Jump to content
Dogomania

Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z


funia

Recommended Posts

moj telefon - 0 692 407 681

jutro i pojutrze nie moge

jak nie ja - to kogoś poporsze

swoja droga - koło czwartku jade na WAWE - teraz jestem w Szydłwocu - jak sie zgadam z domem - to bedzie po dordze:)

jedno jest pewne - maluch w budzie spac chyba nie moze..co????bo to pies domowy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

.Pani nie powiedziała ,ze siedziałby cały czas w budzie ,jej pies jest i w domu i na dworze .Tak samo byłoby z Hunterem .
On nie jest psem kanapowym uwierz .To pies ,którego wcześniej miał myśliwy .....Wiem to bo wiele mi na to wskazuje ...Hunter moze gdyby ktoś miałby go w domu to szybciej byłby zwrócony z adopcji niz by poszedł ( tak sobie gdybam ).On nie jest słodką zabaweczką tyllko psem ,ktorego rozpiera energia on aż tryska jej nadmiarem .Ten pies nigdy nie leży ( sory na sekundę na ławeczce )Nie wyobrażam go sobie tylko w domu ....On jest w swietnej formie i jak najbardziej sie nadaje .Musimy sie pogodzic ,ze Hunter to nie malutki grzeczny piesek do domku ...To wulkan ....A nie kazdy poradzi sobie z taka ekspresją charakteru w domu .Więc dla mnie taka opcja jest optymalna .Wyzywa sie na dworze a w domu pomieszkuje .Wraz z rozwojem sytuacji kto wie czy nie stanie się ukochanym pieskiem Pani i bedzie np.Na stałe w domu ? Nie wiem tak myśle ...I tak jak pisłam wczesniej buda to nie koniec świata .Moja sunia ja miała fakt ,ze spała gdzie chciała a w domu była kilka razy na dzień nie sprawił ,ze zyła mniej komfortowo czy gorzej .....
Ja nie piszę aby brac co podleci ,ale wiem ze z domem świadomym wzięcia go z całym dobrodziejstwem inwentarza( oraz choroby bo nie wiadomo jak sie potoczą jego sprawy zdrowotne )bedzie ciezko .A Pani wydała mi się Ok .
Poczekajmy do wizyty .
Pani mówiła ze psy w zimie przy kilkustopniowym mrozie mieszakają zawsze w domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia'].
Pani mówiła ze psy w zimie przy kilkustopniowym mrozie mieszakają zawsze w domu .[/QUOTE]

latem sie nie martwie tylko wlasnie zima ,ale skoro pani tak mowi to wszystko wyglada ok ...poczekamy na wizyte

Link to comment
Share on other sites

TUTAJ MACIE ANKIETĘ!!!!!!jak macie kontakt z PAnią - podeslijcie jej to - mi jako wizytującemu głupio narzucać swoje racej...

ponadto - bedzie mi latwiej ocenic dom
.............................
[B][U][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]WYWIAD p r z e d a d o p c y j n y (pies)[/FONT][/COLOR][/U][/B][U][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/U]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu? Czy mieszkanie jest Państwa własnością, czy jest wynajmowane*?[/FONT][/COLOR]
[I][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]*Wynajmowane[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]: czy wlasciciel zgadza sie na to, zeby byl pies? Co bedzie z psem jak beda sie Panstwo PRzeporwadzac do innego, a w innym nie bedzie mozna miec psow?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
2. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta? Jakie?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
3. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
4. W jakim wieku są dzieci (jeśli są)?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
5. Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
6. Co będzie się działo w czasie Państwa wyjazdów, wakacji itp?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
7. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu państwa rodziny na tak długo?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
8. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam gdzie trzeba, mogą coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
9. Czy w domu Państwa są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
10. Czy planują Państwo wydatki związane z zakupem akcesoriów dla psa?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
11. Psy chorują - tak jak ludzie- i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani? Posiadanie psa wiąże sie także z koniecznością szczepień, odrobaczania, profilaktyki przeciw pchłom i kleszczom itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
12. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]/dot. jeśli zwierze nie jest kastrowane/sterliz./[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
13. Czy jesteście Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną, w której ważnym punktem będzie deklaracja, że pies NIGDY nie trafi na ulicę albo do schroniska - a w razie gdybyście Państwo jednak nie mogli go zatrzymać, oddacie go Państwo wyłącznie przedstawicielowi wolontariatu?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
14. Czym zamierzacie Państwo żywić psa?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
15. Czy zgodzą się Państwo na wizytę przedstawiciela wolontariatu w Państwa domu przed adopcją i po adopcji (to także punkt umowy)?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]17. Jak częęsto odkleszczacie Panstwo psa? /gdy jest pies/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]18. Gdzie pies bedzie spal?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
19. Pies musi się wybniegac na jednym dłuższym spacerze (40-60 min) - Czy dysponują Państwo [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] czasem ?
20. Czy wiedzą Państwo o konieczności szczepień i odrobaczeń[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
21. Skąd czerpią Państwo wiedzę na temat wychowania, opieki nad psem[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]
22. Czy wiedzą Państwo jak postępowac w sytuacjach gdy pies wykazuje lęk lub agresji[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]23. Czy zapoznali się Państwo z Rozporządzeniem Prezydenta Miasta odn. przetrzymywania zwierząt domowych w mieście ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]24. Czy jesteście Państwo narzeczeństwem/konkubinatem/małżeństwem?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma]25. Co się stanie z psem gdy rozejdą się Państwo ?

