Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aneciorek w którym miejscu maliniak jest masywny?
Luiza-wątpie ,zebys dała radę z jakimkolwiek Belgiem.A golden moim zdaniem świetnie nadaje sie do agility o ile ma zdrowe stawy i jest szczupły.
Mając podejscie jak ta cala dorota czy jak jej leci żaden pies prócz Belga i bordera nie powinien biegac w agility.
A ja widywałem i ON ,sznaucery(wszystrkie wielkości) Yorki, asty ,pity.Kazdy pies który ma chęć pracy z włascicielem może uprawiać ten sport.

Link to comment
Share on other sites

Czesc Cerberkowa! Dawno mnie tu nie bylo a widze duuuzo zmian :p
Po pierwsze gratuluje zdania matury!! :multi: Na jakie studia sie wybierasz? :cool3:
Po drugie, fajnie ze trenujecie agility-to swietny sport :lol:
Widzialam ze chcesz szczeniora :eviltong: Jakie rasy cie interesuja? Wiem ze goldek niestety odpada... (co to maliniak bo nie kojarze)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Aneciorek w którym miejscu maliniak jest masywny?
Luiza-wątpie ,zebys dała radę z jakimkolwiek Belgiem.A golden moim zdaniem świetnie nadaje sie do agility o ile ma zdrowe stawy i jest szczupły.
Mając podejscie jak ta cala dorota czy jak jej leci żaden pies prócz Belga i bordera nie powinien biegac w agility.
A ja widywałem i ON ,sznaucery(wszystrkie wielkości) Yorki, asty ,pity.Kazdy pies który ma chęć pracy z włascicielem może uprawiać ten sport.[/quote]

Po pierwsze... nie mozesz mówić jaki pies dla mnie się nadaje.. znaczy z jakim sobie dam radę a z jakim nie. Po drugie dla Ciebie to nie Dorota tylko PANI Dorota, bo jak dla niej to jesteś gówniarzem i tyle, a po 3 będę miała owczarka belgijskiego, adoptowanego i mam gdzieś czy uważasz, ze dam sobie z nim rade czy nie... i generalnie to mnie nie denrwuj bo dziś mam zły humor...

Link to comment
Share on other sites

a ja niewiem co stoji na przeszkodzie mnieć Goldena-który według wielu osób nie nadaje sie do aglity.Przeciez to Twoje marzenie.Możesz go mnieć,jesli sie nie nada do Agility trudno..ale zawsze bedziesz marzyła o tych psach a po co marzyć jak można go mniec?
po drugie-Cerber jest idealny do agility.Zawsze możesz z jednym psem trenować jesli ewentualnie Golden nie bedzie mógł.


Moje zdanie koniec.Nie odzywam się już bo tu 3 wojna sie zaczyna:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Czesc Cerberkowa! Dawno mnie tu nie bylo a widze duuuzo zmian :p
Po pierwsze gratuluje zdania matury!! :multi: Na jakie studia sie wybierasz? :cool3:
Po drugie, fajnie ze trenujecie agility-to swietny sport :lol:
Widzialam ze chcesz szczeniora :eviltong: Jakie rasy cie interesuja? Wiem ze goldek niestety odpada... (co to maliniak bo nie kojarze)[/quote]


czesć, a wiesz, ze wczoraj przeglądałam Twoją galerię :) chyba cię myślami ściągnęłam do siebie :)
Dziękuje za gratulacje... idę na pedagogikę, będę studiowała zaocznie :) hmmm no do sportu to głównie owczarki i na razie się na nie napaliłam... tym bardziej, że kilka osób z agility ppróbuje mi pomóc takiego zdobyć... a goldenka kupię sobię za kilka lat i jest gites :)
Cerber jest bardzo podobny do maliniaka, tylko nie ma podniesionych uszu jak pies tej rasy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']a ja niewiem co stoji na przeszkodzie mnieć Goldena-który według wielu osób nie nadaje sie do aglity.Przeciez to Twoje marzenie.Możesz go mnieć,jesli sie nie nada do Agility trudno..ale zawsze bedziesz marzyła o tych psach a po co marzyć jak można go mniec?
po drugie-Cerber jest idealny do agility.Zawsze możesz z jednym psem trenować jesli ewentualnie Golden nie bedzie mógł.


Moje zdanie koniec.Nie odzywam się już bo tu 3 wojna sie zaczyna:roll:[/quote]

hmmm ja już pisałam coś na ten temat... z resztą czemu ja mam wszystkich słuchać... w tej chwili skupiam się głównie na agility i chcę mieć 2 psy, które bedą biegały po torzea belgi mi się podobają... nie zostawię jednego psa w domu, zeby z drugim biegać na treningi... nie chcę czegoś takiego... nie chcę też, zeby jeden pies leżał przy torze, a tylko drugim będę się zajmowała... więc jeśli nie wezmę belga teraz to goldena też nie, bo nie będę z nim cwiczyła na agility... widziałam jak biegają goldeny na torze... widziałam też świetnego goldena, który wygrał zawody jakieś tam, ale to był wyjątek, a ten wyjątek biegal tak wono jak mały psiak... no i był wychudzony... nie chcę takiego psa na torze...

