Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle, ze dezycja powinna nalezez do sekkmet. Ona jest kierowniczka schroniska ? Moze napisze do niej, tylko jeszcze raz pogadam ze Zbójinim.

A tu prosba, podpiszcie petycje w sprawie zamordowanego ONka

Podpiszcie proszę [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Decydować o tym gdzie Mika pojedzie powinna osoba, która zna psa, jest w stanie ocenić jego stan psychiczny i potrzeby!! i dokładnie wie co oferuje DT!

Myślałam, że chodzi o odpowiednie warunki gdzie Mika będzie miała praktycznie stały kontakt z człowiekiem??
Szukaliście prawie, że domowego DT/ hoteliku??
A teraz głównym kryterium jest kasa??
Jasne, że kasa jest ważna ale sens ma wyłącznie wyciągnięcie Miki tam gdzie ma szansę na pracę i socjalizację.

A finansowo sam koszt transportu Miki do Zbójiniego czy Czarodziejki pochłonie prawie, że miesięczną opłatę za hotelik!

Link to comment
Share on other sites

U Czarodziejki , Mika na pewno miałaby stały kontakt z człowiekiem. U Zójiniego na pewno mniej, gdyz bedzie w kojcu. Co prawda Zbójini pisze, ze jesli jego ONek zaakceptuje sunie, miałaby wstep do domu. Nie sa to łatwe decyzje, dlatego ja stoje na stanowisku, ze nie powinnismy sie spieszyc.
Ogranicza nas tez sytuacja finansowa.
Poza tym ja nie znam zadnego odpowiedniego hotelu w okolicy Zielonej Góry, aby zaoszczedzic na transporcie. Moze, mogłabys cos doradzic?

Link to comment
Share on other sites

a pomyślałaś o tym ze nie mamy wystarczajaco dużo pieniedzy zeby myslec co bedzie poźniej z zapłaceniem hotelikowego?????? i ze same nie wiemy co dalej bo 70zł stałych deklaracji to za mało? może my tu myślimy logicznie i patrzymy realnie na sprawe, a nie snujemy anegdot jak byc powinno to nie jest Mice potrzebne.[quote name='anett']Decydować o tym gdzie Mika pojedzie powinna osoba, która zna psa, jest w stanie ocenić jego stan psychiczny i potrzeby!! i dokładnie wie co oferuje DT!

Myślałam, że chodzi o odpowiednie warunki gdzie Mika będzie miała praktycznie stały kontakt z człowiekiem??
Szukaliście prawie, że domowego DT/ hoteliku??
A teraz głównym kryterium jest kasa??
Jasne, że kasa jest ważna ale sens ma wyłącznie wyciągnięcie Miki tam gdzie ma szansę na pracę i socjalizację.

A finansowo sam koszt transportu Miki do Zbójiniego czy Czarodziejki pochłonie prawie, że miesięczną opłatę za hotelik![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']U Czarodziejki , Mika na pewno miałaby stały kontakt z człowiekiem.....
Poza tym ja nie znam zadnego odpowiedniego hotelu w okolicy Zielonej Góry, aby zaoszczedzic na transporcie. Moze, mogłabys cos doradzic?[/QUOTE]

Belu ale nie wiem czy i jak Mika dogadałaby się ze stadem ?
Czy Mika jest wysterylizowana?
Na początku pewnie też musiałaby być w kojcu lub czy budzie.

Koło Zielonej Góry ma sprawdzony, świetny hotelik Gabi, która latami pracuje z psiakami. Zaraz odszukam linki. Faith sprawdzała i zarezerwowała wstępnie chyba miejsce tylko koszt jest spory bo chyba 450/m-c

[quote name='dominikabankert']a pomyślałaś o tym ze nie mamy wystarczajaco dużo pieniedzy zeby myslec co bedzie poźniej z zapłaceniem hotelikowego?????? i ze same nie wiemy co dalej bo 70zł stałych deklaracji to za mało? może my tu myślimy logicznie i patrzymy realnie na sprawe, a nie snujemy anegdot jak byc powinno to nie jest Mice potrzebne.[/QUOTE]

A może najpierw ustalić co [U][B]Mice[/B][/U] jest potrzebne? a później brać się za ratowanie, co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Dziewczyny prawie że na miejscu macie świetny hotelik u psiakiGabi

w województwie lubuskim, w miejscowości Piotrów ( powiat Żary) tel. 666 542 440

wątek: [URL]http://jamor.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=5[/URL]

Polecam!!! szczególnie dla psów wymagających socjalizacji i pracy!!

edit:
wątek Bruna z agresją lękową, który u Gabi natychmiast wrócił do formy:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190735-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99-by-Bruno-mial-szanse-na-inna-perspektyw%C4%99-ni%C5%BC-do%C5%BCywocie-w-schronisku[/URL]![/QUOTE]
...............

