Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shetanka']nie rozumiem, dlaczego w sobotę aż 120zł...[/QUOTE]
Bo to jest najdroższa wystawa w Polsce,którą wiele osób bojkotuje i eliminuje ze swojego kalendarza ze względu na ceny. A opłata za parking przeszła już do historii i jest najwyższą stawką w Europie (50 złotych -powinni się wstydzić -że im to nie przeszkadza !!!)

Link to comment
Share on other sites

A nie wie ktoś ile będzie kosztować wstęp dla widzów? W zeszłym roku płaciłam chyba 20 zł za ucznia/studenta a 40zł za osobę dorosłą... Ceny kosmiczne ale to i tak nic jak w grudniu są na MTP puchar świata w skokach przez przeszkody (jeździectwo) i wtedy 40zł płaci uczeń a osoba dorosła 80zł :angryy: (nie chcę nawet myśleć ile wówczas musi płacić zawodnik za siebie i konie z którymi przyjechał :shake:)

Link to comment
Share on other sites

I chyba jednak nas nie będzie - nie wiem jak ja patrzyłam, że sobie ubzdurałam 18 a nie 12 września... :( Metryki odbieram dopiero 14 albo 16 i wtedy najwcześniej mogę psy zarejestrować... Mogliby przedłużyć termin, zamykać go na dwa miesiące przed wystawą to niesprawiedliwe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']I chyba jednak nas nie będzie - nie wiem jak ja patrzyłam, że sobie ubzdurałam 18 a nie 12 września... :( Metryki odbieram dopiero 14 albo 16 i wtedy najwcześniej mogę psy zarejestrować... Mogliby przedłużyć termin, zamykać go na dwa miesiące przed wystawą to niesprawiedliwe...[/QUOTE]Jeszcze nie spotkałam sie zeby nie były przedłuzane ;) Ale moze sie myle..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']I chyba jednak nas nie będzie - nie wiem jak ja patrzyłam, że sobie ubzdurałam 18 a nie 12 września... :( Metryki odbieram dopiero 14 albo 16 i wtedy najwcześniej mogę psy zarejestrować... Mogliby przedłużyć termin, zamykać go na dwa miesiące przed wystawą to niesprawiedliwe...[/QUOTE]

Ja dzwoniłam do związku i da się z nimi umówić aby indywidualnie przedłużyli. Mi przedłużyli bo już czekam 1,5m za nostryfikacją z ich winy bo późno wysłali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Właśnie dzwoniłam do oddziału, bo mnie to czekanie denerwuje ;-)
[b]Do końca tygodnia zgłoszenia są przyjmowane po niższych cenach![/b][/QUOTE]

A czy można zgłosić psa np. dziś a pieniądze wpłacić na koniec września po niższych cenach ?
Nie mogliby po prostu przedłużyć terminu do końca września ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda81']A czy można zgłosić psa np. dziś a pieniądze wpłacić na koniec września po niższych cenach ?
Nie mogliby po prostu przedłużyć terminu do końca września ?[/QUOTE]

A zadzwoń i się zapytaj, ja nie wiem :-)
Jak ładnie porposisz panią z sekretariatu, to może powie czemu tak krótko przyjmują, a na Kielce, które są później, zgłoszenia są do połowy października ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda81']A czy można zgłosić psa np. dziś a pieniądze wpłacić na koniec września po niższych cenach ?[/QUOTE]
he he he .... dobre ...... Madziu -Ty pytasz o sprawy związane z najdroższym oddziałem w europie ..więc sama rozumiesz jaka jest odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...