ps. no i kto zaczyna te wojnę... ja zakończyłam już wczoraj ten temat bo mówiłam, ze przemyślę wszystko, ale niestety Oleg musi mnie denerwować swoimi wypowiedziami i wychodzi co wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']a ja niewiem co stoji na przeszkodzie mnieć Goldena-który według wielu osób nie nadaje sie do aglity.Przeciez to Twoje marzenie.Możesz go mnieć,jesli sie nie nada do Agility trudno..ale zawsze bedziesz marzyła o tych psach a po co marzyć jak można go mniec?
po drugie-Cerber jest idealny do agility.Zawsze możesz z jednym psem trenować jesli ewentualnie Golden nie bedzie mógł.[/quote]

no ja mam podobne zdania zawsze marzyla o goldkach a tak nagle taka zmiana... ale co tam moze lepiej sie nie wypowiadam:roll:

Link to comment
Share on other sites

Twoja decyzja,cokolwiek zrobisz,zrobisz po Swojej myśli a my zapewne po pewnym czasie zapomnimy o tej rozmowie a bedziemy podziwiać filmiki z Cerberem i Belgiem w roli głównej na torze agility i cieszyć sie wraz z Tobą;)



[SIZE=1][COLOR=Silver]ps.A jak sie coś nie uda to tradycyjnie nasz kochany Oleg zacznie Ci wszystko wypominać,ale to taka jego natura:evil_lol:i nie warto sie przejmować i nie spac po nocach przez niego(co tam 27 godzin nie spałam :placz:)

[/COLOR][/SIZE][quote name='Marta_Ares']no ja mam podobne zdania zawsze marzyla o goldkach a tak nagle taka zmiana... ale co tam moze lepiej sie nie wypowiadam:roll:[/quote]
Marta ja też ostatnio zmieniłam zdanie co do wymarzonego psa.I to w momentalnej chwili....bo...naogladałam sie w programie.I coś mi odbiło xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Twoja decyzja,cokolwiek zrobisz,zrobisz po Swojej myśli a my zapewne po pewnym czasie zapomnimy o tej rozmowie a bedziemy podziwiać filmiki z Cerberem i Belgiem w roli głównej na torze agility i cieszyć sie wraz z Tobą;)



[SIZE=1][COLOR=silver]ps.A jak sie coś nie uda to tradycyjnie nasz kochany Oleg zacznie Ci wszystko wypominać,ale to taka jego natura:evil_lol:i nie warto sie przejmować i nie spac po nocach przez niego(co tam 27 godzin nie spałam :placz:)[/COLOR][/SIZE]


Marta ja też ostatnio zmieniłam zdanie co do wymarzonego psa.I to w momentalnej chwili....bo...naogladałam sie w programie.I coś mi odbiło xD[/quote]


dziekuję za wyrozumiałość... denerwują mnie niektóre wasze wypowdziedzi... jaj goldeny to do końca życia będzie moja ulubiona rasa, ael zdążę się nimi nacieszyc, a tak naprawdę to kocham wszystkie psy i wszystkie mi się podobają oprócz bulowatch... znaczy one na swój sposób mi się podobają i już... przecież na tymczas też mogłam wziąć goldenowatego pieska, bo to moja ulubiona rasa i chciałabym już niejako się przyzwyczajać do goldenowatych, a jednak wzięłam spanielka... spanielki bardzo mi się podobają, zaraz po goldenach, tak samo wszystkie typy wyżłów... Kaję bardzo lubię i muuszę wam powiedzieć, ze w penym momencie wyzły podobały mi sie tak samo jak goldeny... mimo wszystko anecioreczek masz rację, po pewnym czasie wszystcy o wszystkim zapomną... mam nadzieję... tym bardziej, ze ja tego psa nie kupie z hodowli tylko wyadoptuje i dam mu kochający dom do konca życia... jakoś nie mogłabym w hodowli kupić tego psiaka, bo jakoś i tak dziwnie czułabym się, ze zamiast goldena kupuję belga i dlatego postanowiłam wyadoptować psa tej rasy...

Link to comment
Share on other sites

hehe ten psiak został wyadoptowany, czy wykupiony tam nie... znaczy sie ogloszenie jest nieaktualne :D

hmmm jak będzie mi się chcialo to jeszcze dziś wstawię wam foty z pobytu na wsi w niedzielę. Cer i ja uwielbiamy wieś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']hehe ten psiak został wyadoptowany, czy wykupiony tam nie... znaczy sie ogloszenie jest nieaktualne :D[/quote]
I co teraz zamierzasz? :cool3:
[quote name='Cerber']hmmm jak będzie mi się chcialo to jeszcze dziś wstawię wam foty z pobytu na wsi w niedzielę. Cer i ja uwielbiamy wieś :)[/quote]
Fotki zawsze mile widziane. :p

Link to comment
Share on other sites

Witam kochani... przezpraszam za te foty, ale przyznam się bez bicia, że ie chaiło mi się... tej chwili biorę się do roboty i foty będą za kilkanaście minut :)

Asia_pie - co zamierzam... nie zdradzę sekratu... jak wszystko się uda to wtedy napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...