Jump to content
Dogomania

Firmy "produkujące" barf


sachma

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bura a czy ta firma Miram ma dystybutorów w Polsce bo z ich strony wynika , że mieszczą się w Ustroniu i tyle.
Pytam, bo piszą tam o konkurencyjnych cenach a ja za Primex płacę dosyć słono może ten Miram tańszy a jednocześnie jakościowo nie odbiega od Primexu bo skład jest zbliżony.
Rozumiem ,że Ty jesteś z tych kostek zadowolona?

Link to comment
Share on other sites

Co do dystrybutorów to z tego co wiem nie mają, ale jeśli zamówisz odpowiednio duzo, to Ci chłodnią przywiozą. U nas zamawia znajoma i wielu psiarzy do niej wtedy przyjeżdża i odbiera. Zamawia około 2 tony podobno. Co do zadowolenia, to chyba Igora trzeba pytać :) A tak na serio, tak, kostki są świetne, kości zmielone na pył, mięsne zaś widać mięsko to wołowe, jak dla mnie bomba, kupy świetne, pies w doskonałej kondycji, włos luksus. Dzięki Bogu mam zamrażarkę skrzyniową to zapasik na zimę uskutecznie, bo nie uśmiecha mi się do Azizy jeździć przez jakieś zaspy. :) Choć jesli będzie trzeba....... Z kostki mięsnej jak kiedys zostawiłam na wierzchu, moja mama chciała robic kotlety mielone..... takie to łądne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1990']a mnie znajoma namawia na to bym została dystrybutorem barfa z Danii. ona sama chciała, ale zamrażalki jej nie weszły do piwnicy. ja mam możliwości, ale boję się czy będą chętni. jestem z dolnego sląska, okolice jeleniej gory, zgorzelca, bolesławca.[/QUOTE]
to zależy od asortymentu,jakości i ceny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoda']Bura a czy ta firma Miram ma dystybutorów w Polsce bo z ich strony wynika , że mieszczą się w Ustroniu i tyle.
Pytam, bo piszą tam o konkurencyjnych cenach a ja za Primex płacę dosyć słono może ten Miram tańszy a jednocześnie jakościowo nie odbiega od Primexu bo skład jest zbliżony.
Rozumiem ,że Ty jesteś z tych kostek zadowolona?[/QUOTE]
A to ja chyba jakiś inny Miram wygooglałam, bo mi wyskakuje Ujazd. A jeśli Ustroń, to który?

Link to comment
Share on other sites

Kostki wołowe 2 zł za kilo (mięsne) a kostno mięsne wołowo indycze 1,70 albo 1,50 za kilogram. Pakowane po 25 deko w kosteczki jak masło.


[quote name='Aziza']Mieszkam 20 km od Dębicy, raz w miesiącu zamawiam ze znajomymi hodowcami mrożoną karmę mięsną dla psów. Najbliższej dostawy spodziewamy się w sobotę po Wielkanocy.
Karma występuje w dwóch wersjach:
-karma mięsna -tzn. wołowa
-karma mięsno-kostna -tzn. wołowo-drobiowa.
Karma to mielone mięsne resztki wołowe same, lub z dodatkiem bardzo drobno mielonych porcji drobiowych.

Karma jest mrożona:
w bloki 10 kg - cena za blok mięsna 15 zł, mięsno-kostna - 12zł,
w małe kostki 25 dag - cena karmy w kostkach to odpowiednio mięsna 2zł/kg, mięsno-kostna - 1,50zł/kg..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No to ceny Primexu w Gdańsku takie jak w Poznaniu, 8 zeta za kilo bezpośrednio u dystrybutora a w sklepie dochodzi jeszcze jakaś marża. W zestawieniu z Miram to drożyzna straszna ciekawe z czego taka różnica wynika. Może konkurencja zmusiłaby do obniżenia cen chociaż u nas ceny barfa z Aspol też wysokie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoda']No to ceny Primexu w Gdańsku takie jak w Poznaniu, 8 zeta za kilo bezpośrednio u dystrybutora a w sklepie dochodzi jeszcze jakaś marża. W zestawieniu z Miram to drożyzna straszna ciekawe z czego taka różnica wynika. Może konkurencja zmusiłaby do obniżenia cen chociaż u nas ceny barfa z Aspol też wysokie...[/QUOTE]


Ja zaczynałam od próbek z Aspolu, ale słabe były. A mogę Cię prosić o kontakt do tego dystrybutora w Poznaniu? Jestem z okolic. Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaczynałam z Aspolem, przywozili mi jedynie cielęcinę i wołowinę z chrząstką innego asortymentu mimo obiecanek nie mieli. Ta wołowina z chrząstką to jeszcze uszła ale od cielęciny to mój pies uciekał, co tam było pomielone nie dociekam...
Od kiedy na pewnej wystawie spotkałam lodówę z Primexem jesteśmy z moimi psami jego fanami.
Podaję Ci telefon do dystrybutorki : 501679715-siedziba "Wesoła łapka" na Woli. Możesz też kupić w sklepie "Fafik" na ul. Naramowickiej 243 w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Może problem w tym, że Miram to nie barf tylko "zwykła" karma dla psów i kotów :P [/QUOTE]

jak zwykła? bo ja rozumiem że to mielonka mięsno-kostna - czyli do samo co primex. Szkoda że to wszystko mrożonki to bym próbki pokupowała w małych ilościach i było by jasne.. a tak jak zamawiać to tylko duże ilości, a co ja z tym zrobię jak to będą skrawki przemielone z papierem toaletowym, albo inny shit..?

Link to comment
Share on other sites

Bura , jest takie powiedzenie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". I tak właśnie jest u nas z barfem czy też "zwykłą karmą" jak Ty to nazywasz. Mamy dostęp tylko do Primex i do Aspol ,niestety nie możemy spróbować Miramu.
Może będą z ofertą na poznańskiej wystawie - to się przekonamy cóż to za cudo!
Byłoby fajnie bo widać , że rośnie zainteresowanie tego typu żywieniem i im większa oferta na rynku tym lepiej dla nas klientów i dla naszych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...