Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
popsuł puzzelki
[URL]http://img96.imageshack.us/img96/4163/tn1004742.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo to jest psuj:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Jakie ładne fotencjusze widziałam :D
Ciasteczkowy zebrak tam był :grin:

Heloł, jesteś?
[/B][/I][/COLOR][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jestem:p

no nie tylko ciasteczkowy:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='e.v.a'][URL]http://img104.imageshack.us/img104/1644/tn1004741.jpg[/URL]
:lol:chyba ktos tu woła o pomoc :evil_lol:

czesc japelko moja ukochana:loveu:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie woła ...wciąga nosem to co jest na stole:evil_lol:


a ty gdzie sie szlajasz jak Cię nie ma?:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]09-10-2009 14:30 zuzolandia [I][B]bez fałszywej kokieteri laska :evil_lol: dowej te foty :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

[I][B]dobry dobry :loveu:[/B][/I][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ja i kokieteria?:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[QUOTE]bianka19 Heeejka , śliczny Kronosik :loveu::loveu:
Będziemy wpadać ;-)[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zapraszamy ino od razu mówia, my ino udajemy fotobloga:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie woła ...wciąga nosem to co jest na stole:evil_lol:


a ty gdzie sie szlajasz jak Cię nie ma?:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

[/quote]
:loveu:
oo jakie miłe przywitanie:diabloti::evil_lol:
a to na kaszubach a to we wrocławiu byłam :eviltong: na weselichy sie w ta sobote tez bawilam a wczesniej poprawiny zaliczyłam ;) strasznie zapracowana ogolnie jestem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]obiecanki cacanki a goopiemu radość :diabloti::diabloti:[/B][/I]

[B][I]JAPKOOOOOOOOOOOOOOOOO NIY GODEJ ZE TERA PRZISZŁA TA KARTKA Z KANARÓW DO CIEBIE??????[/I][/B]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie być tako do przodu:mad:


wpadnij do kurniczka to się dowiesz:razz:....bos ty już chyba o nas całkiem zapomniała:shake:. A Pedro jęczy i mnie dręczy czemu cię nie ma i nie ma:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='e.v.a']:loveu:
oo jakie miłe przywitanie:diabloti::evil_lol:
a to na kaszubach a to we wrocławiu byłam :eviltong: na weselichy sie w ta sobote tez bawilam a wczesniej poprawiny zaliczyłam ;) strasznie zapracowana ogolnie jestem :evil_lol:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ogóolnie tos sie na mnie wypięła i tela:mad::eviltong:

A z tym wywijanie na weselichach to ty uważaj, bo se te nóżki połamiesz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ogóolnie tos sie na mnie wypięła i tela:mad::eviltong:

A z tym wywijanie na weselichach to ty uważaj, bo se te nóżki połamiesz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ja sie nie wypinam :obrazic:

:diabloti:spadaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie być tako do przodu:mad:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]wpadnij do kurniczka to się dowiesz:razz:....bos ty już chyba o nas całkiem zapomniała:shake:. A Pedro jęczy i mnie dręczy czemu cię nie ma i nie ma:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[I][B]nie zapomniałam jeno mi czasu brakuje ...jedyne na co wpadam to na dogo :evil_lol:..ale siem poprawiem obiecujem :loveu:[/B][/I]

[I][B]aaaa Pedroto sie stesknił za mną ???:diabloti::diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]nie zapomniałam jeno mi czasu brakuje ...jedyne na co wpadam to na dogo :evil_lol:..ale siem poprawiem obiecujem :loveu:[/B][/I]

[I][B]aaaa Pedroto sie stesknił za mną ???:diabloti::diabloti:[/B][/I][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ja myślę, wpadnij czasem chociaż na słówko bo mi ten histeryk wyłysieje...a co to za kogut bez pierza:roll:


No tęskni....ino pewno się nie przyzna jak go znam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...