Jump to content
Dogomania

Chandler wita i o zdrowie pyta:)


ChandlerTheDog

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ChandlerTheDog']Już? Tylko tyle? ech... stawiałem na większą dociekliwość ! :diabloti:[/quote]
co wieksza???jak nie odpowiedziales na NAJWAZNIEJSZE pytanie:))))))ile masz na koncie:))))))))))))))))))))to sobie ide:))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']co wieksza???jak nie odpowiedziales na NAJWAZNIEJSZE pytanie:))))))ile masz na koncie:))))))))))))))))))))to sobie ide:))))))))))))))))))))))[/quote]

Ale jak znam życie to jescze tu wrócisz :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']co wieksza???jak nie odpowiedziales na NAJWAZNIEJSZE pytanie:))))))ile masz na koncie:))))))))))))))))))))to sobie ide:))))))))))))))))))))))[/quote]

No tak - marność i lipa. Ale mam nadzieję, że wiedziona ciekawością wrócisz - szybciej niż sama przypuszczasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Dobra, to moze zejdźmy na jakiś gododniejszy temat. Chandler chyba nie przybył tu, żeby imponować orsini, nie?

Wiesz, po tych wszystkich obiecywankach to nie wiem czy nie zastanowić się nad realizacją tego celu - wyzwania itd.

Sznaucera ma kurde, a wy mi tu jakieś towarzystwo matrymolnialne czy jak to się tam zwie :cool3:[/quote]

Otóż to ! I nikt nie chce użyczyć swojego sznaucera Chandlerowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChandlerTheDog']To w tej sytuacji chyba pójdę po linę i zastrzelę się w stawie. A mogło być tak pięknie :placz:[/quote]
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!juz zostan:))))))))) niech strace:))))))))))))))bo facetow ci u nas NIEdostatek, poza nielicznymi wyjatkami to tu babiniec jest:)))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!juz zostan:))))))))) niech strace:))))))))))))))bo facetow ci u nas NIEdostatek, poza nielicznymi wyjatkami to tu babiniec jest:)))))))))))))))))))[/quote]

Dziękuję! :multi: Kurcze, co ja bym zrobił gdybyś odmówiła .......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='PUENTA imszar']Odświeżam temat, bo mam nowinę dla Orsini.. Żałoba narodowa :-( :-( ..Pan ChandleraTheDog się żeni[/quote]
a niech sie zeni juz i tak go nie kocham, bo tak mnie zaniedbal i sie nie odzywal przez tak dlugo!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...