Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwija']Śliczna i super, że robi postępy :)[/QUOTE]

Mikunia, przepraszam za offa, ale czy u psaikiGabi są jeszcze miejsca.
Dziewczyny szukają m-ca dla starszej, trudnej ON-ki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196383-Saba-chora-i-stara.-Potrzebuje-tylko-(aż-)-kawałka-ciepłej-piwnicy-garażu-!-Traci-DT[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam do tej Pani tylko nr stacjonarny, z któego do mnie dzwoniła, próbowałam się dodzwonić, ale nie odbierał nikt. Pani obiecała zadzwonić za jakiś czas, więc może się odezwie.

Przed chwilą dzwonił do mnie jakiś Pan o Mikę, rozmawiał ze mną pół godziny, wszystko super, ekstra, elegancko, ale jak usłyszał, że wysterylizowana to się delikatnie mówiąc wkurzył i stwierdził, że on chce normalną sukę, a nie kalekę :( Pewnie jakiś rozmnażacz :(

Link to comment
Share on other sites

Ale uważajcie dziewczyny z jej wydaniem- myślę, że to potencjalna uciekinierka.

U nas w schronie też była wycofana on-KA, dziewczyny dąły ja do adopcji do domu pod lasem, a Aria , jak poczuła przestrzeń to już 3-go dnia rozpruła siatkę i uciekła..:-).
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202468-ARIA-płocha-Onka-wyadoptowana-z-łódzkiego-schronu-zginęła-w-ok.Konstantynowa-Ł[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Ania i Kajber no niestety Mika ma tendencje do ucieczek, tzn próbuje:evil_lol: na spacerze chodzi normalnie i nagle robi zryw :diabloti: Przyzwyczaiła się już do swojego kojca i zamknięta w innym demoluje i próbuje się wydostać:crazyeye: cwana bestia:cool3: a tak poza tym to jest kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

tak, Mikunia pod okiem Gabi bardzo się zmienia (na lepsze, rzecz jasna), wszystkich to bardzo cieszy. Czekamy na wieści o Mikuni, jak tam z jej nieufnością do ludzi, coś się poprawiło w ciągu miesiąca? Tak ogólnie, jakie postępy zrobiła, odkąd do ciebie trafiła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']trzeba napisać do moda, żeby zmienił tytuł... bela, możesz zaaktualizować #2 z wpłatami?[/QUOTE]

Wpłaty sa aktualizowane na biezaco, przykro mi ,ze przegapilismy deklaracje Jolanty, oczywiscie jest bardzo potrzebna, bo Mika ma 200 zl stalych, a koszt hotelu wynosi 450.
Zaraz posylam nr konta. I bardzo dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła wpłata za hotelik :) bela51 wszystko jest ok z wpłatą:lol:

Mika robi postępy w stosunku do nas, do obcych jest nie ufna. Nas się już tak nie boi, bierze smakołyki z ręki i tym Ją chyba przekupiliśmy, bo jak raz się przełamała i wzięła z ręki to od razu się polepszył Jej stosunek do nas:lol:
Dużo spacerujemy z Nią, staramy się żeby jak najwięcej czasu spędzała z nami, zdarza się, że się czegoś wystraszy, ale nie jest źle:lol: pilnuje swojego kojca przed innymi psami, jak któryś podchodzi to tak śmiesznie zęby szczerzy, ale nie gryzie psów:evil_lol: na nas też nieraz jeszcze zdarzy Jej się pokazać ząbki ale to w sytuacji jak czuje się niepewnie. Nigdy nie chwyciła nas zębami. Najlepiej się zachowuje, jak zniżamy się do Jej poziomu, czyli kucamy albo siadamy na podłodze, wtedy najchętniej podchodzi, daje się głaskać.

Po tym miesiącu możemy już próbować dobrać Jej nowy domek, uważam, że powinien to być domek z ogrodem, a nie blok, nie wiem jak reaguje na małe dzieci,u nas miała kontakt z 10letnią dziewczynką i nie było żadnego problemu,młodszych nie mamy pod ręką:oops:

Jutro postaram się porobić zdjęcia bo ładna pogoda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze Mika bedzie miec zabepieczony dalszy pobyt.
Wybaczcie offa, ale musze to napisac.
Wczoraj spotkał mnie straszny cios, nie wyobrazam sobie nawet jak cierpia własciciele Kory.
Uwazajcie na psy w Beskidach, jakis strzęp ludzki rozsypuje trucizne na szlakach.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189681-Kora-m%C5%82oda-ONka-z-Wielunia-pojechala-do-DS.Korunia-za-TM-[/url].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...