Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']Nie mów tak bo przyznasz rację temu KOMUŚ kto wczoraj (własciwie dzisiaj) uświadamiał nas o naszymwieku, tlyko że nie dokładnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Masz rację :)

Ale ten Ktoś zawsze miał problemy z matmą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Współczuć Tobie że dodaje lat, czy jemu że nie jest dobry z matmy? :lol:[/QUOTE]

Korkosmokowi :) , bo wszystko wskazuje na to, że jednak jego stado pozostanie kompletne (z podstarzałą pańcią i kiepskim z matmy pańciem) przez dłuższy czas... :)

Część stada bowiem postanowiła niedawno o tym, że się zaobrączkuje :)
... a oto przedmiot towarzyszący owym postanowieniom :)

[img]http://img412.imageshack.us/img412/7493/obraz028gm5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Korkosmokowi :) , bo wszystko wskazuje na to, że jednak jego stado pozostanie kompletne (z podstarzałą pańcią i kiepskim z matmy pańciem) przez dłuższy czas... :) [/quote]

W takim razie:

Czarny Smoczku moje szczere wyrazy Współczucia :roll: :evil_lol:

[quote name='Sylvia_76']Część stada bowiem postanowiła niedawno o tym, że się zaobrączkuje :)
... a oto przedmiot towarzyszący owym postanowieniom :)

[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7493/obraz028gm5.jpg[/IMG][/quote]

Czyli tak to cuś wygląda, Super :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']WOW !! WOW WOOOOW !!!! GRATULACJE !! aaaale super !!:multi:[/QUOTE]

Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :)

Chyba da się to jakoś załatwić... tylko kiecka musiałaby być foliowa (zakładając, ze to będzie lato) aby gluty swobodnie ściekały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :)

Chyba da się to jakoś załatwić... tylko kiecka musiałaby być foliowa (zakładając, ze to będzie lato) aby gluty swobodnie ściekały ;)[/quote]

Myśle że to by nie wystarczyło, bo twarz miałabyś zaplutą, a butami wchodziłabyś w kałuże :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']
Dziś obudził mnie ból krzyża (albo mnie w nocy przewiało - zawsze się odkrywam, albo to STAROŚĆ :) )

[/quote]

Jak w pewnym wieku, rano czlowieka wstaje i cos go boli to znaczy, ze jeszcze żyje :evil_lol:

[quote name='Sylvia_76']

Część stada bowiem postanowiła niedawno o tym, że się zaobrączkuje :)
... a oto przedmiot towarzyszący owym postanowieniom :)

[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7493/obraz028gm5.jpg[/IMG][/quote]
WOW :crazyeye: ale super
GRATULACJE :multi:

[quote name='Sylvia_76']Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :)

[/quote]

My sie piszemy do tego szpaleru ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Scena idealna do nowej serii Harlquina pt "Romance with Dane"
I w pierwszej książce ślub wśród glucianych kałuż[/QUOTE]

to ja się jeszcze zastanowię :)

P.S. Zbierane są również zapisy do szpaleru - w razie gdyby jednak okazał się niezbędny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :)

Chyba da się to jakoś załatwić... tylko kiecka musiałaby być foliowa (zakładając, ze to będzie lato) aby gluty swobodnie ściekały ;)[/quote]
Załatwione! Tylko daj mojemu troszke podrosnąć,coby wieksze wrazenie robil:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cześć !
Witam Korka mojego ulubionego!
Zaglądam do Was na dogo, bo Molosy wymarły. Atmosferę tam panującą przemilczę. Mam nadzieję, że mogę od czasu do czasu z Wami pogadać??:oops:
Pierwszy mój post na Dogo dedykuję Korkosmokowi! :)

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B][SIZE=3]Wow[/SIZE][/B][/COLOR]. Widzę że dołączam w historycznym momencie. [B]Sylwia,[/B] gratuluję z całego serca, szczerze i serdecznie!!
[B]Natalia[/B] - widzę że Twoje Małe, Błękitne szczęście już blisko - suuper! ;)
Zdradź tylko nieuświadomionej, biednej istotce (mnie) - czy maluch ma imię na G czy na H?? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']
My sie piszemy do tego szpaleru ;)[/QUOTE]

My też, my też, my też :multi: :multi: :multi: .

[quote name='Cloudy']Cześć !
Witam Korka mojego ulubionego!
Zaglądam do Was na dogo, bo Molosy wymarły. Atmosferę tam panującą przemilczę. Mam nadzieję, że mogę od czasu do czasu z Wami pogadać??:oops:
Pierwszy mój post na Dogo dedykuję Korkosmokowi! :)

Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

Hej, hej, witam i tutaj :lol: i zapraszam również do galerii moich potworów ;) .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dziękujemy serdecznie :)

Cloudy!!! Witaj!!!

No Dogomanii jest fajnie, bo są tu sprawnie działający moderatorzy, którzy nie dopuszczają do powstawania pyskówek, a jeśli takie mimo wszystko się pojawią - zamykają wątek albo wywalają go w kosmos ;) Lubię to forum.

Będziesz w Katowicach, prawda???

Aaaa... kilka dni temu znów widziałam Patlandowego błękitka :) (Versace?)
Ma starsznie miłego właściciela, który dość mocno się zdziwił, gdy za pierwszym razem pędziłam za nimi przez pół Żoliborza :) (coż.... i pan i piech w przeciwieństwie do mnie są wielcy :) ) aby dowiedzieć się, któż to cieszy moje oczy swoim widokiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Cześć !
Witam Korka mojego ulubionego!
Zaglądam do Was na dogo, bo Molosy wymarły. Atmosferę tam panującą przemilczę. Mam nadzieję, że mogę od czasu do czasu z Wami pogadać??:oops:
Pierwszy mój post na Dogo dedykuję Korkosmokowi! :)

Pozdrawiam serdecznie![/quote]

Witaj i tutaj:)
Ja też od paru dołączyłam do Kreczka i tych, z którymi da się porozmawiać na poziomie.Tych, którzy nie obrażają Cię, mając inne zdanie, tych, którym daleko do chamstwa i prostoty:) Nie piszę już na molosach od kilku dnie, dleczego??To każdy wie, kto ostatnio czytał wątek "Dog niemiecki".

SYLWIA GRATULACJE!!!:klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...