Jump to content
Dogomania

Gammolen


Just-tea

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem to za wsześnie na takie cuda - to się naprawdę podaje jeśli to ma NAPRAWDĘ sens - czyli pies jest chory, lub intensywnie linieje. Tego cuda nie ma co dawać profilaktycznie, bo to nie ma sensu, efekt będzie najczęściej żaden a psu można niepotrzebnie obciążyć wątrobę.
Sens ew. będzie to miało, jeśli piesek jest żywiony po domowemu - jako suplement w diecie, ale też bez szaleństw, jak sądzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz!!!Nie pisałam wczesniej ale to nie jest moje widzimisie!!! Niestety kupiłam suczke chorą na świerzbowiec drążący i płyn ktory stosowalam przy leczeniu bardzo oslabił jej wlos w niektorych miejscach ma łyse miejsca!!! Szukalam czegos co zregenerowało by jej włos i dlatego pytałam o ten preparat!!! Ale w sumie sprawa jest nieaktualna bo zasiegnelam porady weta i stwierdził że w jej przypadku lepszy bedzie preparat Biogram zawierający Biotynę!!! Mimo wszystko jeszcze raz dzieki za odp:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No ja podawaje gammolen od ponad miesiąca..zamówiłam juz drugie opakowanie i na tym skonczymy..od ok 2 tygodni starsznie leca mu włosy...ale to jest chyba związane z tym że gubi zimowe futro i całymi garsciemi wychodza mu włos, musze go czesać kilka razy dziennie...ale jednoczesnie widze że włosy robią mu sie błyszczące:) Licze że nowe któe beda wyrastać będa równie sliczne:)

Link to comment
Share on other sites

witam
zdecydowanie polecam krople [B]EFA OIL[/B]. Są naprawde rewelacyjne, zdecydowanie poprawiły wygląd i jakość włosa u moich husky, sierść stała się sprężysta, błyszcząca i przestała wypadać. Z tego co pamiętam stosuje się go profilaktycznie, jest doskonały w przypadku leczenia wielu schorzeń skóry naszego ulubieńca. Jest to mała buteleczka z dozownikiem, kropelki dodaje sie do pożywienia lub bezpośrednio do pyszczka. Jest wydajny, ja stosowałam mniejszą ilość kropli, a dłużej podawałam i efekty były.

Link to comment
Share on other sites

Witam:p
Ja podaje mojej suni Gammolen od tyg. narazie mi trudno coś stwierdzić. Wcześniej podawałam jej Kerabol. Miała ładną sierść ale nadal wypadała. Poźniej Omegan ale to była porażka. Zero efektu. Niestety musze jej dawać to na siłe tzn głeboko do gardziołka troszke trzymam jej p[yszczek i połknie. Z tamtymi nie było problemu bo było w płynie. Probowałam dawać jej do parówki lub kiełbaski ale wypluwa:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moja Nusia je po 1 kapsułce dziennie od wczoraj. Mam nadzieję, że przestanie się tak sypać... pani weterynarz nam poleciła i sprzedała :D

Małe pytanie: było już może mówione, czy lepiej podawać tabletkę po czy przed jedzeniem? Na razie podaję po...

Link to comment
Share on other sites

Ze strony Tymofarmu producenta Gammolenu:

Kuracja podstawowa powinna trwać nie krócej niż 2 miesiące, aby organizm mógł uzupełnić niedobór kwasów omega-6 i omega-3. Zwykle pierwsze efekty stosowania pojawiają się po około 10 dniach podawania [COLOR=#c07218][B]Gammolenu[/B][/COLOR]. Gdyby okres ten się przedłużał, można zwiększyć ilość [COLOR=#c07218][B]Gammolenu[/B][/COLOR] w diecie. Indywidualne potrzeby żywieniowe zwierzęcia (np. zwierzęta młode lub stare po wysiłku fizycznym, w czasie rekonwalescencji) mogą wymagać dłuższego podawania lub większej ilości [COLOR=#c07218][B]Gammolenu[/B][/COLOR] w codziennej diecie. [COLOR=#c07218][B]Gammolen[/B][/COLOR] jest karmą dietetyczną i można podawać go jako stałe uzupełnienie codziennego pożywienia. Wówczas należy stosować podstawowe dawkowanie.
[B]Dla psa[/B] zwykle 1 kapsułka / 5 kg wagi dziennie.
[B]Dla kota[/B] - 1 kapsułka dziennie.

