Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jesli juz wiecie to przepraszam za zasmiecanie...

Kopia z innego watku : W imieniu Otoz Animals inspektorat w Lublińcu oświadczam….Pod pseudonimem Wiola & Miłosz działała kobieta która figurowała pod różnymi nickami
I nazwiskami. Niestety jestem zmuszona powiedzieć Wam że Daszki już nie ma z nami…(*)(*)(*)
Wioleta poddała Ją eutanazji 6. VI.201 r. Powodem były rzekome przerzuty nowotworu na jelita. To wyjaśnienia lek wet. Zresztą całkiem wiarygodne…. Tak czy inaczej Wioleta naciskała na eutanazję. Kilka dni wcześniej 22.V.201 r poddała eutanazji psa o imieniu Fenek. Powód…. Nadmierna agresja.
Obecnie Wioteta Klasz vel Klaudia Klasz vel bahawiorystka Gosia vel nieżyjąca KOFEINA stwierdzamy z prawie zupełną pewnością to jedna i ta sama osoba ścigana d 7 lat przez KGP we Wrocławiu listem gończym .
[url]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/ww...numer=9&menu=3[/url]
W obecnej chwili staramy się wraz z kilkoma osobami jak i z Miłoszem partnerem „Wioli” ustalić co stało się z resztą psów. Kilka z nich trafiło już spowrotem w nasze ręce. Wiemy że pies o imieniu Parys też został uśpiony. Nie wiemy co się dzieje z
Kubą (amstaf) ponoć pod opieką jakiegoś Maćka z Wrocławia
Barbi (maść ruda)
Demon (amstaf)
Barry
Basza
Jagger
Łatek
Wiemy że jest wiele innych psów których losów nie znamy…. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do losów psów wyadoptowanych przez Wiolę….. proszę dajcie znać na [email][email protected][/email] tel 66073717
Miłosz stara sie pomóc…. Nie bardzo wie jak. Sam czuje się oszukany….ma żal za uśpienie Fena…zaprzyjaźnili się. Nie mogę więcej pisać….. jesteśmy zbulwersowane tym co zaistniało zważywszy ,że przeżyłyśmy śmierć Kofeiny nader boleśnie.


Wioleta z Rzeszowa nigdy nie była wolontariuszem Otoz Animals i nie urodziłą córki i Karinki . Wiola (kofeina ) z Wrocławia nigdy nie urodziła bliźniąt i nie była żona lek wet.
Przepraszam za to że musiałam Wam to powiedzieć…… wolałam żeby to nigdy się nie stało.

zrodlo : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!?p=21019825#post21019825[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem....Tak mi głupio, że prosiłam Gabi, żeby rozmawiała z nieistniejącą panią Małgosią (behawiorystką) , którą w rzeczywistości była Wiolka :( dziewczyny mówią, że ona nawet umiała zmieniać głos i udawać inną osobę...potrafila siedzieć całą noc i czytać w necie interesujące ją treści, żeby potem móc ściemniać...:(

Link to comment
Share on other sites

wplynelo 150 zl dla Misia.
jezeli ktos ma konto na fb to tu wstawilam kilka nowych fotek Misia, do ogloszen raczej sie nie nadaja bo Misiu w trakcie linienia ale są :)

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=529327430466629&set=a.190056164393759.49224.100001681308798&type=3&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']wplynelo 150 zl dla Misia.
jezeli ktos ma konto na fb to tu wstawilam kilka nowych fotek Misia, do ogloszen raczej sie nie nadaja bo Misiu w trakcie linienia ale są :)

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=529327430466629&set=a.190056164393759.49224.100001681308798&type=3&theater[/URL][/QUOTE]

Fotka na fb bardzo zachecajaca, kty by nie chcial takiego pieszczocha.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzisiaj wpłynęło 150 zł od Paros. Chciałam wyrazić wielki szacunek i podziękowania dla niej:)

Wśród wielu osób, które na początku chciały pomóc Misiowi, została garstka wspaniałych osób, pomimo tego, że Misio "siedzi" już trzeci rok wywiązują się ze swoich obietnic. Wielki szacunek dla nich :multi: Dla mnie to prawdziwi miłośnicy i obrońcy zwierząt :)

Ps. Gabi, wysłałam te pieniądze na Twoje konto, potwierdź jak dotrą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...