Jump to content
Dogomania

BEJ w DT - POTRZEBNE OGŁOSZENIA i DS!!!


Ra_dunia

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majap']Nasz Bej drze mordę? to na pewno nie on, to nie jego wina, on jest grzeczny, to źli koledzy go namówili ;)[/QUOTE]

taaa :) mój pies też miał być miłym kochanym pieseczkiem :diabloti: a jak się rozkręcił to wyszło szydło z worka :) i wyjec też wyszedł! :D

Link to comment
Share on other sites

Bej miał być inwalidą i psem głęboce nieszczęśliwym, a mam tu hiperaktywne rozszczekane stworzenie, które biega jak szalone z kilkumiesięcznym bernardynkiem, szaleje z młodą oneczką i staje na jednej łapie w celu wyżebrania czegokolwie, co jest wielce przekonujące :mad: W dodatku Reno stywierdziła, że jest 2 x większy od corgie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Bejek rano wypełzł pod furtką i obsikiwał płoty z drugiej strony. Psy z rozpaczy pruły pyski. Wyjrzałam przez okno, a tam czarna kita nisko zawieszona między przęsłami płotu paraduje. Potem stał przy brami usmiechnięty i czekał, kiedy zrzucę piżamy i otworzę wrota dla jego niższej kurduplencji.

Link to comment
Share on other sites

Dziś żegnam się z Kora i Szczylkiem - jadą do nowych domków. Bejek przyuważył niecodzienną admirację onych i dalejże zabiegać o admirację swej skromnej osoby. Kiedy głaszczę Szczylka nagle dłoń mą w nadgarstku delikatnie czyjeś niewidzialne zęby chwytają i przenoszą w miejsce bardziej stosowne - niewielkie wzrostem ciałko podstawione do głaskań niczym kontener do załadunku ;) :D Bylismy na spacerku nad stawem, Bej brykał i szalał zadowolony ze swobody i towarzystwa. Podbiegał do Kory onki i chwytał ją za łapę zębami, nie mogła się ruszyć, więc oboje lądowali na trawie, a tam już dopadał ich Szczylasek i takie trio się po łąkach kotłowało. Foty są ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...