Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='apple']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Witaj starsza siostro :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

[/quote]Chyba mlodsza :hmmmm:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]J[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Wpadłam :smhair2: Bosszzz nic o tym nie wiem:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][/quote]
Bosz z kim?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: zatem popracuję nad tymi piruetami dzisiaj ;) :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Potem poka co siem naumiałaś :razz:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='teqquila'][B]Siema Jablonkowa hehehe :evil_lol:[/B][/quote][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Siemka - ty mnie tam na gryzienie narażałaś u Ali - widzialam :roll:[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:...coś czuję ze będą spacerkowe fotaski :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Żadnych spacerkowych fotów nie bedzie - Jestem z moim panem psem w stanie wojny. NIC NIE BEDZIE :angryy:[/COLOR][/FONT][/B]
[quote name='Izabela124.']Chyba mlodsza :hmmmm:


Bosz z kim?:crazyeye:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]so z kim?[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:co Pan Pies zaś narozrabiał :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ala ja cię proszę ty mi nie każ tego opowiadać bo wyjde z siebie i stane obok- normalnie......ehhhhhhhh szkoda słów:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ala ja cię proszę ty mi nie każ tego opowiadać bo wyjde z siebie i stane obok- normalnie......ehhhhhhhh szkoda słów:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:glaszcze: to napisz na GG :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]cześć wredoto moja nawredniejsza! :diabloti:
to ja... Twoja urocza gadzinka :loveu:

chciałam tu jeszcze powiedzieć coś miłego...:roll:
ale nic nie powiem, bo widzę, że tu jakieś sado-maso odchodzi...:crazyeye:
i się przelękłam:cool3:
więc se już pójdę :eviltong: :evil_lol: :diabloti:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć wredoto moja nawredniejsza! :diabloti:
to ja... Twoja urocza gadzinka :loveu:

chciałam tu jeszcze powiedzieć coś miłego...:roll:
ale nic nie powiem, bo widzę, że tu jakieś sado-maso odchodzi...:crazyeye:
i się przelękłam:cool3:
więc se już pójdę :eviltong: :evil_lol: :diabloti:
[/B][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć gadzinko ! Przez ten brak dogo to nawet ciebie mi brakowało[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/C_LOVE_1.GIF[/IMG]- dziwne :roll:;).[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='Izabela124.']Wpadlas:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witanko:loveu:[/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No właśnie nie wiem - zapytaj Klocusiowej:lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:Dżapko .....no cho .....poka fotasy :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Alu - ty sie ze mnie nie śmiej ja cie prosze.........:razz: jak zrobiem ładne i dopracowane to siem pochwalem - O!:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi::loveu:

w końcu nam Dogo odżyło, jeszcze trochę i bym padła bez Waszego gadania :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć sisko omal nie padnięta [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='zuzolandia']czeee dogo wroconeee !!!!!!!!
wracaj i TY !!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czeeeeee oznajmiam wszem i wobec żem fróciła [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_dance.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Cześć
fotki bys jakieś wystawiła abo co:eviltong:

a tak wogóle to dobrze że dogo nie działało, bo bym do 12 nadrabiała


a tak już kończę:razz:
[/B][/COLOR][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jakie fotki mówiłam że kara jest dla pana psa i nie bede go focić:eviltong: O ty jak możesz sie cieszyć- ja przez ten brak Dogo to mojemu TZ musiałam oddać kompka- czujesz????:placz:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:calus: ale ja się wcale nie smiecham ...ja czekam ;)

Bereczek przy Dogo i Kawie :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to dopssszzzzzz. No byłam ale gdzie ta kawa? Dopsszzz że chociaz dogo jest :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to dopssszzzzzz. No byłam ale gdzie ta kawa? Dopsszzz że chociaz dogo jest :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:teraz mamy komplet ...Dogo , Kawa , Ciacho :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:...pestka z dżapka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zaprzeczam jakobym gubiła pestki:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='agbar']tadam:B-fly::B-fly:tera dopiero macie komplet:diabloti:[/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Komplecie:loveu: Masz tu ciepłą kaff [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:kaffee_2:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]bo wiem że niedomagasz :lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Komplecie:loveu: Masz tu ciepłą kaff [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:kaffee_2:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]bo wiem że niedomagasz :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

dziekuje ci dobra kobieto:loveu:
a opowiedz co Krosiu zrobil:loveu::loveu::loveu:proseeeee:loveu:bardzo proseeee:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...