Jump to content
Dogomania

wyjazd onkarzy organizacyjno-sladowy


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']wszystkie onki sa psychiczne;) .wlasciciele tez troszku.bo jak mozna na wlasne zyczenie sprawic sobie takiego .hmmm......zebatego kleszcza:cool3: ktory tylko lata jak goopek i ciagle cos nosi w pysku i wogole jest gwizdniety..a zmeczenie tego czegos woooogole nie wchodzi w rachube:roll: :loveu: .no i onki nie posiadaja pamieci krotkotrwalej;) ani dlugotrwalej ani procesow myslowych powyzej stawonoga.
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]
hmmmmmmm to w czym jest ten diamencik????:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']hmmmmmmm to w czym jest ten diamencik????:eviltong:[/quote]noooo wlasnie w tym wszystkim co piszemy nie?niezauwazylas czy jak?:eviltong: onek to po prostu najlepsiejszy pies na swiecie:loveu: .zycie bez onka jest nudne i monotonne.onek jest dokladnie taki jak opisal stephanitz horanda.pozostawiony bez zajecia jest chodzacym kombinatorem i psujem.jak nie ma nic do roboty to se znajdzie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ewa-jo-[B][COLOR="Red"]do kornika pojedziemy jak ruszymy na zawody do poznania na jesieni[/COLOR][/B].przyjemne z pozytecznym.ja we wrzesniu jeszcze nie bede mogla sie ruszyc-szczeniory:cool1: .
namiary ma juki.[/QUOTE]
na stronie związku poznańskiego znalazłam cosik dotyczącego zawodów obidience na swiatowej wystawie w Poznaniu :
Mistrzostwa Świata Obedience 2006 w Poznaniu
Zawody odbywają się pod protektoratem FCI. Na zawody można zgłaszać psy i suki wszystkich ras, posiadające rodowody FCI, mające w dniu zawodów ukończone 15 miesięcy.

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

1. W Międzynarodowych Zawodach Obedience mogą uczestniczyć psy, które mają w dniu zawodów ukończone 15 miesięcy oraz posiadają rodowody uznawane przez FCI. Muszą także osiągnąć najwyższy poziom w klasie 3 w Obedience w swoim kraju.
6. Na Mistrzostwa mogą zostać przyjęte tylko oficjalne reprezentacje krajów, a ich zgłoszenia muszą być potwierdzone przez macierzystą organizację kynologiczną uznawaną przez FCI.

7. Na zawody można zgłaszać psy zarówno z nie kopiowanymi jak i kopiowanymi uszami i ogonami.

8. W Mistrzostwach mogą brać udział tylko psy umieszczone w katalogu, których zgłoszenia zostaną nadesłane w terminie do 20.09.2006. Na Mistrzostwa Świata Obedience może zostać przyjętych maksymalnie 75 psów, po 25 ocenianych psów na każdy dzień zawodów (trzy dni). W przypadku większej ilości zgłoszeń, o przyjęciu decydować będzie data wpływu opłaty.
Do zgłoszenia prosimy dołączyć następujące dokumenty:
- kopię rodowodu
- kopię certyfikatu obedience uprawniającego do uczestnictwa w Mistrzostwach Świata Obedience 2006
13. Psy agresywne, chore oraz psy nie zgłoszone na wystawę/zawody nie mogą być wprowadzone na teren zawodów.
12. Przy wejściu na wystawę psy będą przebadane przez służbę lekarsko-weterynaryjną. Należy przedłożyć zaświadczenie szczepienia psa przeciw wściekliźnie oraz ważne świadectwo zdrowia psa.
OBSADA SĘDZIOWSKA
Pani Carina Savander-Ranne (FIN)
Pan Johann Kurzbauer (A) Sędzia Główny
Pan Harry de Vries (NL)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ewa-jo.wiemy.ale dzieki za przypomnienie;) :evil_lol:[/QUOTE]
ale ja nie rozumieć tego. rozumiem że samemu nie mozna się zgłosic ale tam pisze /pkt 1./ że kazdy musi mieć 3-ke żeby wystąpić -czyli zerówki,jedynki i 2-ki nie ma??? czy żeby zdawać w światowej zerówce trzeba mieć 3-ke w zawodach krajowych???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']ale ja nie rozumieć tego. rozumiem że samemu nie mozna się zgłosic ale tam pisze /pkt 1./ że kazdy musi mieć 3-ke żeby wystąpić -czyli zerówki,jedynki i 2-ki nie ma??? czy żeby zdawać w światowej zerówce trzeba mieć 3-ke w zawodach krajowych???[/quote]mistrzostwa sa zdaje sie w trojkach.my nie startujemy tylko jedziemy do kornika.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No co tu nic nie słychać?Wyjazd aktualny mam nadzieję:mad: .Ja bym na waszym miejscu nie mogła przepuscić okazji spędzenia z nami trochę czasu.:cool3: :diabloti:
Gdzie tam bedziem spać i ile chcą za taki zaszczyt goszczenia nas?:diabloti: Bo my mielismy być u rodzinki TZa ale jedni mają milion dzieci,a drudzy wielki remont i 2 wielkie psy.I was nie opuścim.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

14ruda-nic nie pisze bo ja nie dam rady.w pazdzierniku mam wazny egzamin z chita,startuje tez [:placz: ]w zawodzikach z chita i shado i jade na te zawody dosc daleko.no i mam do konca listopada jeszcze szczeniory.dzisiaj jestem na etacie kucharki i sprzataczki[uwe wymyslil grafik dyzurow:help1: ]i do 14 mam pranie,gotowanie,sprzatanie....:tard: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']14ruda-nic nie pisze bo ja nie dam rady.w pazdzierniku mam wazny egzamin z chita,startuje tez [:placz: ]w zawodzikach z chita i shado i jade na te zawody dosc daleko.no i mam do konca listopada jeszcze szczeniory.dzisiaj jestem na etacie kucharki i sprzataczki[uwe wymyslil grafik dyzurow:help1: ]i do 14 mam pranie,gotowanie,sprzatanie....:tard: .[/QUOTE]
hehehe czyżby TZ wziął sie za małżonke i wprowadził słynne niemieckie 3x k.Czyli tresserek został sprowadzony do odpowiedniego poziomu :multi: :multi: robi za ....jak to siem po niemiecku nazywa bo ja niemieckiego ni w ząb.:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']hehehe czyżby TZ wziął sie za małżonke i wprowadził słynne niemieckie 3x k.Czyli tresserek został sprowadzony do odpowiedniego poziomu :multi: :multi: robi za ....jak to siem po niemiecku nazywa bo ja niemieckiego ni w ząb.:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
Hausfrau, Putzfrau, albo jakos tak :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B]baaaaaaardzo smieszne cfffaniaczki:mad: :evil_lol: [/B][/QUOTE]
Mam pytanko czy ktoś może sobie wyobrazić tresserka w fartuszku w kwiatki na schludnej sukieneczce podającej obiadek z trzech dań? :crazyeye: bo powiem ze wyobrażnie to ja mam ,ale zamykam oczy i staram się i średnio mi to wychodzi a właściwie to wcale.:diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...