Jump to content
Dogomania

Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas wszystko dobrze Mila ma się dobrze
Chociaż te letnie temperatury to chyba nie bardzo dla niej......
Ledwo wyjdzie a język przy ziemi szuka cienia i rozkłada się na ziemi
Czy takie szorstkowłose "potworki" można szczyc w saloniku dla psów czy są może specjalne maszynki do takiej sierści? Sama ją przycinam nożyczkami tu i ówdzie by jej było chłodniej ale przecież najgorsze przed nią Lato dopiero się zaczyna
Mila jest oczywiście fanką motoryzacji i bardzo chętnie jeździ samochodem więc wszędzie ją zabieramy i wtedy przy szybce łapie wiatr w uszy :lol: A ostatnio jeździmy bardzo często na działke gdzie Mili się bardzo podoba bo ma swobode ruchu a i smakołyk z grilla wpadnie nieraz między kiełki :cool3: Ma też tam psich przyjaciół ( u sąsiadów działkowiczów oczywiście) a Mila jest bardzo towarzyskim psem i ze wzystkimi psiakami bardzo chętnie się bawi tylko właściciele niechętnie widzą te bawiące się pupile w pieczołowicie wyplewionych rabatkach :mad: A i nie wszystkie psy lubią się bawić z Milą bo ta notorycznie łapie za uszy i ciągnie Jamnik z bloku obok jak ją widzi to od razu robi "tył zwrot" i zwiewa No u niego Mila to ma za co ciągnąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U nas wszystko jak w najlepszym porządku Milusia ma się dobrze
W sumie to u nas nic szczególnego się nie dzieje... ot zwykła codzienna rutyna...

Jakby Mila mogłaby mówić to zapewne powiedziałaby: U mnie super, codziennie chodze na spacerki, wyleguje sie na działce, zgryzam kolejne zabawki i smycze które moi państwo mi kupują, karmią mnie smakołykami i głaszczą, zabierają mnie ze sobą wszędzie i rzadko zostaje sama a jak już zostaje to smacznie sobie śpie Niezmiernie się ciesze jak wracają i wtedy skacze po nich i ich liże Bawią sie ze mną i troszczą o mnie a ja by im sie odwdzięczyć zakopuje różne przysmaki w ich łóżku, grzeje im kołderki i kocham ich moim psim serduszkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGAKON']U nas wszystko jak w najlepszym porządku Milusia ma się dobrze
W sumie to u nas nic szczególnego się nie dzieje... ot zwykła codzienna rutyna...

Jakby Mila mogłaby mówić to zapewne powiedziałaby: U mnie super, codziennie chodze na spacerki, wyleguje sie na działce, zgryzam kolejne zabawki i smycze które moi państwo mi kupują, karmią mnie smakołykami i głaszczą, zabierają mnie ze sobą wszędzie i rzadko zostaje sama a jak już zostaje to smacznie sobie śpie Niezmiernie się ciesze jak wracają i wtedy skacze po nich i ich liże Bawią sie ze mną i troszczą o mnie a ja by im sie odwdzięczyć zakopuje różne przysmaki w ich łóżku, grzeje im kołderki i kocham ich moim psim serduszkiem :loveu:[/QUOTE]


No i tak właśnie powinno być, nie inaczej! A na wakacje, gdzie Mila jedzie:)?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Oczywiście że wszysyko dobrze! Milunia ma się dobrze choć może powodów do radości ostatnio nie ma a wszystko przez to że w domu pojawił się kot. Kot całe szczęście psów się nie boi i ma totalnie gdzieś Mile inaczej gdyby uciekał miałabym piekło w domu przez ciągłe gonitwy i szczekanie bo tak normalnie Mila reaguje na koty które się jej boją Natomiast jest dobrze Mila zachowuje się fantastycznie w stosunku do kota Jestem z niej dumna Nawet nie wyjada mu z miski ( choć początkowo się zdarzało ale kotjest u nas pare dni) Ma do kota wręcz anielską cierpliwość ale widać że chciałaby by gość sobie już poszedł i z jego wizyty nie jest zadowolona Powód oczywiście ten sam ZAZDROŚĆ Jak to można głaskać kota a nie Mile przecież tylko Mila może być tulona w tym domu i głaskana.... Jest okropną zazdrośnicą i tyle jak tylko ktoś się przytula czy głaszcze inne zwierze zaraz przybiega i wciska się pomiędzy osoby lub człowieka a zwierze któremu poświęcamy uwage Nie jest przy tym agresywna ale nachalna Ostatnio miałam kompa w sewisie i straciłam wszystko co miałam na dysku w tym zdjęcia Mili ale postaram się w najbliższym czasie pstryknąć kilka fotek i wstawić

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek dla zamojskich psów
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213363-TOREBKI-PERFUMY-CIUSZKI-OBROŻE-czyli-rozmaitości-na-zamojski******-do-10.09.d0-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2133...do-10.09.d0-22[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

No faktycznie dawno nic nie pisaliśmy Aż wstyd przyznać że bywam na dogomani ale na wątek Mili dawno nie zaglądałam Mila ma sie dobrze Nie choruje, nie ma z nią problemów Kilka ostatnich zdjęć Mili.... Pozdrawiamy!
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1333/c81ecdde875934b7med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1143/bc2b64434e74ba71med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/1288/1259893ca4075955med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...