Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Nie ma za co Handziu ...oby stało się "to" już. Przecież tyle fajnych podwórek jest w Polsce. Przyznam się ze usunęłam jedna fotkę, Misiek na niej wygląda fatalnie, moim zdaniem oczywiście;)[/QUOTE]
Ok, nie ma sprawy :) I tak nie na wszystkie portale ogłoszeniowe wchodzi tyle zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Z tego co rozmawialam z Gosia
1. Zrobic czyste na watku ustalic kto jest odpowiedzialny za psa z kim sie kontaktujemy
2. Gabi zdaje relacje co i jakjak postepy
3. Decyzja co dalej
4. Finanse
5. zapraszamy nowe ciocie celem uzbierania deklaracji lub samego bycia na watku

moim zdaniem to zrobi nowy watek z przeklejeniem starego przepisac go na kogos. Ale musimy miec stanowisko Gabi. Piszesz codziennie w miare mozliwosci jesli nie to kontakt tel z jakas osoba odpowiedzialna na watku by mogla zdac relacje w inym wypadku sorry nie pomagam...Ja chce wiedziec co sie dzieje w czym pomoc co eliminowac a nie klepac posty pt Gabi a co u psiaka...[/QUOTE]
czy cos z tych zalozen zostalo zorganizowane??
hm.....
oragnizuje dziewczyny od goldenow by zrobily miskowi nowe zdjecia;)
AWtedy zobaczymy co dalej. Niestey ale zdjecia sa kiepskiej jakosci...
Ludzie lubia zajebiaszcze zdjecia , takowe przyciagaja wzrok..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Tez jestem ciekawa co z tymi fotkami? Bylo to juz walkowane i zero odzewu ze strony hoteliku...[/QUOTE]
no wlasnie a szkoda..
ludzie niestety ale maja dosc opatrzonych zdjec...
dlatego moja propozycja by ktos te zdjecia zrobil,. Mam dwie osoby chetne jutro ustale co i jak bo dzis juz stanowczo za pozno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Fajnie by bylo gdyby osoby, ktore beda robily fotki Misiowi zrobily tez innym tymczasom, ktore maja watki na dogo, np.: Rustiemu, z tego watku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/205275-RUSTY-w-hotelu-ale-BEZ-NASZEJ-POMOCY-nie-ma-szans-na-utrzymanie!POTRZEBNE-PLN!-pomocy"]www.dogomania.pl/forum/threads/205275-RUSTY-w-hotelu-ale-BEZ-NASZEJ-POMOCY-nie-ma-szans-na-utrzymanie!POTRZEBNE-PLN!-pomocy[/URL][/QUOTE]
Izabelo nie omieszkam poprosic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']no wlasnie a szkoda..
ludzie niestety ale maja dosc opatrzonych zdjec...
dlatego moja propozycja by ktos te zdjecia zrobil,. Mam dwie osoby chetne jutro ustale co i jak bo dzis juz stanowczo za pozno[/QUOTE]
Wioluś :mad: a Ty się może zajmij Karinką, którą przedwczoraj urodziłaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szogun']Mnie osobiście juz czytac się nie chce tych próśb o dobre zdjęcia .czytam od dawna ,ale nie pisze nic .
Niech dalej siedzi ,przeciez moze tak do końca świata.
Chore !
Podstawa to chociaż 5 porzadnych zdjęc i po krzyku .[/QUOTE]
nie ma rzeczy nie do rozwiazania;)
Tak wiec dziewczyny od podhalancow/ goldenow ustalaja gdzie kiedy moga
pozniej termin konsultujemy z gabi i robimy słit focie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szogun']Mnie osobiście juz czytac się nie chce tych próśb o dobre zdjęcia .czytam od dawna ,ale nie pisze nic .
Niech dalej siedzi ,przeciez moze tak do końca świata.
Chore !
Podstawa to chociaż 5 porzadnych zdjęc i po krzyku .[/QUOTE]Lubię to :) 100% racji :) Przecież ten pies nie może w hoteliku spędzić całego życia...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś w ostatnich miesiącach był może u Misia?
Zna aktualne warunki?

Mnie trochę martwi brak fotek i relacji z jego życia.
Oprócz tego, że to zniechęca ludzi do pomocy finansowej, to wygląda tak, jakby jedynym celem wątku był dach nad głową i pełna micha, a nie znalezienie mu domu.
Wg tego co pisała Gabi, Misiek niewiele się zmienił, czyli albo przestano z nim pracować, albo Gabi już nie ma nowych pomysłów.
Może czas byłoby zmienić Miśkowi hotelik i opiekuna?
Może pobyt w innym miejscu wyszedłby mu na zdrowie (psychiczne) i może na wątku byłyby bieżące wiadomości.
Czy to byłaby duża różnica w opłatach?