Link to comment
Share on other sites

Niestety Mika nie jest wysterylizowana. Co tez jest pewnym problemem. Oczywiscie, Hotel Gabi, jesli jest w poblizu, to byłby b.dobrym rozwiazaniem. Ale jesli psiej historii nie towarzysza jakies wielkie dramaty, to zbieranie kasy tak wlasnie idzie. Jak mowie, nie spieszyłabym sie z wyciaganiem Miki za wszelka cene i w pospiechu.
Choc zal tej slicznej suni, ze siedzi w schronie.

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon4.png[/IMG] finanse [/B] Wpłaty dla Miki ( cegiełkowe i stałe )
10.01. OLUSIA 40 zł
10.01.- Magolek - 20 zl
10.01 -NITKA - 30 zł
10.01. - patuś - 10 zł
10.01. - katarzyna09 - 30 zł
10.01. - katarzyna09 - 10 zł
10.01.-Maksiu z Labradory info. - 10 zł
10.01. -werenn - 10 zł
10.01. -Krzysztof O. - 5 zł
10.01.- eski - 10 zl
10.01.- wujek & ciocia - 15 zł
10.01. - bela51 - 5 zł
11.01. -Lidia509 - 10 zl
11.01. - figanadrzewna - 10 zl
12.01. - pola53 - 10- zl
12.01. - dominikabankert - 10 zl
12.01. - anna35-1974 - 10 zl
12.01. - Kate18 z Labradory Info - 15 zł
12.01. - Elżbieta W. - 10 zł
13.01. - Tofikowa - 25 zł
14.01.- agni - 5 zł
17.01. - shirapeira - 5 zł
17.01. - EVELKA - 5 zł
17.01. - kinga_kinga7 - 10 zł
17.01. - vena&vivi - 10 zł
18.01. - Javena - 10 zł

[B]Ogółem = 340 zł

[COLOR=blue]deklaracje stałe:

figanadrzewna - 10 zł
koelka - 10 zl
wykrywka - 20 zł
dominikabankert - 20 zł
Funky - 10 zł
joasiunia - 20 zł
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']....
[B]Ale jesli psiej historii nie towarzysza jakies wielkie dramaty, to zbieranie kasy tak wlasnie idzie[/B].
Jak mowie, nie spieszyłabym sie z wyciaganiem Miki za wszelka cene i w pospiechu.
Choc zal tej slicznej suni, ze siedzi w schronie.[/QUOTE]

taaa, mów mi jeszcze:evil_lol:
Dokładnie tak uważam, wiadomo, że chciałoby się ją zabrać od razu ale Mika jest bezpieczna i ma minimum opieki i spacery z wolontariuszem więc dla mnie nie ma sensu przewozić psa na drugi koniec kraju do kojca.
Skupić się na zebraniu deklaracji i umieścić w warunkach dla niej optymalnych.

Link to comment
Share on other sites

myśle ze jak wszystkie cegiełkowe spływy spłyna, kasa za bazarki to bedzie około 500zł.Moze jakbyśmy dobili do jakiś 800zł to wtedy wyciagniemy mała?żeby mieć na 2 miesiace hotelikowego z góry i spokojnie wtedy zbierać na trzeci miesiąc a moze akurat przez te 2 miechy domek sie znajdzie....taka jest moja propozycja jesli nie pojedzie do Zbójniego....dobic jeszcze troche kasy i wtedy ja wziasc

słyszałam ze jak sezon grzewczy sie skonczy to gabi weźmie 400zł a nie 450zł gdzie czytałam to na jakims watku ale nie pamietam gdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pio27']MIKA ma wszystkie badania zrobione oraz sterylke jak i szczepienia i to już na początku była mowa o tym.:razz::razz::razz::cool3::cool3::cool3::cool3::crazyeye::crazyeye::crazyeye::eviltong::eviltong:[/QUOTE]
[B]To musisz koniecznie zmienic te informacje, ktore sa zawarte w pierwszym poscie. Bo one wprowadzaja w bład. [/B]
[B]To świetnie, ze jest wysterylizowana !:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja wiedziałam od początku, że Mika jest wysterylizowana. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, może rzeczywiście Mika by mogła pojechać do Żar? W końcu hotelik prowadzi osoba, która zna się na socjalizacji zwierząt, a to teraz dla Miki jest najważniejsze. Jeżeli uzbieramy ok. 500 zł to rozmawiałam z Gabi i mogłaby podjechać po Mikę i sama ją do siebie zabrać, tylko bierze 50 zł. za paliwo , czyli jak pisałam, 500 PLN musi być ! ;)

