Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 13-14.11.2010


Bura

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saga200']A ja z takim drobnym pytaniem - czy znalazły by się jakieś zdjęcia dalmatyńczyków? [/QUOTE]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_hBSC3vQbk5A/TOAZSIjDRzI/AAAAAAAAAOo/7v7grDQiTxc/s640/Zdj%C4%99cie3746.jpg[/IMG]
Ja mam tylko to na boku udało mi się cyknać ;)
Dam moze link do całego albumu może komuś coś się rzuci w oko ;) tylko większość fotki słabej jakości ;/
[url]http://picasaweb.google.com/115872004944252640303/WystawaWKielcach#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Fajne tylko strój do psa nie pasi, nie widać go na tym tle!!![/QUOTE]To było do mnie? Hmmm... Jakby tu powiedzieć... To samo można by rzec o zdjęciu na Twoim awatarze - biały pies, na białym tle, osadzenia ogona na przykład nie widać w ogóle. ;) Ale czasem są konkretne powody dla takich decyzji i tak też było w moim przypadku. Zazwyczaj wystawiam moje AT ubrana w inne kolory, jednakże tutaj wiele powodów złożyło się na taką a nie inną decyzję - na pewno nie była to kwestia przypadku. ;) [size=1]Niemniej fakt, że jedna nogawka wygląda na krótszą niż druga specjalnie mnie nie cieszy ;) [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']To było do mnie? Hmmm... Jakby tu powiedzieć... To samo można by rzec o zdjęciu na Twoim awatarze - biały pies, na białym tle, osadzenia ogona na przykład nie widać w ogóle. ;) Ale czasem są konkretne powody dla takich decyzji i tak też było w moim przypadku. Zazwyczaj wystawiam moje AT ubrana w inne kolory, jednakże tutaj wiele powodów złożyło się na taką a nie inną decyzję - na pewno nie była to kwestia przypadku. ;) [size=1]Niemniej fakt, że jedna nogawka wygląda na krótszą niż druga specjalnie mnie nie cieszy ;) [/size][/QUOTE]

Avatar swoją drogą ale występ na międzynarodówce chyba zobowiązuje....??

Link to comment
Share on other sites

dajcie spokój... mi się podobał duet: Flaire i Ptysia wyglądały razem bardzo dobrze, a widziałam je przez pół dnia, bo miałyśmy ten sam ring..

co by było, gdyby wyszła na ring w dresie albo mini i głębokim dekolcie (jak to się często zdarza na wystawach)?
no koniec świata dla niektórych :D

była ubrana skromnie, mi się w oczy bardziej rzucała psina i o to chodzi.
myślę, że nie ma co obgadywać już tych ciuchów - bynajmniej nie u tej osoby ;)


odnośnie barw narodowych - wg mnie odwracają uwagę od psów (na zdjęciach, bo na żywo nie widziałam...)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam wszystkich na forum,

ma ktoś może zdjęcia białej Akity Inu (zw.mł.)?
Osoby towarzyszące niestety troche pokpiły sprawę i wszystkie zdjęcia mojego "żarłacza białego" są rozmazane...
Jestem pewna, że ktoś zdjęcia robił, nawet widziałam jedno (pokazane przez przemiłą panią na aparacie - niestety nie spytałam a kontakt :().
Proszę - pomóżcie :)

Link to comment
Share on other sites

Późno ale zawsze : zamieściliśmy wyniki z konkurencji finałowych z kieleckiej wystawy:
[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/221/IV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-Kielce-13-14-XI-2010-r-wyniki.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/221/IV-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-Kielce-13-14-XI-2010-r-wyniki.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...