Jump to content
Dogomania

PORZUCONA suczka z zabrza szuka domu!!!


bosley

Recommended Posts

Witam dzisiaj rano znalazłem młodą sukę mieszańca. Suczka wygląda na spokojną jest bardzo przyjazna. Znalazłem ja na przystanku w Zabrzu- Rokitnicy zaczęła chodzić za mną i piszczeć wziąłem ją do domu i nakarmiłem. Póki co mam ją u siebie. Niestety mieszkam w bloku sam i pracuje na zmiany , wiec nie mogę jej zapewnić opieki.Chciałbym jej znaleźć dobry dom. Czy mógł by mi ktoś pomóc ?? Zamieszczam zdjęcia poniżej.
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/4519/dsc00501pc.jpg[/URL]

[URL]http://img829.imageshack.us/i/dsc00480u.jpg/[/URL]
[URL]http://img838.imageshack.us/i/dsc00502y.jpg/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem dziś w schronisku gdzie z powodu braku miejsc nie została przyjęta, zostawiłem swój nr tel i czekam. Powiedziano mi w schronisku że parę dni temu ktoś chciał zostawić takiego psa opis się zgadzał a w sobotę ja ją znalazłem, więc na 90% jest porzucona. Ja nie mam jak trzymać jej na stałe bo mieszkam sam i pracuje na zmiany:/ podaje dodatkowo namiary na siebie mail - [email][email protected][/email], tel - 725695716, 2gi nr - 507061967

Link to comment
Share on other sites

Może zostać do połowy września wtedy będę zmuszony robić nadgodziny w pracy :( Ogłosiłem ja na allegratce i paru innych mam nadzieję że ktoś odpowiedzialny ją przygarnie. Nie wiem jak sie wabi narazie wołam na nia Kiko :) Gdy jest na spcerze bardzo mnie pilnuje przybiega nawet gdy widzi psa. Potrafi dawac obie łapy uczę ja innych komend. Mam ją od niedzieli rano niestety mimo wyjść załatwiała sie po spacerze jak tylko weszła do mieszkania :( kupe też zrobila pare razy. Może to przez stres. Narazie pomaga mi dziewczyna ale wziąść jej nie moze bo ma własnego psa . Pytałem juz znajomych jak narazie nikt jej nie chce :( Pomożcie mi proszę znaleźc jej dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Niestety :( Pan nas którego liczyliśmy nie weźmie suczki bo nie chce odpowiedzialności :( Sytuacja staje się krytyczna :( Nie mogę jej poświęcać tyle uwagi na ile zasługuje. Proszę pomóżcie mi szukać domku dla niej. Nie mogę jej długo trzymać. Nie chcę tego ale będę zmuszony oddać ja do schronu.

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy bardzo. I prosimy o pomoc. Suczka naprawdę jest wspaniała i żywiołowa odżyła, chętnie się bawi. Nie robi już w mieszkaniu wcześniej co chwilę. Nie chcę jej oddawać do schronu. :( Myślę że nie dała by rady ona się boji psów podkula ogonek.

Link to comment
Share on other sites

A miałam iść spać:razz:znaczy już ide:)
Ta sunia jest piękna , cudowna, powinna domek znalezć,..
nombre napisz mi na pw o charakterze niuni i może mógłbyś ja potrzymac dopóki nie znajdziemy jej tymczasu????
Wiem, że pracujesz i nie chce zmuszać, ale ja pracuje po 12 godzin a mam 3 psy...zawsze lepsze to, niż schron..nie namawiam, ale jakbyś mógł..
Zrób mi zdjęcia niuni jeszcze i wyślij na maila a porobie suni ogłoszenia, tylko daj mi chwilke czasu bo przez kilka dni nie mam go w ogóle...zaraz na maila wyślę Ci mój mail a napisz mi jak najwięcej info i fotki...jakie fajne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...