tylko nie przesadzaj z iloscia. :D

Link to comment
Share on other sites

Właśnie właśnie żebym nie przesadziła :lol: bo jak zobaczyłam tamtego bullka to zaczęłam wmuszać w tą biedną psinkę więcej niz mogła zjeść :)A z warzywami to myślałam że jak je tą karmę to ona zawiera wszystkie niezbędne witaminy co maja owoce i warzywa, ale spróbuje napewno jej się spodoba

Link to comment
Share on other sites

Właśnie właśnie żebym nie przesadziła :lol: bo jak zobaczyłam tamtego bullka to zaczęłam wmuszać w tą biedną psinkę więcej niz mogła zjeść :)A z warzywami to myślałam że jak je tą karmę to ona zawiera wszystkie niezbędne witaminy co maja owoce i warzywa, ale spróbuje napewno jej się spodoba

Wiesz ja mojej daje warzywa i owoce glownie z tego powodu, ze wole, zeby jadla jablko czy marchewke niz moje buty :D . Duza marchew to zajecie na jakies 45 min przynajmniej, wliczajac w to taniec radosci na poczatku.

Link to comment
Share on other sites

Beri wczoraj skonczyla 14 miesiecy i wazy 22,5 kg (max 23,5kg).

Ona jest z tych wyzszych bulli i wyglada jeszcze na drobniutka. Na wystawie zaliczylam wpadke - podeszlam do dwoch dziewczyn z pregowanymi bullinkami i spytalam, czy to miniaturki :oops: Okazalo sie, ze to standardowe bulle. Ale jakies takie niskie byly... Beri jest bardziej w typie "wzrostowym" jak Hoza Hanka - chyba ze biale sa wyzsze (to taka luzna uwaga z moich obserwacji).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...