Jump to content
Dogomania

Nie wyciagajcie psów ze schronów-robicie im krzywdę!


lisica666

Recommended Posts

[quote name='choleraa']Nie potrzebuje zaznajamiac sie z rozwojem frustracji Pani Lisicy na którymkolwiek watku, za to placi sie psychologowi.. Umiem czytac i w zupelnosci rozumiem co TU napisala..[/QUOTE]
Choleraa naucz czytać się ze zrozumieniem, poprosiłam Cię o zapoznanie się z historią Mietka, a nie o rozkładanie na czynniki pierwsze osobowości lisicy.


[quote name='ulvhedinn']Nie. Nie zrozumiałaś.
Nie za to, ze sobie nie poradziłaś, tylko za to, ze zamiast przyznac "nie dałam rady, przeceniłam swoje mozliwości, PRZEPRASZAM, pomóżcie" - atakujesz na oślep ludzi, obrażasz sie na cały świat, który najwyraźniej jest winny (no przeciez nie Ty prawda?), wrzucasz wszystkich działających na PwP do jednego worka (razem ze sobą chyba). Do tego beztrosko straszysz uspieniem, bądź oddaniem do schronu. [/QUOTE]
Ulvhedinn, gdybyś znała historię Mietka, wiedziałabyś, że dzięki takiemu samemu postępowaniu dziewczyny, która go wyciągnęła ze schronu jest on dzisiaj z nami. Fergilka kiedyś tak samo jak teraz lisica666 z uporem maniaka walczyła o pomoc innych dogomniaków. Ale jak widać na załączonym obrazku lubisz uprawiać prowizorkę w ocenianiu innych.




[quote name='ulvhedinn']W skrócie- nie dostałaś po d... za to, że sobie nie poradziłaś, bo to może się przydarzyć każdemu z nas, tylko za arogancję i brak szacunku dla tych, którzy naprawdę robią dużo (patrząc tylko po tym wątku, chociażby agnieszka32 czy Koci Świat....)[/QUOTE]
A kim Ty jesteś, żeby wymierzać kary na tym forum. Każdy z nas pomaga dłużej bądź krócej, w sposób praktyczny bądź finansowy, więc pytam jeszcze raz kto dał Ci prawo do oceniania czyja pomoc jest lepsza od pomocy innego uczestnika forum? A tak poza tym fascynujący jest fakt, że pomagacie niby bezinteresownie, a później licytujecie się jedna przez drugą ilu to zwierzakom na pomagałyście. Kó%#* jakie to ludzkie.


Widzę, że w województwie dolnośląskim rozwiązaliście już problem bezdomności zwierząt, i w związku z tym przerzuciłyście swoją działalność na teren województwa zachodniopomorskiego.
Fajnie by było gdybyście rzeczywiście pomagały, a nie tylko ujadały i próbowały wymierzać kary.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Fajnie by było gdybyście rzeczywiście pomagały, a nie tylko ujadały i próbowały wymierzać kary.''

"Każdy z nas pomaga dłużej bądź krócej, w sposób praktyczny bądź finansowy, więc pytam jeszcze raz kto dał Ci prawo do oceniania czyja pomoc jest lepsza od pomocy innego uczestnika forum? A tak poza tym fascynujący jest fakt, że pomagacie niby bezinteresownie, a później licytujecie się jedna przez drugą ilu to zwierzakom na pomagałyście. Kó%#* jakie to ludzkie.''
Widze, ze Katlis, sama ze soba swietnie polemizuje.

Podobnie jak Lisica666, parafrazujac: bierzesz odpowiedzialnosc za psa ktorego bierzesz, pare postow dalej: oddam go schroniska do ktoregostam pazdziernika...

Link to comment
Share on other sites

Choleraa i co Twoja wypowiedź wniosła do tematu??? Rozwiązałaś problem psów wyciąganych ze schroniska, które później tułają się po tymczasach z marnymi szansami na swój dom. Bo wiesz o ile masz zamiar zaistnieć medialnie na forach, to uwierz mi na słowo, słabo się Twoje teksty sprzedają.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] KÓ&%# no zobacz jakiego pecha ma Mietek, że nie jest ślepym astem.[/QUOTE]

Wiesz co? On ma pecha przez takich jak Ty. Bo zamiast wołać o pomoc właśnie jemu, Ty się skupiasz na zniechęcaniu innych do pomocy. Wytłumacz mi to proszę, bo jednak nie potrafię tego zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia']Wiesz co? On ma pecha przez takich jak Ty. Bo zamiast wołać o pomoc właśnie jemu, Ty się skupiasz na zniechęcaniu innych do pomocy. Wytłumacz mi to proszę, bo jednak nie potrafię tego zrozumieć.[/QUOTE]
Gdybyś przeczytała wątek wiedziałabyś co zrobiłam dla Mietka, więc do czego pijesz. W przeciwieństwie do innych moja szybka reakcja uchroniła Mietka od powrotu do schronu po 12 godzinach od jego opuszczenia, więc wyjaśnij mi proszę na czym to zniechęcanie polega.
Ps
Nie widzę, zeby któraś z Was ustosunkowała się do mojej wypowiedzi odnośnie porównania zachowania, które zarówno prezentowała osoba wyciągająca Mietka ze schronu jak i teraz prezentuje je lisica666 - zachowanie te były takie same i miały na celu zabezpieczenie bytu dla Mieczysława.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AresekSE']czy moze ktos wyslac linka z watkiem miecia? nie moge go znalesc ... wpisalem wszytkie mozliwe hasla w wyszukiwarce doopa ... beznadziejna

chcialbym wziasc miecia do siebie na stale ...[/QUOTE]
NAPRAWDE?!! Byloby super! :) Mieciu to swietny pies, naprawde warto miec takiego przyjaciela przy sobie :) Tutaj jest jego watek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-OD-WRZE%C5%9ANIA-BEZ-DT%21%21-POTRZEBNE-DEKLARACJE..POM%C3%93%C5%BBCIE"]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-OD-WRZE%C5%9ANIA-BEZ-DT!!-POTRZEBNE-DEKLARACJE..POM%C3%93%C5%BBCIE[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='AresekSE']sobie wyobrazcie, ze odkopalam ten watek po latach (no, moze po dwoch)
Mietucha ma sie dobrze i.... kocham was za to, ze bylyscie na tym kontrowersyjnym watku!!!!![/QUOTE]

i jaki z tego morał???
WARTO BYĆ NAWIEDZONĄ NASTALOATKĄ PO 30-TCE I WYCIĄGAĆ PSY ZE SCHRONÓW:eviltong:
:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...