Jump to content
Dogomania

KWPR Zabrze 17.10.2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FRODKA']Tak wysiadasz na tym przystanku. Co do podróży bez kagańca to nie wiem jakiego masz psa ale i w pociągu i w tramwaju kaganiec jest wymagany ( w tramwaju u małych mniej wymagają zależy na kogo się trafi ,ale do pociągu bez kagańca bym się nie odważyła wejść ). W tramwaju nie musisz kupować biletu dla małego psa jeżeli jedzie na kolanach.[/QUOTE]
zawsze jezdze z psem bez kaganca oczywiscie w pociagu ale zawsze mam go przysobie bo mozna natrafic na jakiegos upierdliwego pasazera ale nieszcze na takiego nie trafilem a co do autobusu i tramwaju raczej pies musi miec kaganiec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']kurka ktoś mi powie gdzie ta wystawa ?? Wystawa Zabrze, odbywa się w Świętochłowicach? to po jaki grzyb pisze że wystawa w Zabrzu jak to dwa różne miasta? :D co roku była na os.Janek w Zabrzu a teraz co zmiana miejsca? :)[/QUOTE]

Wystawa jest na Skałce w Świętochłowicach ;)
Tam są organizowane też corocznie Chorzowskie krajówki.
A rok temu była zdaje się na jakimś kąpielisku Maciejów czy coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

Tak, debiut :D Już się nie mogę doczekać co wymyśli mój oszołom!!! Przy "pokazywaniu" zębów robi cudowny wyszczerz, połóż się, a następnie przybija piątkę :D Dodatkowo, jak jej się nudzi w trakcie - drze japę, toteż zamiast pilnować kłusu pilnuję by była cicho :))))) A w trakcie ostatniego treningu wystawiania wyrypała mi dziurę w kurtce, kocham swojego psa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosca']Tak, debiut :D Już się nie mogę doczekać co wymyśli mój oszołom!!! Przy "pokazywaniu" zębów robi cudowny wyszczerz, połóż się, a następnie przybija piątkę :D Dodatkowo, jak jej się nudzi w trakcie - drze japę, toteż zamiast pilnować kłusu pilnuję by była cicho :))))) A w trakcie ostatniego treningu wystawiania wyrypała mi dziurę w kurtce, kocham swojego psa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/QUOTE]
też niedawno miałam debiut i myślałam że lepiej się pokaże (ja i pies), ale była tragedia :lol: I u mnie na treningu było na odwrót- pies cud, miód i maliny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Jakaś nierozgarnięta jestem , bo nie podejrzewam by nie było nigdzie takiej informacji, ale nie widzę. Czy ktoś mi może powiedzieć jaki jest podział grup na dni? W który dzień jest grupa IX?[/QUOTE]

Yyyy...w niedzielę,bo Zabrze to wystawa jedniodniowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']Wystawa w Zabrzu jest w tym roku w Świętochłowicach na Skałce (wiesz - drzewa, krzaki - taki park, hali sobie nie przypominam) ;-)[/QUOTE]

jutro lecę do Polski, a do Świętochłowic na pewno trafię ;) także spoko, ale zdziwiłam się bo gdy mieszkałam w PL to wystawa była zawsze na os.Janku .. przeżyje .. dojade :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...