Jump to content
Dogomania

Sznaucerki w schronisku. Hurra - obie w domach.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardziej podoba się Sisi, bo taka sznaucerkowata. No ale niestety chora, a po co komu taki problem i wydatek :roll: Suzi zdrowa, ale mało "rasowa" . Tak w skrócie można oddać moje wrażenia z rozmów.
Pan z Katowic miał być dziś po pracy lub jutro, bo ma wolne. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Sisi bardziej?????? :mdleje: ja nie zrozumiem ludzi nigdy naprawdę :shock: matko - widać, że to nie są dobrzy ludzie i już - szukamy dalej!

Dziewczyny dałoby radę zrobić zdjęcia poza kojcem bez kubraczków? osobno panienki? wrrrrr normalnie mam ochotę kogoś pogryźć - za mało rasowe :shock: to do hodowli :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co wstrzymałam się z adopcją. Przepraszam, że nie napisalam od razu ale mam trochę problemów w domu i gonię w piętkę z czasem. Młody mi się rozchorował, do tego złapał kleszcza, mąż wraca ze szkolenia przepakowuje się i znów wyjeżdza. W pracy nawał pracy. No i co parę dni jeżdze na egzaminy na uczelnie. Nagle tyle rzeczy naraz jest do zrobienia.
Co do suczki to rozmawiałam z kilkoma osobami które mają psy, ze znajomą która tresuje psy i odradzono mi rozdzielanie panienek. Oraz kazano się zastanowić czy z naszym trybem pracy i tak długim przebywaniem poza domem damy radę z chorym pieskiem. Nawet nie o koszty chodzi ale o opieke itd. Radzą jeszcze poczekać.
Do tego nie wiemy jak dorosły pies zareaguje na 3 dorosłe kotki które tworzą zgrane pewne siebie stado. Pozostaje też ważna kwestia niesprawdzonych relacji pies dziecko.
Moje serce się rwie do tego by mieć psa ale musimy jeszcze raz przegadać temat.
Mam nadzieję, że ślicznotki znajdą dobry dom. Ja będę tu zaglądała.

Link to comment
Share on other sites

Niestety trzeba je będzie rozdzielić, bo inaczej zgniją w schronisku.:roll:

Mam pytanie do Zolvik. Twoja wpłata z tytułem "dla sznaucerek" to była zapłata za kubraczek na bazarku, czy wpłata na karmę? Chciałabym już ten bazarek rozliczyć i zrobić porzadek z finansami, dlatego proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

Nie zastanawiałam się nad tym , po prostu wpłaciłam tyle ile akurat mogłam: powiedzmy że 10zł na kubraczek i 10zł na karmę :-)

a co z tym jej jedzeniem? mój psiak Royal Canin Renal też nie chciał jeść ale nie dawaliśmy mu nic innego i nie miał wyjścia, na początek zachęcaliśmy go tak że dawaliśmy mu z ręki... potem wkruszałam mu odrobinę jakiegoś psiego smakołyka żeby czuł inny zapach i jadł.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Bardziej podoba się Sisi, bo taka sznaucerkowata. No ale niestety chora, a po co komu taki problem i wydatek :roll: Suzi zdrowa, ale mało "rasowa" . Tak w skrócie można oddać moje wrażenia z rozmów.
Pan z Katowic miał być dziś po pracy lub jutro, bo ma wolne. Zobaczymy.[/QUOTE]

pozostaje nadal trzymac kciuki, za to że "Panu z Katowic" dziewczynki się spodobają...

:kciuki:

ale, podziele zdanie malawaszki...

[quote name='malawaszka']Sisi bardziej?????? :mdleje: [/QUOTE]

właśnie, Sisi bardziej? toż bardziej "sznaucerkowata" jest Suzi!!! :roll:
zresztą, czy to ważne?!
[B]Sisi[/B] "bardziej rasowa ale chora", [B]Suzi[/B] "zdrowa ale mało rasowa" .... no żesz ******** !!!! :angryy: czy to konkurs piękności albo wyprzedaż ?! no i dobrze, że sie nie zdecydowali, bo nie daj Boże do takich odkrywczych wniosków doszliby po kilku tygodniach i dziewczyny zostały by zwrócone :angryy:


[quote name='alina71'] Co do suczki to rozmawiałam z kilkoma osobami które mają psy, ze znajomą która tresuje psy i odradzono mi rozdzielanie panienek.[/QUOTE]

fajnie, że jednak się okazało, że nie tak do końca "pletę bzdury"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...