Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

[quote name='arielka186']No OK, ja też aniołkiem nie jestem- i wiochę potrafię zrobić, z sikaniem...przemilczmy :evil_lol:...
Ale... czekoladę to ja lubię... tylko taką... płynną :diabloti: (Ah ta czekolada, taka pyszniutka...:diabloti:)...[/QUOTE]

Mniami, mniami :D

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie... nie milczmy:diabloti: Powiedz Arielko, co z sikaniem... proszę... jeszcze dziś nie płakałam ze śmiechu:D

Hmm... czekoladę to ja lubię białą, z bitą śmietanką...:eating: oj... znowu mi ślinka leci:lol:

A swoją drogą ładnie z tego wybrnęłaś... Prawie jak Stiffler w "American Pie - wesele" ...:diabloti::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]

Ja tam ze śmiechu płakać nie lubię, choć często mi się to zdarza :D ale z chęcią usłyszę wyjaśnienie Arielki co ona z tymi siuśkami robi :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Chiquita&DeeDee']Teraz Arielka będzie udawać, że nie zauważyła wpisów:diabloti:[/QUOTE]
[quote name='arielka186']:niewiem: Jakich wpisów? :hmmmm:[/QUOTE]

Tych wpisów, arielka-cwaniaku aktorze :diabloti::mad:

[quote name='Chiquita&DeeDee']:diabloti:
Wiedziałam... to musi być jakaś straaaaaaaaaszna tajemnica:eek2: albo.... Arielka leje w majty:turn-l:

:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]

Popłakałam się ze śmiechu
:roflt::roflt::roflt:
A może...posikałam :diabloti:
:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehhehehhe, cóż... mam się cieszyć??:evil_lol:
Lepiej nie... bo jak wpadnie huragan Arielka to mi się po łepku dostanie za te insynuacje...:diabloti::siara::roflt::roflt::roflt:
[SIZE=1]Ale co... sama się prosiła... a ciocia ma szatański humorek...wiadome[/SIZE]:diabloti::grins:[/QUOTE]
Oj, arielka chyba uciekła? :razz::evil_lol:
Boi się okrutnej prawdy? :diabloti:

[quote name='unikatowydiament']spokojnej nocki:)

zapraszam do Nas[/QUOTE]
Dziękujemy, dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola & Kajtek']Hej. ! :p
Kiedy będą nowe fotki Blanki ? :evil_lol:
A tak wgl. co u cb ? (:[/QUOTE]
Hejka! :)
Oj mam takiego lenia, że nie chce mi się nawet fotek z aparatu na komputer zrzucić :D
U mnie nic ciekawego, to co zwykle ;)

Za to Blanka, moja mała kaleka jest ranna :roll: Biegła, pięknie nakręcona i wesoła i nagle traaach-walnęła o stopień na taras i tylko pisk i krew :shake: Na początku myślałam, że złamała łapę i prawie zawału dostałam, ale "na szczęście?!" to naderwany pazur. Cóż, dość mocno krwawi i trzeba się z bandażem babrać, a jak coś ją zaboli to grrryzie strasznie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahahhahaha:D to jest minka zarezerwowana tylko dla Chiłek!! :D idę po Arielkę :D:D hehehheheh[/QUOTE]
:evil_lol: Od jutra już tu nie zajżę, a na razie powiem tylko, że Blanka jest okrutna i zasnęła mi na kolanach-nie chce nawet z Tobą pisać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...