Najlepiej podawać [COLOR=#c07218][B]Gammolen[/B][/COLOR] w trakcie lub bezpośrednio po jedzeniu. Można wycisnąć zawartość kapsułki na pokarm.

Link to comment
Share on other sites

[B]Karma dietetyczna [COLOR=#c07218]Gammolen[/COLOR] uzupełnia dietę w WNKT omega-6 i omega-3.[/B] Dla uzyskania wspaniałej sierści psa lub kota i dla poprawy kondycji skóry, należy codziennie uzupełniać dietę naszego pupila karmą [COLOR=#c07218][B]Gammolen[/B][/COLOR] w zalecanych dawkach.

[B]STOSUJ [COLOR=#c07218]GAMMOLEN[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR] koniecznie[/B] - kiedy sierść Twojego psa lub kota jest sucha, matowa i łamliwa, kiedy pies lub kot się drapie, lub kiedy ma miejscowe wyłysienia.
[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR] szczególnie[/B] - zimą, kiedy Twój pies lub kot długo przebywa w suchym, ogrzewanym pomieszczeniu, a na zewnątrz chodzi po zmarzniętym śniegu. Latem, kiedy Twój pies kąpie się w stawach lub rzekach oraz w czasie upałów.
[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR] zwłaszcza[/B] - kiedy Twój pies lub kot jest w wieku rozwojowym lub podeszłym,
[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR][/B] aby pomóc zwierzęciu łagodniej przejść przez okres linienia,
[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR][/B] aby uzyskać wspaniałą sierść w przygotowaniu do wystawy,
[B][COLOR=#c07218]•[/COLOR][/B] [B]profilaktycznie[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć :)
Nienawidzę, NIENAWIDZĘ, tak, nienawidzę okresu linienia mojej suczki ;) To jest po prostu straszne. Przed chwilą odkurzałam, Kulka przeszła - znowu wokół pełno sierści. Mogę ją wyczesywać bez końca, a i tak sierść mogę wyjmować garściami. Kiedy ją głaszczę, u dołu grzbietu zbiera mi się pokaźna kupka tej sierści.
Teraz Kulka mieszka w domu. Kiedy jeszcze miała legowisko w budynku gospodarczym, gdzie jest rzadziej zamiatane, to po kilku dniach na ziemi leżało sporo kupek sierści...

Kulka jest wielorasowcem (waży 8,5 kg). Jej długość włosa to coś pomiędzy krótkim a półdługim. Zauważyłam, że sierść szybko po kąpieli robi się nieprzyjemna w dotyku, taka "tłusta".

Ale najgorsze jest to wypadanie sierści... I dziwne jest to, że po psie w ogóle nie widać, że mam mniej okrywy włosowej...

Myślicie, że Gammolen byłby dobry?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']zaczełam podawac 3 dni temu ;) wiec narazie czekamy na efekty :)

najtaniej jest tutaj :) [URL]http://www.tymofarm.pl/gammolen.php[/URL]
60 kaps 18 zł
150 kaps 36
ale za to przesyłka za darmo :)[/quote]

A teraz mają drożej i przesyłka 12, 13 zł:shake:

Link to comment
Share on other sites

ja własnie zamawiam 60 kaps w animalii, zobaczymy czy na fryte podziała, drapie sie i ma matowa siersc (pcheł nie ma od razu mówie) mam nadzieje ze zadziała bo mi szkoda mojej frytulki

a i mam jeszcze jedno pytanie, mój pies bardzo sypie sie po kapielach nie wiem co robic, bo na kazdej wystawie jak biegnie to dywan siersci zostawia za soba, jak myslicie czy gammolen zadziała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...