Jump to content
Dogomania

Kapsel & Jenny


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tatankas']Buuuuuuuuuuuuuu dlaczego ja mieszkam tak daleko od was dziewczyny,powinnam w centrum Polski mieszkać,to bym miała wszędzie blisko,a tak to daleko do wszystkiego i wszystkich :(:(:([/QUOTE]
Phiii daleko? Daleko to mam ja!!! Nie no, mam blisko...Na Ukrainę bo jakieś 5km:evil_lol:
A młodzież jest jest jest....jeju....nie wiem....Całe szczęście, że mam zakodowane, że 2 psy i ani pół więcej, bo...ojjjjjjjj. Trzymam nawet kciuki w nogach aby ten brzdąc trafił blisko mnie ;)

Edited by onga
Link to comment
Share on other sites

Superaśmy Karmelek :-) Dużo sie pewnie dzieje w domu, ha,ha. Czas tak szybko płynie i te maluchy tak szybko rosną, ja juz zapomniałam jak mój Brek był taki malutki, dobrze że na fotki można popatrzeć. Życzę dużo zdrówka dla psiaków i pańci spokoju i wyrozumiałości (ale tej nie brakuje napewno :-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kapsel w samym środku Polski mieszka...[/QUOTE]
Se se se se seseseeseseses Będę ciocią!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Niuniusia tego piękniastego:cool3: Jeju nie mogę się doczekać kiedy te fafelki uciumkam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Se se se se seseseeseseses Będę ciocią!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Niuniusia tego piękniastego:cool3: Jeju nie mogę się doczekać kiedy te fafelki uciumkam![/QUOTE]
Onga :buzi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:zostaje matką chrzestną mojego Karmelka. Maluszek jedzie do Lubaczowa :kiss_2:

Wobec powyższego Cioteczki moje Kochane nie bijcie się o niego, bo decyzja zapadła :-D
Karmelek będzie pod stałym dozorem i kontrolą naszej Joasi :loveu::loveu::loveu:

Dzisiaj Karmelek wlazł sam na piętro :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kapsel jak ma go dośc wchodzi na górę i sobie w spokoju odpoczywa, a ten szkrab nie wiadomo kiedy juz był na górze :mad:zdolna bestyja :evil_lol:
Dzwonię dzisiaj do TZ chcąc zapytać się jak tam dzieciaki, a on do mnie: po co dzwonisz i psy budzisz???? :cool3::cool3::cool3: Ręce opadają :shake:
Mój TZ zakochany w małym i z wzajemnością. Wczoraj go tak wylizał i tak się cieszył, że o mało nie poskręcał się w korkociąg :D
Niech jak najszybciej jedzie bo nie wiem co może się wydarzyć.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :lol:
stało się, moje skrzętnie skrywane i spychane w kąt nieświadomości uwielbienie dla boksiów wybuchło z taką siłą, że ledwie na nogach stoję... ogromny w tym udział ma nie kto inny tylko [B]Onga[/B] właśnie i jej Abruśka :razz: pomalutku, spokojnie ale systematycznie drążyła, opowiadała, pokazywała, niby od niechcenia, przypadkiem ot tak... rok trwało...
Psie dziecię planowane było w okolicy wakacji, bo i czasu więcej i ciepło i może już w nowym lokum, a tu mi Aśka z Karmelkiem wyskoczyła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mówię: co Ty, nie da rady, zimno, jeszcze nie czas, no nijak :shake: ale nie dała za wygraną, pokazała zdjęcie... popłynęłam...
wszystko wskazuje na to, że w sobotę Karmel pozna mnie osobiście i pojedzie ze mną w siną dal :lol: albo w niedzielę, ale urabiam męża na poprzesuwanie arcyważnych i niecierpiących zwłoki spotkań, bo przecież już przebieram kończynami i się doczekać nie mogę :evil_lol:
szczęściara ze mnie, co :cool3:?

