Jump to content
Dogomania

Spaniela i pyrka fotografii kilka


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu: O rany, Nathaniel piękne! :loveu: [SIZE=1]Powinno być SUPER DOG[/SIZE] :razz:

Czad!

[SIZE=7][COLOR=red]Dzięki, dzięki, dzięki![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Tylko gdzie by je jakoś wykorzystać? [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']
Filmik dłuuuugi i przynudnawy, ale...[/quote]
super:multi: i znów te fajne kalosze:loveu::cool3:


[quote name='Rauni'] A tu coś zabawniejszego[/quote]
Przy tym poległam. Vigocki jest ekstra:Cool!:

Daj jakieś filmiki z Syndayem.. proszę:cool3::roll:

Link to comment
Share on other sites

Ok, obejrzałam oba!

Strefki super! Widać, żeście się napracowali! :loveu: I to solidnie! :loveu:
Szczerze Wam zazdroszczę możliwości regularnego treningu tego elementu, bo u nas nie da rady, mogę łazić na łączkę z palikami do slalomu, ale z dechą i cegłami to już nie ;)

Targetowanie ściany :mdleje: Niesamowite :crazyeye:
[COLOR=silver]Unaaaaaaa, chodź! Potargetujesz miskę! :evil_lol:[/COLOR]

No banereczki zrobione przez nathaniel kapitalne!! :loveu: :loveu: :loveu:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

nie no super :lol: w tak BTW to jak sie uczy psa stania na przednich łapach? watpie zeby nam wyszlo ale poprobowac mozna.
i to
[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3058611#post3058611"][IMG]http://dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/04a1dd6bfb12d1b0.png[/IMG]
bardzo fajny pezent ( juz od jakiegoś czasu podziwiam prace nathaniel w gimpie :cool3:)

a jakis filmik ze spanielem bedzie?
[SIZE=2]pozdrawiam[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej, przepraszam, że nie odpisywałam wcześniej, ale byliśmy na zawodach w Czeskich Budziejowicach - Sundayek dał czadu i w sobotę wygrała open agility i SA3 (w klaskach w ogóle ekstremalna ekipa porządziła, w SA1 wygrała Beata z Merci, w SA2 Iwona z Pipi, a w SA3 ja z Sunday :lol:) i drugie miejsce za jumping (pierwsze Iwona z Pipi), a w niedzielę co prawda przebiegi z błędami (great dog, shame about the handler...:oops:), ale za to łącznie za A+J w sobotę i w niedzielę pierwsze miejsce :multi: :multi: :multi:

Vigo sobie pobiegał jako przedskoczek w jumpingu, z powodu takiego, że wbrew filmikowi strefki jeszcze nie gotowe (tzn. decha jest teraz mniej więcej na 2/3 wysokości, no i potem jeszcze trzeba to będzie przenieść na kładkę). W sobotę trochę chłopak był roztargniony i się rozkręcił od połowy przebiegu, a dzisiaj już ładniej, nawet narzeczoną prawie znalazł przez to bieganie, tylko pańcia uczciwie przyznała, że pies szczerbaty i tak to się mariaż zakończył, zanim się zaczął :evil_lol:

Nathaniel, kalosze w Obi. Ja jak rzuciłam okiem na nasze pola spacerowe znajdujące się było nie było na terenach zalewowych, to wiedziałam, że kalosze to jest zakup pierwszej potrzeby :evil_lol:

Filmy z Sundayem wrzucę jak obrobię (muszę przekonwertować w inny format i trochę poprzycinać).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Sundayek dał czadu i w sobotę wygrała open agility i SA3 (w klaskach w ogóle ekstremalna ekipa porządziła, w SA1 wygrała Beata z Merci, w SA2 Iwona z Pipi, a w SA3 ja z Sunday :lol:) i drugie miejsce za jumping (pierwsze Iwona z Pipi), a w niedzielę co prawda przebiegi z błędami (great dog, shame about the handler...:oops:), ale za to łącznie za A+J w sobotę i w niedzielę pierwsze miejsce :multi: :multi: :multi:
[/quote]
to kiedy opijamy sukces :cool3: ?? GRATULACJE dla Was WSZYSTKICH!! :multi: [SIZE=1][COLOR=lightblue](może my kieeedyś z Pharką dołączymy do takich ekip...)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiPhara']to kiedy opijamy sukces :cool3: ?? GRATULACJE dla Was WSZYSTKICH!! :multi: [SIZE=1][COLOR=lightblue](może my kieeedyś z Pharką dołączymy do takich ekip...)[/COLOR][/SIZE][/quote]

No, ja mam nadzieję, że dołączycie :lol:
Opijane było zaraz w sobotę wieczór, ale nie zaszkodzi powtórzyć :razz:

Anza, kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że najlepiej się sprawdza pozytywna motywacja, więc paszła mnie z tym kijem, a przyniesie coś miłego :cool3:

Haniu, jeśli chodzi o tą sztuczkę i Sundaya to nie musisz się przywiązywać, bo jej tego nie uczę: Sunday w odróżnieniu od Vigo nie jest psem gumą, ma stromy przód i kontuzję łokcia za sobą, więc jej takie sztuki daruję. Sunday nauczyłam tylko sztuka dla sztuki targetowania tylnymi łapami pudełka i na tym na razie poprzestanę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Anza, kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że najlepiej się sprawdza pozytywna motywacja, więc paszła mnie z tym kijem, a przyniesie coś miłego :cool3:[/quote]
[CENTER]Wiem, wiem, ale Ty jesteś pozytywna! - więc dla Ciebie to nie powinno oznaczać groźby, a tylko wybijanie rytmu :eviltong:
[/CENTER]

[CENTER]...ale masz na pseplosiny :Rose:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...