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]

[LIST]
[*][B][U][FONT=Tahoma]zastrzeżenia[/FONT][/U][/B]
[/LIST]
[B][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]

[LIST]
[*][FONT=Tahoma]Kategorycznie przez okres pierwszych tygodni [U]nie wolno[/U] spuszczac psa ze smyszy. [/FONT]
[/LIST]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] Szczeniaki – nie znają komendy – należy przyuczyć[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]

[LIST]
[*][FONT=Tahoma]Pies musi nosić adresatkę[/FONT]
[/LIST]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] a. z domu adopcyjnego, z którą został przekazany /lub dopisać numer po [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] drugiej str. adresatki/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] b. z domu stałego[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#4E4E4E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/B]

[LIST]
[*][FONT=Tahoma]W razie wyjątkowych sytuacji życiowych pies nie trafi do schroniska ani na ulicę tylko zostanie oddany wyłącznie osobie związanej z fundacją / osobie, która podpisuję umowę adopcyjną /

[/FONT]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

spadam..z zasiegu..wróce w czwartek to bede sie kontaktowac..załatwcie ta ankietę..co?
p.s.
i zeby nie było:) IVV 4 u all :P nawet te 50 kilosów:P w jedną strone
no i dla KAJTKA TYŻ :)
az mnie ciekawi..co za ludziki pokochali Hunterka..
bo w Radomiu mysliwskich jest pare...
do uslyszneia

Link to comment
Share on other sites

Anitko wielkie dzieki !!!! kochana z Ciebie dziewcztyna !!!!!na Ciebie zawsze mozna liczyc !!! [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205B1.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020466.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020387.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020381.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020467.gif[/IMG][/URL]








[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie stresujcie się....dopiero dotarłam na DOGO :)
dzis kupowałam rowery!!!!wrrrr...

mamy jeden z elektronapędem:PP

Przechodząc do tematu....
Byłam - widziałam - pogadałam....

wg. mnie..teren..ludzie /Pani/..pies rezydent - OK

[B]Pies[/B] - niekastrowany bo /i tutaj uwaga/ WET powiedział, ze to powazna operacja i niepotrzebna - to się Pani wystrachała i zrezygnowała.
mega kontaktowy...mądry, zadbany, mieszka sobie - gdzie chce..ma bude/ocieplona...nowa...w takim miejscu pod tarase - takie psie miejsce..ale super..chłodno..ustronnie...śpi na kocykach wełnianych/
ma w domu ponton do spania...Je karmy suche /te lepsze/..teraz je mieso z płatkami. Widac, ze zadbany po skórze...I MEGA KONTAKTOWY...
Pies czasmi nawiewa - bo lubi pobiegac..nakręcony jest na zabawe i bieganie potwornie:) [B]POZYTYW za psa[/B]

[B]2 koty[/B] - koty mieszkają sobie w stodole /para/ ale śpą tez w budzie z psem..albo na budzie - bo mają tam taki domek gabkowy dla kotów.Poznalam Herkulesa - kontaktowy i gaduła. wlazł mi na uto :) Pies-Amon- pogonił kota dla fanu..ale zima razem śpią w budzie i mu to odpowiada...:)Kotka - nówka. Oba koty sterylkowe [B]POZYTYW za kota[/B] - koty maja wolnosć. Kot Herkules jak cche to wpda do domu..je w odmu. kocica jest dzikuskiem ijest karmiona w stodole - bo tak cche.

[B]OGRODZENIE[/B]-posejsja ogordzona siatką na podmurówce. Od frontu przęsła stalowe - rozstaw pretów - tak ok 10/12 cm - na szerokość dlugosci mojego fona - sprawdze jak wstane.
Brama - to firma..wiec do 17 open(!!!) ale wtedy pies jest w domu - bo już naście razy nawiał...ale wraca. Ze wzgledu na to - pies podczas pracy - jak brama jest open - siedzi w domu.
Pies to mix posokowca z czymś /Pani mówi, ze matka była ONkiem :)) chyba tylko mamką była ta matka:))/
[B]POZYTYW - minus[/B] - ta otwarta brama jak firma działa...ale wtedy pies jest w domu...tzn... pracuje z Pańciostwem

[B]Ludzie/Pani/[/B] - pozytywne wrażenie...nie fixuje jak my na punkcie..ale sie przejmuje...jak pies był chory od kleszcza to go leczyli. Kropia psy od kleszczy
regularnie. Bawia sie z psem...rzucaja pilke...wychodza do sadu aby pobiegał - ale to nie systematycznie...

[B]Pytanie - CZY DAWAĆ>>>>[/B]
nie wiem...DOm ok...pies ok...ale czy Hunter nie jest jedynakiem???Czy dom poświeci mu toche pracy czy to tylko towarzystwo dwóch psów/Funu - co woli Hunter..aporty czy zabawy z psami???/
Jak maly sie dostosuje i przyzwyczai do domu...ze jak brama jest open to sie nie wychodzi..to będzie ok.
p.s.
wyjasnijcei Pani na czym polega leczenie psa!!!Pani chyba nie ma swiadomosci,z e Hunter musi dotawac enzymy. Powiedziałm tej PAni, ze Hunter to najlepeij przebadany pies na firum:) ze ma bogatą historie choroby!!!Pani pytała sie weta odn tego problemu co ma hunter...wet powiedział,ze jak to jest pies po tak mocnym wychudzenia to moze od tego ta chudosc...moga byc pewne komplikacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...