Jump to content
Dogomania

Imionka :)


Recommended Posts

[B][FONT=Comic Sans MS]W środę będę miała psa.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]RASA : West hildland white terrier[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]PŁEĆ : Pies[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Najgorsze jest to ,że jeszcze nie wiem jak go nazwać.Myślałam nad imieniem Lucky [czyta się luki ].Ale nie wiem.Proszę odpowiedzcie mi na ten post do środy.To dla mnie bardzo wazne.Liczę na to ,że będzie dużo osób odpowiadających.Tylko nie piszcie nic typu : "Było peło takich postów.Poszukaj sobie."[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Czekam, na jakieś fajne imionka :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Tylo pliska postarajcie się do środy :)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Chyba się Ola zawiodła na nas. Mam nadzieję, że już znalazła imie, które jej przypadło doserca. A ja chyba bym nazwała westika: "Westik".[/quote]

znajoma sunia, własnie west (pierwsza i jedyna miłoś mojego Tofika) nazywała się Westi. I naprawde jej to pasowało.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

temat stary, ale o imionkach. Mój westik nazywa sie Foxi :) A kiedyś miałam taka przygodę, że sie pytam jak sie nazywa westik i babka mi mówi, że to westie. To ja mowie, ze mi chodziło nie o rasę tylko o imie. Nawet nie przysżło mi do głowy, że mozna tak nazwać psa :P
Psa mozna też nazwać:

Bulwers< szkoda,że niewiedziałam, że Foxi wyrośnie na bulwersa, bo by sie tak wabil>

Capri <Kapri>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']temat stary, ale o imionkach. Mój westik nazywa sie Foxi :) A kiedyś miałam taka przygodę, że sie pytam jak sie nazywa westik i babka mi mówi, że to westie. To ja mowie, ze mi chodziło nie o rasę tylko o imie. Nawet nie przysżło mi do głowy, że mozna tak nazwać psa :P
Psa mozna też nazwać:

Bulwers< szkoda,że niewiedziałam, że Foxi wyrośnie na bulwersa, bo by sie tak wabil>

Capri <Kapri>[/quote]
A jakie to ma znaczenie. Jest takie imię nawet w katalogu imion psich, po za tym nazwa jest dowolna, mnie sie podobało bardzo Westie i tak też nazwałam swoją, a co:eviltong: . Wolno mi:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Kamcia_14

[B][I]Moja wabi się Kamcia :loveu:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]- Kama [/I][/B]
[B][I]- Kamucha [/I][/B]
[B][I]- Kamiś [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...