Ja nie twierdzę, że Miśkowi jest źle, ale wolałabym mieć pewność, że nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Czy ktoś w ostatnich miesiącach był może u Misia?
Zna aktualne warunki?

Mnie trochę martwi brak fotek i relacji z jego życia.
Oprócz tego, że to zniechęca ludzi do pomocy finansowej, to wygląda tak, jakby jedynym celem wątku był dach nad głową i pełna micha, a nie znalezienie mu domu.
Wg tego co pisała Gabi, Misiek niewiele się zmienił, czyli albo przestano z nim pracować, albo Gabi już nie ma nowych pomysłów.
Może czas byłoby zmienić Miśkowi hotelik i opiekuna?
Może pobyt w innym miejscu wyszedłby mu na zdrowie (psychiczne) i może na wątku byłyby bieżące wiadomości.
Czy to byłaby duża różnica w opłatach?

Ja nie twierdzę, że Miśkowi jest źle, ale wolałabym mieć pewność, że nie jest.[/QUOTE]
Przeze Mnie, handzie i andegawedke byla proba wsparcia w zalatwieniu chociazby rozmowy z behawiorysta, spelzla na niczym, jakakolwiek inna proba takze...
Wiec co ja moge wiecej?
Poprosilam znajome od goldenow/podhalanow o wizyte celem zrobienia chociazby nowych
zdjec miska.. Ale kazda ma prace etc.. szukaja obecnie wolnego terminu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Przeze Mnie, handzie i andegawedke byla proba wsparcia w zalatwieniu chociazby rozmowy z behawiorysta, spelzla na niczym, jakakolwiek inna proba takze...
Wiec co ja moge wiecej?
...[/QUOTE]

:-(
Wiem, czytałam, widziałam Wasze próby.
Są takie wątki, na których panuje ogólna niemoc.

Przyznam, że coraz trudniej mi zrozumieć czym się kieruje Klaudus jako opiekunka dyspozycyjna Miśka godząc się na taką stagnację i Gabi, której psa powierzono.
Oczywiście rozumiem, że każdy ma prywatne życie, w którym przeplatają się dni/tygodnie/miesiące dobre i gorsze czy złe.
Rozumiem, że Klaudus ma pod opieka wiele psów, nie tylko Misia.
Rozumiem, że Gabi mogła mieć jakieś prywatne problemy.

Niemniej plan był taki, by zresocjalizować psa i przygotować do adopcji, a następnie poszukać mu domu.
Mijają kolejne miesiące i nic się nie zmienia.
Ma dożywotnio zostać u Gabi?
Skąd relacji brak, o fotki, które mogą przesądzić o skuteczności ogłoszeń - doprosić się nie można.
I tego nie rozumiem.

Mnie nie chodzi TYLKO o brak fotek.
Niepokoją mnie także inne sprawy.
Czy, kiedy i na co Misiek był szczepiony?
Kiedy miał ostatnie odrobaczanie?
Przegląd zębów?
Czy był zabezpieczony przed kleszczami?
A może coś go boli?
Kiedy ostatnio choćby profilaktycznie oglądał go weterynarz?
Czy Misiek jest tak zdrowym psem, że nie potrzebuje przeglądów i opieki medycznej, witamin?
A podstawowe sprawy - ile pies ma ruchu, jak spędził zimę, jak wygląda dzień, socjalizacja, jego kojec, itd.itp.

Rzadko pisze na dogo, ale często podczytuję forum.
Kilku pieskom płacę niewielkie pieniążki, obserwuję ich wątki.
Piękne fotorelacje, opisy zachowania, stanu zdrowia, codzienności.
Wiem, i mogę zobaczyć na fotkach, że np. Grafit ma dom w Niemczech, Plama stracił koleżankę, że Berta z Szilą szaleje na śniegu, ubogi Next zmężniał i stał się pieszczochem.
Wiem, który był odrobaczony, który przestał obgryzać pieniek, a któremu trzeba było opatrzyć łapę albo karmę zmienić.
Wiem to, chociaż i u nich się nie przelewa.

O Miśku nie wiem niczego poza tym, że wciąż brakuje mu kasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...