Jump to content
Dogomania

schroniskowy Kacperek czeka na dom!


Uru

Recommended Posts

Dzisiaj KACPEREK to rozbrykany,rozszczekany piesek, który nadaje sie do adopcji na juz! w sam raz do kochania! Wszędzie go pełno w boksie schroniskowym i nie ma w sobie za wiele z tego przestraszonego pieska z przed kilku miesiecy(opis ponizej). Nie zmienia to faktu, ze domku potrzebuje nie mniej jak wczesniej!

Mały i rudy. Tak można w pierwszych dwóch słowach określić tego pieska. Dwa dni temu podczas TOZowej interwencji został zabrany z okrutnego miejsca. Trzymany na ciężkim,metrowym łańcuchu, nie karmiony i zupełnie nie zauważalny przez właścicieli. Uratowało go szczekanie błagające o pomoc przechodzących ludzi.
Kacperek ma ok 3 lata. Podobno został znaleziony.Jego schronieniem bez względu na warunki pogodowe była kiepska buda. Metrowy łańcuch nie pozwalał psu załatwiać swoich potrzeb daleko od siebie w związku z tym piesek właściwie brodził w swoich odchodach.
Obecnie przebywa w izolatce w naszym schronie. Kacperek jest strasznie zalękniony( 3 lata na łańcuchu w budzie z minimalnym kontaktem z człowiekiem) i nie powinno to obecnie dziwic, że jego odruchem obronnym jest pokazywanie zębów ze swojego małego i drobnego pyszczka. W dniu kiedy go zabrałysmy i poszłyśmy na 2h spacer zanim trafił do schronu,bardzo się do nas przymilał.Czuł,że jest do niego wyciągana pomocna dłon i czułe serce. Nie zapomne widoku kiedy wdrapał sie przednimi łapkami na kolana Marty i błagalnym wzrokiem prosił by go nie zostawiać. Głaskałyśmy go,bardzo tego potrzebował. Kacperek jest obecnie przestraszony zamknięciem w pomieszczeniu, na pewno również tym, że pojawiają się nowe osoby, które czegoś od niego chcą. On tego nie zna.
Znajdźmy mu domek!(lub DT). Kacperek będzie najwdzięczniejszym zwierzakiem pod słońcem!
Nie wyobrażam sobie co z nim będzie gdy trafi na boksy. Kacperek nie da rady![URL="http://img255.imageshack.us/i/dsc09083q.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7798/dsc09083q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://img227.imageshack.us/i/dsc09082p.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7608/dsc09082p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://img689.imageshack.us/i/dsc09080.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4663/dsc09080.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

KONTAKT: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]726714598 [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][email protected][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kacperek jest chudszy niż na zdjęciach
siedzi w schronie i jest bardzo wystraszony, ze strachu kłapie zębami przez kratki, ale on taki nie jest, jak go odebrałyśmy to spędziłyśmy z nim ponad godzinę, to straszna przylepa, tylko po prostu wystraszony, bardzo boi się ręki człowieka, ale lgnie do niego strasznie, przytula się mocno, pomocy!!! :placz:

szukamy dt/ds !

jest zbyt delikatny na schron

Link to comment
Share on other sites

Wasz przerażony Kacperek.... świetnie wkomponował się w boks nr 51 - ujada razem z chłopakami, je, rozrabia i przywitał mnie tak, żeprawie zeżarł mi aparat fotograficzny - zaraz tę paszczękę zobaczycie. Ma nr schroniskowy 1474/10, na szyi 516. No nic dziwnego, że ja tego "zalęknionego" psiunia nie zauważyłam - odmiennej osobowości szukałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...