Jump to content
Dogomania

Sunia w typie rodezjana - odeszła za TM :( Będziemy Cię zawsze pamiętać!


Monday

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W schronisku na kwarantannie jest taki pies.
Jest bardzo zadbany....może komuś zginął.
Możemy mu zrobić jakieś ogłoszenia, że został znaleziony pies w radomiu na ul filtrowej?
Co to za rasa...to te goldeny retrivery? Ja się zupełnie nie znam....

[IMG]http://i52.tinypic.com/3502pgx.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/2yllqfc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata M']Magda ona strasznie zaufała Twojemu Mariuszowi :)

a tak w ogóle to z niego jest strasznie fajny facet z ogromnym sercem do zwierząt[/QUOTE]

[quote name='tula']Potwierdzam, strasznie fajny facet [/QUOTE]

Nie powiem mu tego bo w piórka obrośnie:eviltong:

Ciekawe jak sunia spedziła noc.
Zobaczymy jak nazwą ją w schronie - ja proponuję Kora. Tak pospolicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']Co miesiąc zostaje trochę pieniędzy ze składek Lady. Może zamówić miejsce u Donki i połączyć zbiórkę pieniędzy dla suni i Lady?[/QUOTE]

Myślisz, że byłoby to możliwe?
Na Lady potrzeba 600zł, miesięcznie stałych jest 350zł. Reszta bazarki.
Nie wiem czy się uda. Ale bardzo bym chciała.
Napiszę do jamora czy ma miejsce, bo fajnie by było u niego. A jak nie to do Donki...
Sama bym ją zabrała-jest przecudowna i przegrzeczna...ale ten mój "super"mąż pomimo tego, że jemu też się spodobała i żywi do niej ciepłe uczucia sprzeciwia się...bo dziś ten, a za tydzień kolejny :(

Z nią nie będzie problemu ani z sierścią, podejrzewam, że z załatwianiem się też. I właśnie to mnie martwi - bo zamknięta w boksie musi smrodzić sobie tam gdzie śpi :( To wielka trauma dla psa :(

Pan Zenek który ją przyjmował obiecał patrzeć czy z nią wszystko w porządku, a jakby się coś działo, to mówił, że na szybko psy do pankracego wożą....ale czy on by zauważył, że coś nie tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Przybiegłam tu śledząc malibo.

I niepotrzebnie, bo serce mi pękło na milion kawałeczków!
Siedziałam i gapiłam się w ekran, patrząc na sunię.:-(

Mam jedną bakę w Halinowie, która zastanawiała się czy nie wziąć jakiegoś psa na DT. Pojadę dzisiaj do niej i zapytam.[/QUOTE]

Byłoby świtenie !!!!!!!!
Z góry dzięjkuję.
Sunia jest grzeczna, bardzo ładnie jeździ w samochodzie, nie ma choroby lokomocyjnej, kładzie się i śpi.
W domu pewnie też będzie grzeczna - to był domowy pies. Nie śmierdzi, potrafi dawać łapkę...wie co to smycz i obroża, chodzi przy nodze...do innych psów agresja zero - kotów podobno nie toleruje :(

Już się nie mogę doczekać jak dasz nam znać.

Link to comment
Share on other sites

A malibo pokazała się raz i już nie zajrzała do ślicznoty - a ja mam piękne zdjęcia z wczoraj :)
Takie bardziej nadające się do ogłoszeń.
Malibo, chociaż pozachwycałabyś się tą piękną mordką...


Donka wzięłaby 380zł/miesiąc...
Poczekamy jeszcze na odpowiedź pani z halinowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Ponieważ znalazł się domek dla Pysia, kroi się domek dla Meli i Dropa. Za miesiąc Tina też jedzie do siebie. Dawajcie tę biedaczkę do mnie po sterylce zaraz i po sprawdzeniu czy nie ma babeszji. Tylko nie Kora bo u mnie jedna stała Kora już jest.[/QUOTE]
O Boziu ...... ale super......:)
Psiunia......:) pokazujemy sie......:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Ponieważ znalazł się domek dla Pysia, kroi się domek dla Meli i Dropa. Za miesiąc Tina też jedzie do siebie. Dawajcie tę biedaczkę do mnie po sterylce zaraz i po sprawdzeniu czy nie ma babeszji. Tylko nie Kora bo u mnie jedna stała Kora już jest.[/QUOTE]


Ojej ale wiadomość!!!Aniu jesteś Aniołem:angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']
Donka wzięłaby 380zł/miesiąc...
Poczekamy jeszcze na odpowiedź pani z halinowa..[/QUOTE]


Pani z Halinowa nie wypaliła! :-(
Niedawno przybłąkał się do niej mix ON długowłosego i powiedziała, że jak nie znajdzie się właściciel to już u niej zostanie...
A ma już jedną spinę u siebie i w tej sytuacji nie może się angażować w kolejnego pisaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Pani z Halinowa nie wypaliła! :-(
Niedawno przybłąkał się do niej mix ON długowłosego i powiedziała, że jak nie znajdzie się właściciel to już u niej zostanie...
A ma już jedną spinę u siebie i w tej sytuacji nie może się angażować w kolejnego pisaka![/QUOTE]

DIF, dzięki za spytanie :)
Jak widzisz, AnnaA weźmie sunię na tymczas :)
Ja muszę tylko się sprężyć z ogłoszeniami...ale to po sterylce jak będzie wiadomo co z sunią.

Tymczasem zapraszam na bazarek dla psiaków od AnnyA.....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192431-KSI%C4%84%C5%BBKI-diety-albumy...Ubrania...do-16.09-godz.22.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,chciałam zapytać o labka z postu 27,który obecnie przebywa w schronisku,czy nadal tam jest?moze rozlepię w leśniczówce plakaty o treści:"Znaleziono biszkoptowego labradora.Obecnie przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Radomiu i nr tel.do schroniska".Może ktoś szuka tego biedaka?albo któryś z psiarzy coś słyszał?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...