Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maluch już u mnie ... zostałam już udziabana ale też zamerdał na mnie ogonkiem :)

Warczy strasznie na mojego rezydenta ... Obawiam się, że jeśli w ciągu tygodnia się nie przekona to trzeba będzie szukać nowego tymczasa .... narazie jak będą sami to będę ich izolować :(

Muszę go wykąpać ;) Narazie nie chcę go stresować ;)

Link to comment
Share on other sites

szczeniaki już w DT. Podróż przebiegła bez komplikacji. Psiaczki tak były spokojne w podróży, że nawet myślałem że coś im się stało i się na chwilkę zatrzymałem ;)
Totalne chudzinki z nich. Ja nie wiem czy one w ogóle jeść nie dostawały ?! Jak zobaczyły u Lu-gosiaka że coś się pichci, to dostały świra, a jak dostały po kawałeczku parówki (uwaga tu będzie reklama) z Indykpola (polecam parówki tradycyjne ;)) to o mało nie oszalały ze szczęścia. Wiem, wiem, powiecie że przed drogą nie powinno się dawać zwierzakom jeść, bo mogą bleee (no wiecie co), ale chyba właśnie dzięki temu posiłkowi podróż przebiegła bez problemów.
W tym miejscu chciałbym podziękować Karusip i Asiorkrowi za użyczenie kontenerków-transporterków :modla:

pozdro
Romi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']:)

Romi, wystarczy mi dla ostatniego szczeniaka transporter o wymiarach dł.60 x szer. 30 x wys. 40 cm. czy będzie za mały?[/QUOTE]

cholerka, nie mierzyłem kontenerka wewnątrz, ale jutro zmierzę (bo zostały w samochodzie) i dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Było już jedno starcie :( Oczywiście zaczął mały .... mój psiak się go teraz strasznie boi ....

Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej ....

Młodemu muszę pokazywać, że mój Tiger MI nic nie zrobi ( mały staje w mojej obronie :crazyeye:) on warczy tylko, gdy mój się do mnie zbliży ;)

Ogon na mój widok lata mu jak śmigło ;) Skoczny jest straaaaasznie :evil_lol:

Uwielbia siedzieć przy oknie i mruczy jak kot ;) Śpi cwaniak na łóżku :evil_lol:

No i do dzieci też go trzeba przekonać bo zawarczał na mojego siostrzeńca :angryy:

Link to comment
Share on other sites

w koncu mam dostep do sieci:)
dziekuje bardzo Romiemu za poswiecenie calego dnia na przewiezienie maluchow:loveu::loveu:, Romi przyjechal i od razu niespodzianka;) PaulinaB jak uslyszala, ze zostanie jeden szczylek to kazla Romiemu zabierac i tak w koncu do Krakowa pojechaly w 3;)...dziekuje bardzo p.Bozence i Poli za przygarniecie kolejnego psiaka od nas:loveu: psiak nr 1 bedzie w hotelu w Niepolomicach:)

kopciuszku, to ze szczyek warczy na Twojego psa to normalne na poczatku - robi to ze strachu, to ze sie rzuca to tez reakcja obronna - musi sie przekonac, ze nic mu nie grozi - mowilam, ze One sa dzikie ...co do dzieci to dziwne, bo tam byly wychowane z dziecmi i akurat na dzieci super reaguja - dzis jak je wypuscilismy w mojej kuchni to nas sie przerazliwie baly a do mojego dziecka podbiegaly i delikatnie stawaly lapkami, zero agresywnych ruchow z ich strony.....

teraz przyziemne sprawy: finanse:shake:
za transport z Krakowa i z powrotem Romi policzyl 115zl - mega tanio, bo najezdzil sie bardzo - za co jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje:Rose::Rose: - juz zaplacialam...niestety na kolejny transport juz mnie nie stac a we wtorek papatikole ma wiesc ostatniego szczylka - pieska nr 3 do Lodzi - transport 150zl

DT u kopciuszka - karma i weterynarz
Ritafi - bezplatnie
Poli - nie zapytalam
owca - weterynarz

trzeba wszystkie psiaki odrobaczyc, zaszczepic, kupic karme - prosze pomozcie..grosz do grosz i sie nazbiera:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Na siostrzeńca zareagował tak tylko przy mnie :angryy: Ale skarciłam go wzrokiem powiedziałam stanowczo nie wolno i już jest ok :razz:

Psiaki narazie będziemy zostawiać w osobnych pokojach, by się sobie do gardeł nie rzuciły :roll:

Na smyczy na początku się szarpał, ale kilka smaczków i słownych nagród i po chwili szedł baaaardzo ładnie :evil_lol: Jest bardzo mądry i szybko się uczy :razz:

Ja mojemu maluchowi robię bazarek imienny i te pieniążki przeznacze na jego utrzymanie ;)

Co do suchego to nawet nie kupujcie, bo się nie tknie (dawałam mu resztke Eukanuby po poprzednich szczeniorkach). Wygodny jest i trzeba mu gotować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Na siostrzeńca zareagował tak tylko przy mnie :angryy: Ale skarciłam go wzrokiem powiedziałam stanowczo nie wolno i już jest ok :razz:

Psiaki narazie będziemy zostawiać w osobnych pokojach, by się sobie do gardeł nie rzuciły :roll:

Na smyczy na początku się szarpał, ale kilka smaczków i słownych nagród i po chwili szedł baaaardzo ładnie :evil_lol: Jest bardzo mądry i szybko się uczy :razz:

Ja mojemu maluchowi robię bazarek imienny i te pieniążki przeznacze na jego utrzymanie ;)

Co do suchego to nawet nie kupujcie, bo się nie tknie (dawałam mu resztke Eukanuby po poprzednich szczeniorkach). Wygodny jest i trzeba mu gotować :evil_lol:[/QUOTE]
juz chodzi na smyczy??? wow:crazyeye::crazyeye:
a załatwil sie juz?? u mnie byly tak zestresowanie, ze tylko ze strachu ten Twoj kopciuszku zrobil kupke, ale siku nic
anett miala wlasnie dzis zamawiac karme na allegro to co?? nie zamawiac??
one tam pewnie jadly resztki ze stolu, wiec suchego nie znaja

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie idealnie ale chodzi za moim krok w krok ;) Też w szoku byłam ;)
Zrobił zrobił oczywiście nie na polku :evil_lol: Co on se tyłek będzie w mokrej trawie mroził :evil_lol:

Już jesteśmy po kąpieli i ładnie pachniemy ;) A jak się świetnie "wyciera" w ręcznik :evil_lol:

Foteczki zaraz wstawię ;) Bo przeta muszę pokazać to moje cudo ;)

Nie kupujcie mu :shake: Nie ma sensu kupować jak on tego potem nie tknie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']

DT u kopciuszka - karma i weterynarz
Ritafi - bezplatnie
Poli - nie zapytalam
owca - weterynarz

trzeba wszystkie psiaki odrobaczyc, zaszczepic, kupic karme - prosze pomozcie..grosz do grosz i sie nazbiera:modla::modla::modla:[/QUOTE]

Gosia jesli chodzi o psiaka u nas to ja go odrobacze i cos na pchelki zalatwie, jedynie przydalaby sie pomoc w kosztach za szczepienia!
A jesli chodzi o samego psiaka to ma na imie Jasiek, oczywiscie jest glodomorkiem małym, lubi zarowno gotowane miesko jak i rozne smakolyki;) Wygodniacki jest, woli przewalac sie na kanapie niz na poslaniu leżącym na ziemi;) Zaczął dawac buziaki i machac ogonkiem! Jasiek chodzi po domu w obrozy i szelkach zeby sie przyzwyczajal chociaz na smyczy i tak ladnie chodzi, jeszcze nie rozumie ze na zew sie trza zalatwiac i robi to w domu:)
Poza tym nie lubi byc zamykany sam w pokoju, chetnie chodzil by po calym domu, ale neistety musi na zmiane z moją sunką bo ta by go zjadla gdyby doszlo do spotkania.
Generalnie to taka cicha woda z tego szczylka;)

Link to comment
Share on other sites

Romi, Poli OGROMNE DZIĘKI za pomoc!!:loveu::loveu:

I super optymistyczne wieści o zachowaniu psiaków!!:lol: dojdą do siebie szybciej niż mogłoby się wydawać:multi:
Mam nadzieję, że Ritafi też będzie miała takie dobre wieści o suni.
Kopciuszek zdjęcia bomba!!:lol: To pierwsza spokojna noc tych psiaków!

Szczęście? one miały MEGA FARTA!!

A my mamy nóż na gardle..:cool3: finansowy oczywiście, każda pomoc bezcenna!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Małagos tu masz mamusię...

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/334/0d770cafa84c1f50med.jpg[/IMG][/URL]

Sunia jest młoda, ok. 4letnia adoptowana chyba z 2 lata temu ze schronu w Częstochowie - była pewnie pozostawiona samej sobie gdzieś na podwórku; teraz kobieta przeprowadziła się do bloku i suka jej przeszkadza bo nie jest nauczona czystości, nie chodzi na smyczy, szczeka i śmierdzi:angryy::angryy: szczeniaki jakoś nie znalazły chętnych nabywców więc całą rodzinkę postanowiła uśpić...[/QUOTE]

tu jest mamusia.


A tak poza tym, to pięknie to wszystko dograłyście i szybko, gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaB']Gosia jesli chodzi o psiaka u nas to ja go odrobacze i cos na pchelki zalatwie, jedynie przydalaby sie pomoc w kosztach za szczepienia!
A jesli chodzi o samego psiaka to ma na imie Jasiek, oczywiscie jest glodomorkiem małym, lubi zarowno gotowane miesko jak i rozne smakolyki;) Wygodniacki jest, woli przewalac sie na kanapie niz na poslaniu leżącym na ziemi;) Zaczął dawac buziaki i machac ogonkiem! ...........)[/QUOTE]
hahaha superowo, ze Jasiek rozdaje buziaki:):)
niestety maluch ma ogon zlamany w dwoch miejscach:(

czyli podsumowaujac wydatki:
potrzebne - 150zl transport pieska nr3 do łodzi
DT u kopciuszka - karma i weterynarz
Ritafi - bezplatnie
Poli - szczepienia
owca - weterynarz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...