Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Figafiga'][B]majqa[/B] widziałam na którymś wątku Twój kojec!!!Rewelacyjny!!!!!!!!!!!
[/QUOTE]

tak tak muszę i ja się przyznać, że był kiedyś obiektem moich westchnień :oops: ale odczucia co do psa w kojcu mam podobne jak Majqa - tylko wtedy jak trzeba czyli np jak mam tymczasowicza olbrzyma bo moje małe do domu nie wpuszczą dużego, ale i tak serce mnie boli zawsze, ze siedzi tam... a my w domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Bisiulek poszalałeś:lol:
Trzymaj się psiaku w tą mroźną noc. Kiedy w końcu będzie cieplej???[/QUOTE]
Bisiulek rzeczywiscie szaleje i to super. Foty jak zwykle wystrzalowe, najczesciej fotografowany psiak na Dogo.
Bisiek fotogieniczny, nie moge sie napatrzec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Leni, gorąca prośba. Uzupełnij, proszę, rozliczenie na 1 stronie. Zależy mi na tym, by widniały tam wszystkie kwoty z rozliczenia bazarku, czyli jak poniżej.[/QUOTE]

Majciu, uzupełniłam post rozliczeniowy, niestety dopiero teraz mam dostęp do sieci, bardzo przepraszam za opóźnienie

[quote name='majqa']Czy ktoś ma kontakt z Leni? Może mailowy, może tel., by dać jej znać, poprosić, by pojawiła się na wątku i uaktualniła rozliczenie? Ostatnio logowała się 02.02.[/QUOTE]

Podaję mój numer, chyba jest też na Kudłaczach w potrzebie: 791 949 077. Ja niestety mam taką pracę z częstymi wyjazdami i nigdy nie wiem kiedy wrócę, dlatego poszukiwałam kogoś kto mógłby przejąć 1 i 2 post i częściej je aktualizował - niestety nikt się nie znalazł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tak tak muszę i ja się przyznać, że był kiedyś obiektem moich westchnień :oops: ale odczucia co do psa w kojcu mam podobne jak Majqa - tylko wtedy jak trzeba czyli np jak mam tymczasowicza olbrzyma bo moje małe do domu nie wpuszczą dużego, ale i tak serce mnie boli zawsze, ze siedzi tam... a my w domu...[/QUOTE]
Nom... wyraziłaś innymi słowami dokładnie to, co czuję.
Eh... pewnych rzeczy się nie przeskoczy. :-(

[quote name='leni356']Majciu, uzupełniłam post rozliczeniowy, niestety dopiero teraz mam dostęp do sieci, bardzo przepraszam za opóźnienie (...)[/QUOTE]
Leni, bardzo, bardzo gorąco dziękuję! :loveu:
Ja się po prostu zestrachałam, że coś się stało, że zabraknie Cię na dłużej...
Uff... ulga... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...