Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Chiquita&DeeDee']:mdleje::mdleje::mdleje:

Tyle pięknych zdjęć, że nie wiem które mi się najbardziej podoba:loveu::loveu::loveu:

Chyba to [URL]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC08107.jpg[/URL]
Ale w sumie to chyba nie... sama nie wiem:D

Cudne fotki Leniuszku!!!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Ach dziękujemy, dziękujemy :D

[quote name='pa-ttti']zdjęcie z motylem genialne! jakiego aparatu używasz, jeśli można wiedzieć? :)[/QUOTE]
Dziękuję :)
Zwykła cyfrówka-SONY DSC-HX1 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:siara::siara:[/QUOTE]

[quote name='Chiquita&DeeDee']Casablanko...:mad:[/QUOTE]

Co??? :D

No to tak póki co, powiem tylko, że mamy już zatwierdzony przydomek hodowlany - Castitas Amor FCI - co w języku łacińskim oznacza "Czysta miłość" :cool3::loveu:

Blance nowy pazurek wyrasta :evil_lol: a ja ostatnio mało czasu mam :roll: w sobotę turniej taneczny, to muszę się wyspać (zaczynam już dziś :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Super ten przydomek;)
Młoda jesteś, wyśpisz się na starość:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

Hehe :D Na starość to ja się co najwyżej w trumnie wyśpię :evil_lol:

Kupiłam Blance nową obróżkę ;) Jeszcze nie wiem, ale chyba będę kupować dla dwóch dziewczynek szelki i smyczki od Taks :roll: Takie cudeńka to kuszą :evil_lol: Co prawda mają już kilka smyczek i obróżek, ale pretekstem są szelki, których u nas brak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Casablanca, Ty masz prawdziwy talent do robienia fotek...:-o Szkoda że tak rzadko dajesz je tutaj... Ja też miałam zwykłą cyfrówkę Sony-model prawie taki jak Ty, inna końcówka tylko, teraz mam niby Olympusa (w Sony pękł mi na skuterku wyświetlacz) ale fotki jakoś nie są lepsze :oops: Proszę o więcej!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Casablanca, Ty masz prawdziwy talent do robienia fotek...:-o Szkoda że tak rzadko dajesz je tutaj... Ja też miałam zwykłą cyfrówkę Sony-model prawie taki jak Ty, inna końcówka tylko, teraz mam niby Olympusa (w Sony pękł mi na skuterku wyświetlacz) ale fotki jakoś nie są lepsze :oops: Proszę o więcej!!![/QUOTE]

Dziękuję :oops::roll::evil_lol:
Nie aż tak rzadko...:diabloti:
No to może postaram się niedługo coś wstawić :roll::lol:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Tego lenia nie zagonisz do robienia fot... a wstawienie... poczekamy do stycznia:D:diabloti:

Oj tak... Taks uzależnia... tylko mi funduszy brak... jak trojaczki wyleczę to napewno coś zakupię:loveu:[/QUOTE]

Nie no, może w niedzielę mi się uda wstawić, jak będę przytomna po turnieju :evil_lol: Aczkolwiek zdjęcia długo wyczekiwane są jeszcze lepsze :razz::diabloti::diabloti::diabloti:

No właśnie ja niestety od Taks nic jeszcze nie mam i się jakoś nie mogę zabrać żeby zamówić...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Casablanca']No właśnie ja niestety od Taks nic jeszcze nie mam i się jakoś nie mogę zabrać żeby zamówić...:lol:[/QUOTE]
Czy Wy macie na myśli Taks od jamniorków?
A mogłabym prosić link do strony z obróżkami? (Może Mikołaj coś Drakusiowi na początek przyniesie, bo zaczynamy sie uczyć załatwiać na dworku :D)- ejjj... bez skojarzeń, Draco sie uczy, ja- to juz wiecie, w końcu sie kiedyś przyznałam :stupid: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']głos już oddany w miarę możliwości i tego jak będe pamiętac postaram się głosowac codziennie :)[/QUOTE]
Dziękuję :)

[quote name='Chiquita&DeeDee']Zagłosowane:) a na co głosujemy? jakiś konkurs?;)[/QUOTE]
Tak, konkursik ;) Tylko już daleko w tyle zostaliśmy, raczej nie zdążymy dogonić :)

[quote name='arielka186']Czy Wy macie na myśli Taks od jamniorków?
A mogłabym prosić link do strony z obróżkami? (Może Mikołaj coś Drakusiowi na początek przyniesie, bo zaczynamy sie uczyć załatwiać na dworku :D)- ejjj... bez skojarzeń, Draco sie uczy, ja- to juz wiecie, w końcu sie kiedyś przyznałam :stupid: :p[/QUOTE]
Hehe :D No oczywiście, przecież nie śmiałabym pomyśleć nawet, że razem z Drakusiem wspólne lekcje macie :roll::diabloti:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Tak ta sama Taks - mam od niej kilka zestawów - robi cuuuuuuda:loveu:
Najlepiej pisać do niej pw :) jak będzie bazarek to da link, a jak nie to można zamówić;)[/QUOTE]
Właśnie muszę znaleść Taks i się podpytać, bo zależało by mi na parze szelek i smyczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej Kasandra! :cool3:
Gratuluję przydomku :razz: Przejrzalam zdjęcia z poprzedniej strony i powiem jedno... zatkalo mnie :crazyeye: Są boskiee, w szczególności to - [url]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC07587.jpg[/url] Blanka na koniu, no nie mogę :evil_lol:
Kobieto, na OZP (jesli będzie okazja to i wcześniej) musisz, po prostu musisz zrobić sesję Kei :diabloti: Inaczej nie dam Ci spokoju :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...