Jump to content
Dogomania

Akita - spacery luzem.


Fibra

Recommended Posts

na kazdego psa działa co innego...a akita wcale jakoś szczególnie wyjątkowy nie jest...pies to pies :) fakt od jamnika sie różni...ale właściciele jamników mogą powiedzieć to samo co my :), że jamnik to nie akita ...;)
ja smakołyki chwaliłam i chwalić bedę...Tano juz ich praktycznie nie dostaje a ma prawie 4 lata...i chodzi jak w zegarku, wiec uważam, ze sie przydały i bedę taką metode polecac...sama mam młoda wscielizne w domu i z nia juz trzeba inaczej, tak wieć nie ma metod idealnych. super, zę Ty wychowałaś swojego spa na swój sposób ale uważam, że każdy musi znaleźć coś dla siebie :)
szkolenie dla psa też uwazam za bardzo dobre ze wzgledu na integrację z innymi zwierzakami. Z młoda wybieramy sie na przedszkole na początku roku ...niestety dla niej jest duzym szczeniakiem z ogromem energii co nie znajduje jej wielu towarzyszy zabaw :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano..

Nie przekreślam żadnej metody - metoda jest dobra kiedy się sprawdza };] Chcieli ino opis mojego sposobu - to podałam.
Socjalizacja z maluchami bomba! Szkoda tylko, że tak niewiele jest takich przedszkoli (u nas jest z tym lipa straszna..).
Wścieklicom teraz jeszcze dowalili śniegu i już totalne żywioły są };]


Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...