Jump to content
Dogomania

Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6697/dsc00268zd8.jpg[/IMG]


I jak się Wam podobam? :loveu:



yewcia1 mnie naumiała inaczej wstawiać fotki i teraz się od nas nie opędzicie! :evil_lol: Na razie to jedno było na próbę -chyba jednak nie jestem aż taka noga :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani foteczki będą później, wiadomości również, bo muszę Wam coś powiedzieć. Ponieważ wet wpisał mi w jego książeczce rok urodzenia 1999, a w tym roku urodziła się Wenusia , a Wenusia i mój poprzedni boksio Lordziu urodzili się 29 czerwca, tyle, że Wenusia 5 lat później niż Loluś więc zdecydowałam, że Brylantino też będzie mieć dzień swoich urodzin.

DZIEŃ URODZIN BRYLANCIKA OGŁASZAM - 29 CZERWCA!!!

A więc BRYLANTOWY DIM i WENUSIA kończą dziś 8 LATEK!!!


:new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG: :tort: :bday: :bday: :tort: :BIG: :BIG: :new-bday: :new-bday:


Mamy dziś podwójną imprezę i przyjmujemy życzenia :lol:


:laola: :cunao: :cunao: :cunao: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka'][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6177/dim31mr3.jpg[/IMG]

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][B]hmy...dzisiaj niedziela, dla człowieków to dzień odpoczynku a dla mnie to dzień bez nadziei...[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=black]schronisko dziś jest zamknięte więc nikt nie przyjdzie...nie mogę doczekać się jutra...może przyjdzie ktoś kto wybierze WŁAŚNIE MNIE?...kto wie...na razie czekam...i czekam...Może kiedyś niedziela będzie dla mnie dniem kiedy MÓJ CZŁOWIEK zabierze mnie na cudny spacerek, tylko ja i on...np. do lasku...z wielką chęcią potarzałbym się w tych cudnie szeleszczących liściach...wracając do domu MÓJ CZŁOWIEK wziął by mnie na smyczke i podążałbym za nim dumny i szczęśliwy...jejku...jakie życie by mogło być cudowne...muszę być twardy - tak mi powtarzają w schronisku - więc jestem...staram się żyć najlepiej jak potrafię, nikomu nie żałuję dobrego słowa (chyba że ktoś za dużo gada to wtedy wymiękam)...okazuję radość na widok każdego człowieka mimo i ż czasem jestem zmęczony, czasem bolą mnie łapki...ale jestem radosną psinką i bardzo bym chciał by ktoś to docenił...by dał mi szansę..." DIM[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/QUOTE]


Przeglądałam ostatnio wątek i nie wytrzymałam -znowu się poryczałam. Ale mam nadzieję, że już nikt nigdy nie zobaczy go tak przeraźliwie smutnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama_Dorota']A co myślicie o domku z dziećmi do kochania, głaskania i miziania, b odpowiedzialnymi jeśli chodzi o psy, rosnącym kolejnym pokoleniem dogomaniaków. Mama cały czas w domu, do towarzystwa koleżanka podobnych gabarytów i malutki kolega, ale taki, którego b. lubią wszystkie duże psy a on lubi dużych kolegów. Domek, w którym psy mają legowiska ale śpią w łóżeczkach :evil_lol: Domek, który przez lata szukał dobrych domków dla różnych biedactw nie wiedząc wcześniej, że jest coś takiego jak dogomania. Jeśliby Dimuś na dzień dobry od razu nie polubił kolegi, to domek da sobie z tym radę. Jak dla mnie najlepszy domek pod słońcem :cool3:
Co Wy na to? :loveu:[/quote]
Dziś nie przeczytam całego wątku, ale w tym momencie siedzę i ryczę ze szczęścia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo! :loveu:

A teraz trochę foteczek. Co by było chronologicznie zaczniemy od starszych.

Luty
A ja i tak nie dam się obfocić :diabloti:

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3329/dsc00158rj1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9028/dsc00159cq5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...