Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='apple']Hahahaha szpiegula:evil_lol:


Niommmm tak jakoś wyszło:oops:[/QUOTE]
[B][COLOR=Purple]zaraz tam szpiegula...:roll: czytam uważnie po prostu :eviltong: :diabloti:

oj jabcoku jabcoku...:shake: ja nie wiem, na jakim etapie Ty jesteś z pszczółkami i motylkami... :razz: ale takie rzeczy same to tak nie wychodzą :cool3:
no chyba, że to niepokalane poczęcie :icon_roc: :grins:

a tak serio to baaaardzo gratuluję :)
jak już będziesz wiedziała, czy to fasolka czy groszek, to daj znać :loveu:
ile to już czasu w ogóle? i jak tam samopoczucie?

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']No ja też się cieszę i z jednego i z drugiego.:loveu: Pewnie już niedługo poznam płeć.....nie mogę się doczekać:lol:[/QUOTE]

:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking:
na kiedy termin????????
czy będą zdjęcia twe z brzuchem???
czy będą zdjęcia małego Japka ???
ale extra
zazdroszczę -------------- mów pisz opowiadaj

JA CHCE MIEĆ BRZUCH!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:siara: a ja brzuszek widziałam i nie żebym się chwaliła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

NIE WCALE SI NIE CHWALISZ kurna znowu nie wyłączyłam klapsa hahah
i jak okrągły jak na dziewczynkę czy raczej na chłopca szpiczasty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja też tak obstawiam ;) równowaga w naturze musi być zachowana :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
czy jest szansa, żeby tu nam sie pokazała czy nie zrób coś masz Teodora mordercę poszczuj zaatakuj zrób cos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']czy jest szansa, żeby tu nam sie pokazała czy nie zrób coś masz Teodora mordercę poszczuj zaatakuj zrób cos[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Obawiam się że w tej kwestii nawet taka bestia jaką jest Teodor tutaj nic nie wskóra, Jabco musi chcieć się nam zademonstrować więc możemy jedynie ładnie się uśmiechnąć[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:laugh2_2:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] i mieć nadzieję.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Obawiam się że w tej kwestii nawet taka bestia jaką jest Teodor tutaj nic nie wskóra, Jabco musi chcieć się nam zademonstrować więc możemy jedynie ładnie się uśmiechnąć[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:laugh2_2:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] i mieć nadzieję.
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
shit teraz trzeba jej się podlizywać bo na nas myszy pośle!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:siara: a ja brzuszek widziałam i nie żebym się chwaliła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[B][COLOR=Purple]jak to widziałaś? :crazyeye: tak bez nas? :roll:[/COLOR][/B]

[quote name='dbsst']NIE WCALE SI NIE CHWALISZ kurna znowu nie wyłączyłam klapsa hahah
i jak okrągły jak na dziewczynkę czy raczej na chłopca szpiczasty :evil_lol:[/QUOTE]
[B][COLOR=Purple]a to się tak rozróżnia?:razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]bo ja niekumata jeszcze :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]jak to widziałaś? :crazyeye: tak bez nas? :roll:[/COLOR][/B]


[B][COLOR=Purple]a to się tak rozróżnia?:razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]bo ja niekumata jeszcze :cool3:[/COLOR][/B][/QUOTE]
hahah jak leżałam na pato to była laska do porodu. Bedę miała Oliwkę bo wszcyscy mi mówią ze mam okrągły brzuch.............................................urodził sie OLIWIER hahahahhahahahaha

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Purple]hahhaaaa...:lol:
czyli zależy od punktu widzenia/siedzenia :evil_lol:
to prawie tak, jak laski piszą na durnych portalach, żeby np. nie jeść mięsa, booo... się dziecko bez nogi urodzi :cool3:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Purple]ciążowe woodoo :diabloti:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=Purple]tak jak i mity o naszych psach mordercach :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No jeszcze nie wiadomo kto tam mieszka.....bedzie wiadomo 28 czerwca bo wtedy mam termin na USG 3D.
Zobaczymy.......dzisiaj miałam sen....ale nie powiem co mi sie śniło....zobaczymy czy się sprawdzi:evil_lol:


No u mnie to teraz 16 tc.....jeszcze długo:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']NIE WCALE SI NIE CHWALISZ kurna znowu nie wyłączyłam klapsa hahah
i jak okrągły jak na dziewczynkę czy raczej na chłopca szpiczasty :evil_lol:[/QUOTE]a co ty mi tu takie babcine przesądy odnośnie brzuchów uskuteczniasz.....brzuch to brzuch:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiem...ja się nie znam ale mamusia wyglądała kwitnąco a to najważniejsze [/B][/COLOR][/FONT]:razz:[/QUOTE]
Te Żonkiliowa czy ty aby na pewno moją fotę widziałaś?:icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...