Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Flaire']zach mordunia Lordunia superowa! :-)[/QUOTE]

[quote name='Fuka'][B]Zach[/B], :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: śliczny![/QUOTE]

Dzięki wielkie moje drogie nauczycielki! Ta mordusia to Wasza zasługa, Waszych cierpliwych rad i nauk! Po tylu wpadkach typu wyskubana na łyso kufa, cieszę się bardzo, że udało mi się osiągnąć taki efekt! Teraz czas wziąć się za resztę.. Póki co wyrywam Ludwisia na raz, mam nadzieje, że dojdę do etapu, że będę wiedziała jak całe ciałko powinno wyglądać..

[quote name='INA'][B]zach[/B] - takiego pięknego Lorda jeszcze nie widziałam :cool3: - jak robisz te brzegi uszu? - to jest dla mnie nie do zrobienia no i jeszcze włos między oczami albo zostawim go za dużo albo za mało:angryy:[/QUOTE]

Brzegi uszu cierpliwie wyskubuję pomalutku, ale totalnie na łyso, tylko wtedy jest efekt równego odrastania. Co do włosu między oczami to też miałam wielki problem do czasu obozu.. agilitowego :D Wtedy Flaire mi dokładnie pokazała, gdzie, co i na ile ma sięgać.

[quote name='coztego'][B]Zach[/B], jaki Ludwik piękny :loveu:[/QUOTE]

Dziękuje ślicznie :buzi:

[quote name='fjolka'][B]zachraniarka[/B] jak tys pieknie ludwika zrobila:crazyeye::loveu: a glowa :happy1:no no no
ja na razie z glowa mam najwieksze problemy i np. ostatnio wyszla mi idealna klepsydra:razz::diabloti: troche to przeskubalam, ale efekt raczej marny:roll:[/QUOTE]

fjolka, nie martw się i nie poddawaj w skubaniu. Ja mam wiele wpadek za sobą i wiele klepsydr na koncie. Ćwiczenie czyni mistrza.. trzeba po prostu skubać.. az pewnego dnia się uda, ale jaka wtedy satysfakcja :D

[quote name='swallow'][B]Zachraniarka[/B] - patrząc dziś na Ludwisia, aż się nie chce wierzyć jak kiedyś pisałaś, że pies pracujacy wcale nie musi pięknie wyglądać. Naprawdę miło popatrzeć na pracującego AT a wyglądającego lepiej niż nie jeden na wystawach. Wielkie :klacz: :klacz: :klacz:[/QUOTE]

swallow, ale ja nadal zdania nie zmieniłam i nadal uważam, że pies pracujący [B]nie musi[/B] pięknie wyglądać ;) Co nie zmienia faktu, że ja lubię zadbane psy i wyskubane terriery. No i już w momencie kiedy zdecydowałam się na erdla byłam zdecydowana poznać wiedzę magiczną pt. "Trymowanie" by mój psiak jako tako wyglądał. Cieszę się ogramnie, że mój szorstki się podoba i dziękuję za komplementy :buzi:

[quote name='Ali26762'][B]zach[/B] - Ludwinio to Ludwinio. On zawsze jest piękny, a teraz dołożyłaś mu klasy i szlachetności w wyglądzie! Brawo! W niedzielę zobaczę go na żywca, to obejrzę dokładnie :)[/QUOTE]

Dzięki wielkie i do zobaczenia w niedzielę!

Och drodzy dogomaniacy wlaliście dziś miodu na moje serce. Cieszę się bardzo, że mordusia Ludwiśkowa się spodobała. To bardzo mobilizuje do dalszej pracy. Na pewno nie byłoby takiego efektu, gdyby nie Wy! Jesteście cudowni, a teraz mogę spokojnie iść spać i się przytulić do mojego kochanego szorsteczka! Dobranoc wszystkim!

Oczywiście serdecznie witam na forum [B]Fillę[/B], którą miałam przyjemność poznać w Sopocie oraz [B]Kardusię[/B] kolejną z familii [B]niedzwiedzicy[/B]. Pozdrawiam Was mocno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Dziękuję Wam bardzo za serdeczne :lol: przyjęcie.

Widzę, że nie tylko ja wczoraj odważyłam się odezwać.

[B]Witaj Kardusia[/B]
Dzięki tobie nie jestem już:evil_lol: najmłodsza na Dogo.

Ciebie z Dollką spotkałam po raz pierwszy na wyst. w Inowrocławiu 2004 była paskudna pogoda:shake: padało. Ja byłam towarzysko z Filą:diabloti: wtedy bardzo niesfornym szczeniakiem. Udało nam się bardzo sympatycznie porozmawiać, a Dolly jest wielka i taka ładna, a ja uwielbiam duuu:loveu:uuuże psy.

Cieszę się że jesteś.

