Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='faith35']bela, ja nie mogłam wziąć na siebie psa, bo nie jestem pełnoletnia, rozkręciłam wątek, wołałam wszystkich, bo suni było mi bardzo szkoda, ale juz nieważne, dzięki za wyjaśnienie sprawy. Nie mogę doczekać się godz.15 :)[/QUOTE]

Hmmm. można być niepełnoletnim ale odpowiedzialnym za swoje słowa i czyny, no nie ?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Nowa deklaracja stała:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic]* KRIS123 - 20zł ( owczarek.pl )[/FONT]
[FONT=Century Gothic]* jacekni - 10zł ( owczarek.pl )[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Widać nie tylko osoby z dogo pomagają.. i bardzo mnie to raduje :loveu:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Mamy [B]180zł[/B] stałych deklaracji! :multi::multi::multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gabi, czy mogłabyś opisać zachowanie Miki? Jak tam z przejawianiem bojaźliwości w stosunku do ludzi? Czy po tygodniu są może jakieś rezultaty pracy z Miką? Sorry za tyle pytań, ale na innym forum są ludzie chętni do pomocy finansowo, ale trzeba też dawać aktualne info co u suni..:)

Link to comment
Share on other sites

zaraz tutaj porobie ogloszonka. edytuje ten post i wpisze strony na jakich beda. aktywacja na podanego mi maila. kilka na mnie.


nie mam tytulu!



ogloszonka na:

adopcje.org
do adopcji
morusek
cafeanimal
5.adopcjapsa
psiamania
mammisia
przygarnijzwierzaka
psy.pl
10. psy.elk
ojej
owi
olx
szerlok
15. kokosy
neeon
poznan.cwirek
poznan.gumtree
top-ogloszenia
20. kupiepsa.pl
pineska
petworld
pajeczyna
alegratka
25. najpewniej


chyba koniec :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Nowa deklaracja stała:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic]* KRIS123 - 20zł ( owczarek.pl )[/FONT]
[FONT=Century Gothic]* jacekni - 10zł ( owczarek.pl )[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Widać nie tylko osoby z dogo pomagają.. i bardzo mnie to raduje :loveu:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Mamy [B]180zł[/B] stałych deklaracji! :multi::multi::multi:[/FONT]
[FONT=Century Gothic][/FONT]
[FONT=Century Gothic](piszę to kojeny raz, żeby się nie zapodziało nigdzie:lol:)[/FONT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

juz nic o tym nie mów bo az sie przez ten fakt gotuje w srodku...bogacze od 7 bolesci .ale przynajmnie sa tu tacy jak My- wrazliwi i życzliwi dla zwierzat[quote name='piesia']oj , szkoda , że ci co mają wielkie serduszka , mają małe możliwości finansowe :( , a ci co mają duże możliwości finansowe , mają małe serduszka :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie miałam dzisiaj pierwszy telefon z ogłoszenia w sprawie Miki :) Pan z Zielonej Góry chciałby Ją adoptować, miał wcześniej 15lat bardzo podobną sunię. Tylko Pan mieszka w bloku i Mika chcąc nie chcąc musiałaby spacerować po mieście, a Ona narazie jeszcze za bardzo się boi :( Poprosiłam Pana, żeby w sprawie adopcji skontaktował się ze Schroniskiem, bo Mikunia nadal jest na stanie Schroniska i to ze Schroniskiem musiałby podpisać umowę. Z opowiadań wyglądał ten Pan na odpowiedzialnego, wiedział, że Mika jest nieufna i bojąca, ale ja uważam, że do bloku to Mika się jeszcze nie nadaje. Pan powiedział też, że miał już jednego psa ze schroniska ale Go oddał z powrotem po kilku dniach bo był młody ( 6 mies) i tęsknił za matką i mu sikał w domu:roll: to już mi się nie spodobało:angryy:

Mika już oswoiła się w nowym miejscu, no ale nadal jest bojąca,potrafi warknąć na facetów, jak się boi, na mnie jeszcze nie warknęła ani razu. Najgorsze dla Niej jest zapinanie na smycz. Na spacerze ładnie chodzi, ale głaskanie cały czas ją trochę paraliżuje, nie lubi bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. Z psami narazie odpukać nie ma konfliktów, ale też nie ma kontaktu z psami zadziornymi, które mogły by Ją prowokować.

To tak w skrócie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, fakt oddania psa spowrotem do schroniska dyskredytuje tego Pana całkowicie. Mika jest psem trudnym, przynajmniej na razie i nie nadaje sie do kogos takiego, kto potrafi zrazic sie trudnosciami.

Dostałam dzisiaj dostep do 2 postu na pierwszej stronie watku. Postaram sie uporzadkowac finanse i przeniesc na pierwsza strone.

Link to comment
Share on other sites

bela51 też tak uważam. Dziwne w ogóle wydało mi się stwierdzenie, że ten pies ze schroniska miał tylko 6 miesięcy, był za młody i tęsknił za matką i dlatego sikał, to ten Pan go oddał z powrotem do matki :(
Mika jest psem wyjątkowym, uważam również, że nie nadaje się jeszcze do bloku, co innego domek z podwórkiem, a co innego blok, gdzie trzeba chodzić klatką schodową wśród ludzi, ulicami pełnymi ludzi. Myślę, że to by było dla niej ogromnym stresem i jeszcze mogłoby się skończyć ucieczką, bo Mika jak się czegoś wystraszy to potrafi się szarpać i próbuje uciec. Tak na marginesie, to już chyba się dobrze czuje u nas w swoim kojcu, bo jak chodzi po budynku i czegoś się wystraszy to szybciutko biegnie do kojca i tam się uspokaja :) Ze spacerku jak wraca to też szybko do swojego kojca ciągnie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zdaje sobie sprawe, co to strachulec w miescie. Gdy wzielam moja Onke ( miala juz 5 lat ) w ogole nie chciała wychodzic z domu. Bała sie wszystkiego i wszystkich.
Przeszlam z nia naprawde wiele. Spacery o 2 w nocy, codzienne wozenie autem za miasto, bo bała sie chodzic ulicami. Nie pisze tego, aby sie chwalic, ale wiem ze taki trudny pies wymaga poswiecen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']przykro mi ale ja musze zmniejszyc moja deklaracje z 20 do 10zł. bardzo przepraszam , ale ja juz nie daje rady:([/QUOTE]
Dominiko, rozumiemy. Zmiejszyłam Twoja deklaracje do 10 zł.

Wplyneła dzisiaj stała deklaracja od poli53 - 10 zł. Bardzo dziekujemy !
[B]Rozliczenie na pierwszej stronie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Deklaracja jednorazowa:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]gosiaczek1313 - coś - ( owczarek.pl )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Czekam na odp. ile pieniążków Pani przeleje :p[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...