Jump to content
Dogomania

Cudowny Czaruś odszedł :-( Kolejna śmierć psiaka z Ostrowi,nosówka zbiera żniwo...:-(


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny piesek... Kolejna nosówka.. Mam nadzieję, że tym razem się uda uratować psinkę.
Na SGGW to niestety z tego co wiem zawsze taki bałagan. Czasami ma to przykre konsekwencje ( jak w przypadku pieska, którego niedawno adoptowałam )... Nie dawajcie im się zbywać dziewczyny. Naciskajcie ile się da, żeby wszystko robili jak najszybciej. I pilnujcie czy się wywiązują ze wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Oj niedobrze, aby czekać do poniedziałku!:shake: Zbyt długo, a nosówka jest
bezlitosna i nie czeka!! Po historii z Keksikiem widać, że trzeba wetów na SGGW pilnować i patrzyć im na ręce!! :mad: Bo, moim zdaniem, to przez nich Keksik za TM!!

Na mnie możecie liczyć - dorzucę do leczenia. A jeszcze przecież zostały dwa psiaczki w schronisku, które też nie mogą czekać! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie moge jak lekarze weterynarii mogą patrzeć na cierpienie zwierząt??? I zacząć leczyć np. w pon. przecież to nie urząd gdzie się pracuje od 7-15. To jest szpital dla naszych mniejszych przyjacół :placz: :placz: :placz: . No poprostu nie umiem tego zrozumieć!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie ma innego szpitala, gdzie przyjmowali by z chorobami zakaźnymi?
Ja już tym z SGGW raczej nigdy nie zaufam... Keks za TM a mój piesek już nigdy nie będzie miał sprawnej łapki "dzięki" nim... ( składając mu kość przedramienia zniszczyli gwoździem staw łokciowy ).
Szkoda by było, żeby zaniedbali pieska. Czekanie do poniedziałku nie poprawi jego szans...

Link to comment
Share on other sites

..tak...nie można czekać....a i wetów na SGGW trzeba pilnować w sumie biorą naprawdę niewąską kasę...u mnie w Olsztynie Uniwerek ma całodobową Poliklinikę i tam płaciłam 15 zł (uzależnione od wagi psa) za dobę za szpitalik...a i odwiedzać mogłam kiedy chciałam....i nie wyobrażam sobie psiaka z nosówką nieleczonego przez kilka dni...na oczy to sami mogliśmy kropelki kupić....i antybiotyk.....a dziewczyny koszty ponoszą niesamowite za opiekę na SGGW...to niech ta opieka będzie......:mad:

Link to comment
Share on other sites

Echhh... co tu można zrobić ...
Niby są leczone na nosówke ...ale czy napewno :placz:
jesli pan dr. sam nie jest pewien czy to nosówka..?
Obiecał ,ze jak się pani dr. pojawi to zrobi testy dzisiaj ...oby...
Dostają co dziennie kroplówki i leki ale lekarze są tylko do 14 !!
A odwiedziny to tylko jak szczęście :angryy:
i dobry humor lekarza dyżurnego dopisze
...no koszmar jakis ....:shake:

Link to comment
Share on other sites

tak, przede wszystkim pies musi trafic w rece specjalistow!!!
bez tego nic nie bedzie.
moj pies , ktory pilnie potrzebował pomocy, trafił w nieodpowiednie ręcę , nie był odpowiednio leczony i skonał.
mi się wydawało, ze zawiozłam go renomowanego szpitala, gdzie za dobę placił sie 100- 150zł a okazało sie ze moj psiak natrafil na konowałow, ktorzy na niczym sie nie znali , tylko potrafili zdzierać kasę.
mojemu psu już zycia to nie wroci ale chce ostrzec wszystkich , że nie wszystko co pieknie na zewnatrz wyglada, jest takie w rzeczywistości
( do wiadomości:szpital krzemińskiego w gdańsku - nigdy nie zawoŻcie tam swoich zwierzat!!!!).

Link to comment
Share on other sites

przelew został własnie wysłany.jakby brakowalo na leczenie to dajcie znac, spróbuje cos jeszcze dorzucić.
ale zeby w wawie nie było specjalistów?
pies -nie daj Boze -zeby nie trafił na konowałów , bo wtedy to zadne pieniadze nic nie pomoga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...