Link to comment
Share on other sites

No tak nie było mnie wczoraj,a tu takie zmiany.Niedługo trzeba bedzie rozpychac sie łokciami,zeby wejsc na dogo,ale tak powaznie witam serdecznie nowe twarze,chyba tu powinien byc cudzysłow/[B]Filla Kardusia [/B]miło was poznac,ja jestem pancia tego uszatego przystojniaka.Ale zauwazyliscie,ze tu babiniec sie zrobił,same sunie doszli:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Masz racje [B]rita .[/B]zrobił się babiniec............:loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol::eviltong: :lol: :lol: ;)

Witajcie więc[B] Filla i Kadrusia.[/B]..:buzi::calus::ylsuper::kciuki:....w gronie pozytywnie zakręconych......i niech Wam z nami będzie dobrze ......bo bez nas .....może być.. tylko gorzej :evil_lol: ;)

A teraz ....kawusia....może byc już druga.....:eviltong:;) :lol: :lol:


A jeśli chodzi o fotki to wczoraj musiałem przerwać......bo jechałem odebrac córunię z lotniska......:loveu: :loveu:

Dziś postaram się uzupełnić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][B]Filla[/B], witaj. (Rozmawiałyśmy w Sopocie). Witaj [B]Kardusia[/B]. To strasznie fajnie, ze nasze grono się powiększa. :multi:

[B]Minio[/B], nie musisz mnie przekupywać, żebym Cię nie fociła, bo ja chcę focić Korę, a nie Ciebie :eviltong:. I nie zwalaj na psa, że chodzić nie umiem, tylko trenuj.

[B]Rapidka[/B],Astra pewnie już nie pamięta, że chorowała. Okropnajest ta babeszjoza, ale dobrze, że odpowiednio wcześnie zdiagnozowana i leczona mija szybciutko. ([B]INA[/B], niestety nie jest tak łatwo. Fredzia wcale nie miała podwyższonej tempertury, gdy zachorzała. Inne objawy były jednak tak widoczne, że nie można było nie zauważyć, że z psem dzieje się cos złego. Po prostu pies słabnął z minuty na minutę).

[B]Bos[/B], dzięki za fotki. Prosimy o więcej.[/quote]
trenuje ale zobaczymy co z tego wyjdzie :diabloti: troche sie pognębiłam wczorajszymi zdjęciami z Wrocławia.
Jura Ty jesteś taką zapaloną miłośniczką wystaw... pewnie i na światowej w Poznaniu będziesz...

Link to comment
Share on other sites

witam,

dziekuję wszystkim za miłe słowa i wsparcie dla Astruchy. Myszka już ma się znacznie lepiej. Co prawda wczraja musieliśmy pdoejść do weta bo się welflon zapchał i pan dr policzył sobie 20 zł za założenie nowego. Poprostu robój w biały dzień:mad: Myszka dzisiaj w czasie mojej porannej gimanstyki wpakowała się na mnie (akurat leżałam na brzuchu) i ani myślała się ruszyć. A tan trener sie drze z płyty: dynamiczniej. Jasne tylko jak z erdelem na mnie:lol: :lol:

Witam nowe twarze. [B]Filla[/B]:razz: No i kolejną członkinę klanu [B]niedźwiedzicy[/B]- [B]Kardusie[/B] - Astra pozdrawia rodzinkę

a z tymi grudkami to teraz mnie zmartiwliście bo nasz lekarze twierdził,że Astry są tak duże,że poza zabiegiem nic nie pomoże:shake: Mam nadzieje,że na wiosnę nie będzie nawrotów:niewiem:

[B]niedźwiedzica[/B] buziaki dla cory. mam nadzieję,że konik już ma się lepiej. jak masz gdzieś jego fotki to porposzę jakiegoś linka:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Serdecznie witam! To za podwójną sprawką Swallow tu jestem:multi:. Mianowicie: z Jej pomocą i za Jej namową dzisiaj się tu pojawiłam - w Waszym gronie, a ponadto to Bondzik zmajstrował :evil_lol: z Jogą Samo-Gon moją niuńkę - Dolkę (Dolly Ja-Fa)... A tak naprawdę to już chyba dwa lata przymierzałam się do tego co się dzisiaj wydarzyło. Czyli...;) nadeszła wiekopomna chwila :loveu:.[/quote]

Jaka ładna żyrafa na tym zdjęciu
;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani s`erdelowcy! Dziękuję [B]Wam Wszystkim[/B] za ciepłe przyjęcie do terierowo pokręconych. To dzięki Wam jestem w stanie uwierzyć w siebie, że ze mną nie jest tak najgorzej ;) Bo w ostatnim czasie moja familia tak róznie na mnie :crazyeye: postrzegała...