Link to comment
Share on other sites

dokładnie moje mysli są takie same- zebrać na 2 miechy kaske, bela czy ja mogłabym wysłac Ci parę rzeczy na bazarek? bo ja nie mam nawet aparatu w domu także ciezko mi go zrobic...a tak może parę groszaków wpadnie....[quote name='bela51']Mysle, ze 500 zl to minimum, do ktorego jest juz blisko. Byloby dobrze gdyby sunia miala zabezpieczenie na 2 m-ce plus transport. I jeszcze jest kwestia tego, czy schronisko wyda Mike, jesli bedzie brakowac stalych deklaracji.Moze porozmawiasz na ten temat z kierownictwem ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze 500 zl to minimum, do ktorego jest juz blisko. Byloby dobrze gdyby sunia miala zabezpieczenie na 2 m-ce plus transport. I jeszcze jest kwestia tego, czy schronisko wyda Mike, jesli bedzie brakowac stalych deklaracji.Moze porozmawiasz na ten temat z kierownictwem ?

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon4.png[/IMG] finanse [/B] Wpłaty dla Miki ( cegiełkowe i stałe )
10.01. OLUSIA 40 zł
10.01.- Magolek - 20 zl
10.01 -NITKA - 30 zł
10.01. - patuś - 10 zł
10.01. - katarzyna09 - 30 zł
10.01. - katarzyna09 - 10 zł
10.01.-Maksiu z Labradory info. - 10 zł
10.01. -werenn - 10 zł
10.01. -Krzysztof O. - 5 zł
10.01.- eski - 10 zl
10.01.- wujek & ciocia - 15 zł
10.01. - bela51 - 5 zł
11.01. -Lidia509 - 10 zl
11.01. - figanadrzewna - 10 zl
12.01. - pola53 - 10- zl
12.01. - dominikabankert - 10 zl
12.01. - anna35-1974 - 10 zl
12.01. - Kate18 z Labradory Info - 15 zł
12.01. - Elżbieta W. - 10 zł
13.01. - Tofikowa - 25 zł
14.01.- agni - 5 zł
17.01. - shirapeira - 5 zł
17.01. - EVELKA - 5 zł
17.01. - kinga_kinga7 - 10 zł
17.01. - vena&vivi - 10 zł
18.01. - Javena - 10 zł
19.01. - bazarek bela51 - 37 zl
19.01. - argusiowa - 5 zł

[B]Ogółem = 382 zł
[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja mysle zeby ja wyciagnac dopiero jak bedzie taka kasa.bo co my zrobimy z rosnącym długiem jak mamy tak mało deklaracji? komu mogłabym wysłać rzeczy aby zrobił bazar?Myśle ze teraz dobijemy do 500zł a w przyszłym miesiącu moze znów jakieś cegiełki serducha czy cus???? No i akcja na facebooku.....ja pytałam koleżankę z innego wątku ale niestety nie da rady pomóc bo na razie znika z dogo....także na gwałt szukajcie kogoś kto rzuci małą na facebooka.

Link to comment
Share on other sites

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon4.png[/IMG] finanse [/B] Wpłaty dla Miki ( cegiełkowe i stałe )
10.01. OLUSIA 40 zł
10.01.- Magolek - 20 zl
10.01 -NITKA - 30 zł
10.01. - patuś - 10 zł
10.01. - katarzyna09 - 30 zł
10.01. - katarzyna09 - 10 zł
10.01.-Maksiu z Labradory info. - 10 zł
10.01. -werenn - 10 zł
10.01. -Krzysztof O. - 5 zł
10.01.- eski - 10 zl
10.01.- wujek & ciocia - 15 zł
10.01. - bela51 - 5 zł
11.01. -Lidia509 - 10 zl
11.01. - figanadrzewna - 10 zl
12.01. - pola53 - 10- zl
12.01. - dominikabankert - 10 zl
12.01. - anna35-1974 - 10 zl
12.01. - Kate18 z Labradory Info - 15 zł
12.01. - Elżbieta W. - 10 zł
13.01. - Tofikowa - 25 zł
14.01.- agni - 5 zł
17.01. - shirapeira - 5 zł
17.01. - EVELKA - 5 zł
17.01. - kinga_kinga7 - 10 zł
17.01. - vena&vivi - 10 zł
18.01. - Javena - 10 zł
19.01. - bazarek bela51 - 37 zl
19.01. - argusiowa - 5 zł
20.01. - caldien - 10 zł

[B]Ogółem = 392 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51'][B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon4.png[/IMG] finanse [/B] Wpłaty dla Miki ( cegiełkowe i stałe )
[B]Ogółem = 392 zł[/B][/QUOTE]

cieszę się bardzo i też myślę, że 500 zł mogłoby być :) Może jak będzie 500 PLN to damy ją do hoteliku? Chciaż lepiej się "nie narażać" i macie rację.... niech sunia przeczeka w schronisku jeszcze trochę, żeby byłas gwarancja, że na 2 miesiące jesteśmy "zabezpieczeni" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...