Jump to content
Dogomania

Malutka Myszka przejechana, złamany kręgosłup i serducho...juz w swoim domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ukryty Smok']Jak się czuje Myszka?

Pzdr,

Ukryty Smok[/QUOTE]

kasiorka dotarła :loveu:

do zeszłego pt koszt pobytu w lecznicy, operacji i sterylki wyniosł 900 zł :-(

Myszka czuje sie dobrze, nie ma problemów z załatwianiem
jest na antybiotyku
szukam jej po znajomych jakiegos tdt bo niestac mnie na nic innego w tej chwili :(
za duzo juz jak na mnie....ech :(

Link to comment
Share on other sites

dobrze by było jak zwykle nagłośnić sprawę w mediach . jesteśmy tuż przed debatą sejmową na tematy związane z ustawami o ochronie zwierząt. Im więcej takich informacji o wydarzeniach już nie akceptowanych przez gross społeczeństwa tym większe może zainteresowanie debatą i wynikiem sejmowym. Zazwyczaj odzew jest spory i psiaki dostają pomoc a także ds. Tak było z Bąblem, gdzie zainteresowana była także policja, jak i małą pociętą nożyczkami sunią. Nawet nie zdażyłam zaoferować suni leczenia w dt u mnie. Służę bardzo konkretnymi namiarami. To najlepsze co możemy zrobić, dużym atutem są posiadane szczegóły i świadkowie.Ciekawe jak się delikwent poczuje. Warto to zrobć naprawdę. Jak widać koszty są już duże. delikwent powinien zapłacić, po nitce do kłębka, moze jednak go namierzą. A i ludzie pomogą w leczeniu czy ds lub dt.
Narazie podsyłam parę marnych grosików.

Link to comment
Share on other sites

ja tez chce cos podeslac poprosze namiary na PW
zajmijcie sie ta sprawa ,moze jak sie to naglosni to inni beda bardziej uwazac by nie nabrac podobnego rozglosu w mediach
ja wrocilam chora z Polski :( te bezpanskie ,glodne ,biedne ,walesajace sie psiny i porozjezdzane psy zdychajace w rowach ...koszmar!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...