Link to comment
Share on other sites

maluszek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:




[B]BARDZO WAS PROSZĘ zagłosujcie na Krakwecie[/B] , można uratować przeszło 300 psów i kotki też tam są

[B]Zagłosujcie na KLEMBÓW[/B]
Sprawa wyglada tak ....kontrkandydat ma 30 kotów i stawia je na równi z 300 psami ...koty chore ale czy psy w schronisku są zdrowe ????

[B]PROSIMY O GŁOSY NA KLEMBÓW !!![/B]
Pamiętajcie tylko ze głosując [B]nalezy napisać przynajmniej 1 post[/B]
najlepiej tutaj
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]

a potem zagłosować w ankiecie na KLEMBÓW
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Onga :buzi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:zostaje matką chrzestną mojego Karmelka. Maluszek jedzie do Lubaczowa :kiss_2:

Wobec powyższego Cioteczki moje Kochane nie bijcie się o niego, bo decyzja zapadła :-D
Karmelek będzie pod stałym dozorem i kontrolą naszej Joasi :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Przyjmuję nową funkcję z wielką uciechą i pełną odpowiedzialnością:lol: Domek jest boksioznały, bo już mieszkał z nimi biały zbój, więc wszelakie fafluniaste numery nie zdziwią ich wielce, ewentualnie pamięć odświeżą.
Zdradzę dzisiejszą nasza rozmowę z Wisien :D Opowiadała dialog z TZ: Tadek: - Karmel to takie trochę dziwne imię. Ewa: - Karmel to dobre imię bo po nim będzie jeszcze czekolada i ciastko :diabloti:
I ja wiem, że nie kłamała, bo podejrzewam, że jak tylko w nowym domku zamieszkają to Karmel szybko zyska czworonożnych kumpli:razz:
Obiecuję częste relacje, bo codziennie widzę się z nową pańciunią maleństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Przyjmuję nową funkcję z wielką uciechą i pełną odpowiedzialnością:lol: Domek jest boksioznały, bo już mieszkał z nimi biały zbój, więc wszelakie fafluniaste numery nie zdziwią ich wielce, ewentualnie pamięć odświeżą.
Zdradzę dzisiejszą nasza rozmowę z Wisien :D Opowiadała dialog z TZ: Tadek: - Karmel to takie trochę dziwne imię. Ewa: - Karmel to dobre imię bo po nim będzie jeszcze czekolada i ciastko :diabloti:
I ja wiem, że nie kłamała, bo podejrzewam, że jak tylko w nowym domku zamieszkają to Karmel szybko zyska czworonożnych kumpli:razz:
Obiecuję częste relacje, bo codziennie widzę się z nową pańciunią maleństwa.[/QUOTE]

I koniecznie zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwuś']Ala już pewnie pakuje walizki łobuziaka :cool3: jutro jego wielki dzień :razz:

Mała ślicznota i mega szybka adopcja:loveu:

Aluś a co z maleństwem łódzkim.... ktoś coś pyta?[/QUOTE]
Na razie szukaja właścicela


[quote name='andegawenka']bedzie moim sąsiadem czy nie? bo domek suuuuper jest, wart szczyla.;)[/QUOTE]

Dom zrezygnował kupi szczeniaka

[quote name='Yana']no to super, że mały ma już domek :-) Kapsel odetchnie ;-) duuużo zdrówka Kapselku !!![/QUOTE]

na pewno odetchnie gorzej z nami

[quote name='Nutusia']No, to mamy Malca "z głowy" ;)
I Kapslątko wreszcie odetchnie - nawet na parterze :)[/QUOTE]
hehehehe
[quote name='wisień']będą zdjęcia, będą :lol:
pojawiamy się w sobotę z rańca u Karmelka, to już pewne :lol:

hmm [B]Onga[/B] no przecież 3bit całkiem dobry jest, nieprawdaż :razz:?[/QUOTE]
Witamy Karmelkowy domek!!!! Czekamy na Was!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...