Link to comment
Share on other sites

:roll: [quote name='Minio']trenuje ale zobaczymy co z tego wyjdzie :diabloti: troche sie pognębiłam wczorajszymi zdjęciami z Wrocławia.
Jura Ty jesteś taką zapaloną miłośniczką wystaw... pewnie i na światowej w Poznaniu będziesz...[/quote]
Szkoda, że gdzieś bliżej nie wystawiacie:roll: przyjechałabym Wam kibicować- a tak to pozostaje trzymać kciuki, obgryzywać paznokcie i czekać na relacje- Minio wszystko wyjdzie zobaczysz - :lol: :lol: :lol: :multi: :multi:

[quote name='rapidka']witam,

dziekuję wszystkim za miłe słowa i wsparcie dla Astruchy. Myszka już ma się znacznie lepiej. Co prawda wczraja musieliśmy pdoejść do weta bo się welflon zapchał i pan dr policzył sobie 20 zł za założenie nowego. Poprostu robój w biały dzień:mad: Myszka dzisiaj w czasie mojej porannej gimanstyki wpakowała się na mnie (akurat leżałam na brzuchu) i ani myślała się ruszyć. A tan trener sie drze z płyty: dynamiczniej. Jasne tylko jak z erdelem na mnie:lol: :lol:



a z tymi grudkami to teraz mnie zmartiwliście bo nasz lekarze twierdził,że Astry są tak duże,że poza zabiegiem nic nie pomoże:shake: Mam nadzieje,że na wiosnę nie będzie nawrotów:niewiem:

[/quote]

Jak to dobrze że wszytko już z Astrą wraca do normy - szybka reakcja to szybki powrót do zdrowia:lol:
[B]Rapidka[/B] ...a może nie było faktycznie innej możliwości z tymi grudkami i tylko operacja była jedynym wyjściem, ja też biorę taką możliwość biorę pod uwagę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']....Ani mi w głowie były te zdjecia, zwłaszcza,że Bos i zadziorny doskonale odrobili zadanie domowe i pieknych fot pełno.
[/quote]
Jesteś dla mnie zbyt łaskawa :shake: :oops:

Witam nowe serdelomaniaczki [B]Fillę[/B] i [B]Kardusię[/B] :cool3: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']:roll:
Szkoda, że gdzieś bliżej nie wystawiacie:roll: przyjechałabym Wam kibicować- a tak to pozostaje trzymać kciuki, obgryzywać paznokcie i czekać na relacje- Minio wszystko wyjdzie zobaczysz - :lol: :lol: :lol: :multi: :multi:
[/quote]

Są tylko dwie opcje : albo będzie dobrze albo źle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rapidka']Myszka dzisiaj w czasie mojej porannej gimanstyki wpakowała się na mnie (akurat leżałam na brzuchu) i ani myślała się ruszyć. A tan trener sie drze z płyty: dynamiczniej. Jasne tylko jak z erdelem na mnie:lol: :lol:
[/quote]
Ona po prostu stwierdziła, że niezbyt intensywnie ćwiczysz :shake: i postanowiła Cię "dociążyć" :evil_lol: :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

Minio - to nie tylko żyrafa :lol:, to jeszcze wielki mazurski wiewiór. Ale za to baaaardzoooo kochany wiewiór.
Filla - miło, że miło wspominasz nasze spotkanie ;).
Cieszę sie,że dołączyłam do Waszego grona. Może i "moja" Milusia (córcia Dolki) będzie miała okazję poznać szorstkich przyjaciół z Gdańska i Gdyni??? ;)
Lecę wypuścic moją wiewiórę - bo strasznie krzyczy pod drzwiami,że chce siku :evil_lol: a tu pańcia starciła poczucie czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Minio - to nie tylko żyrafa :lol:, to jeszcze wielki mazurski wiewiór. Ale za to baaaardzoooo kochany wiewiór.
Filla - miło, że miło wspominasz nasze spotkanie ;).
Cieszę sie,że dołączyłam do Waszego grona. Może i "moja" Milusia (córcia Dolki) będzie miała okazję poznać szorstkich przyjaciół z Gdańska i Gdyni??? ;)
Lecę wypuścic moją wiewiórę - bo strasznie krzyczy pod drzwiami,że chce siku :evil_lol: a tu pańcia starciła poczucie czasu...[/quote]
no to może kangur? Tak ładnie zbiera sie do skoku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]Rita[/B] - no faktycznie niewiele chłopów - na Erdelach i tych psich a już nie mówie o ludzkich:crazyeye: :cool3: - a jedyny nasz rodzynek Wojtek -zajęty budowaniem gniazdka:cool3:[/quote]
Na szczęście jest kilku weszterierowców: [B]bos[/B], [B]jborowy[/B], [B]vigor[/B] i ja :cool3: :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

INA kurcze no masz racje, zobaczymy, czasu już nie cofnę. Ale dotąd myślałam,że to była dobra decyzja a teraz mam wątpliwości....zobaczymy. Mam nadzieję,że jej nie zaszkodziliśmy:(
Faktycznie mało tutaj facetów. Może ja mojego męża tu zagonie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rapidka']INA kurcze no masz racje, zobaczymy, czasu już nie cofnę. Ale dotąd myślałam,że to była dobra decyzja a teraz mam wątpliwości....zobaczymy. Mam nadzieję,że jej nie zaszkodziliśmy:(
Faktycznie mało tutaj facetów. Może ja mojego męża tu zagonie;)[/quote]
Mój był ale przeniósł się na forum winiarzy :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...